Mocensko- rasové choutky Německa. Merkelová chce (d)osídlovat německý venkov migranty!

Mocensko- rasové choutky Německa. Merkelová chce (d)osídlovat německý venkov migranty!

Od pohromy totální prohry 2. světové války se Německo nadechlo a a už potřetí v jediném století pracuje na tom, jak potopit Evropu.

Tentokrát má Německo v roli vůdce euro-imperiální pseudo křesťanku, zapálenou svazačku z bývalé NDR.

Tato magalomanka, patřící evidentně na psychiatrii (což má společné s vůdcem třetí říše), spáchala viditelně trestný čin proti německé ústavě pozváním (bez konzultace s parlamentem) a přijetím milionové hordy muslimů pod rouškou humanitární pomoci.

Merkelová zneužila důvěry šokovaných Evropanů v prosperující a bezpečnou, aniž by si před tím prostudovala Korán.

Teď už je pozdě.

Zhypnotizovaná totalitním Tureckem k šílenství,

má ještě tu drzost s ním vyjednávat a nabízenou dohodou o bezvízovém styku chce do Evropy přivést 80 milionů Turků (90ti denní pobyt v Schengenu).  Naslibovat jim kšeft za miliardy eur na naše útraty za přijetí migrantů, pod jejichž náporem praská Německo ve švech.

Záhadou je také, že ji nikdo z unijních papalášů nekritizoval natož klepnul přes prsty.

Naopak. Časopis Time ji jmenuje osobností roku a v  ctihodném světovém tisku kolují dohady o jejím nástupu do funkce generální tajemnice OSN v případě podzimního volebního neúspěchu.

Z kritiky kvůli přijetí 1,2 milionů migrantů si těžkou hlavu nedělá.Jen dva tisíce migrantů přichází denně do berlínského regionu.

Demonstrují za svá práva a za nečinného přihlížení policistů vyřvávají Ať žije Hitler, Alláhu akbar, smrt židům!

Jediným z německých politiků, který se „vytočil“ byl bavorský premiér Seehofer. Poslal manifestečně do kancléřství autobus ilegálů. Merkelová ho bez mrknutí drze nasměrovala zpět, via Bavorsko.

Seehofer chtěl tímto zoufalým gestem naznačit, že pomocí zákona o „reunifikaci rodin“ by do Německa mohlo v příštích pár letech přijít až 9 milionů muslimů. S pěti milony již přítomných by se mohlo stát největší muslimskou komunitou v Evropě.

V rozhovoru pro magazín Brigitter  kancléřka prohlásila, že vlídným přijetím a nenásilnou integrací věří, že „jednoho dne“ zmizí i islámský terorismus.

Bližší termín „zázraku“ neuvedla.

Merkelová vyzvala migranty k (d)osídlování venkova!

Podle Merkelové je na venkově více obytného prostoru než ve městech. Němečtí venkované se mohou o uprchlíky lépe postarat a zajistit tak jejich plynulou integraci, pomoci s výukou jazyka a evropských zvyklostí.

„Očekáváme, že lidé, kteří k nám přicházejí, budou dodržovat naše zákony a budou zdravě zvědaví na náš způsob života,“ citovala kancléřku agentura DPA.

Není třeba si dělat starosti, kdy vypukne střet civilizací

Už totiž probíhá a Evropa jej prohrává.

Bez odporu probíhá islámská kolonizace s podporou  politiků, médií a korektního souhlasu akademiků.

Nad šachovnicí sedí běloch a černoch.

„Vzal jsem si bílý,“ říká černoch… „a tobě dávám černý.“

(Jean Raspail: Tábor svatých /1973)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Mocensko- rasové choutky Německa. Merkelová chce (d)osídlovat německý venkov migranty!

  • Švýcarsko je už odepsaná země ve prospěch muslimů. Mnozí občané se proto stěhují ze Švýcarska. Této zemi už zřejmě není pomoci. Německo je na dobré cestě, aby také co nejdříve bylo muslimskou zemí. Nedovolme, aby naše země se řítila do islámského porobení. Mysleme na život našich dětí a vnuků. Ještě jsme schopni logicky myslet a tak konejme pro dobro naší vlasti

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*