Mnohé zdroje již říkají, že Pentagon se pohnul, aby pozavíral všechny kabalisty

Mnohé zdroje již říkají, že Pentagon se pohnul, aby pozavíral všechny kabalisty

472

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka“. Nějaký typ události „ z těch, které mění paradigma“ je, podle mnohých zdrojů, bezprostředně hrozící ve Spojených Státech. Tři zdroje z tajných agentur Spojených Států, dva z Pentagonu a jeden ze CIA, říkají že něco velkého se má stát ve Spojených Státech, ale nikdo z nich si není jistý, co to přesně má být. Jeden ze zdrojů sdělil, že Pentagon jž převzal všechny tábory FEMA a všechny politiky z Washingtonu chce přemístit do těchto táborů. Další zdroj, z vojenské výzvědné služby potvrdil, „že bylo mnoho aktivit a zmatků v armádě“. což je známka, že něco velkého přichází, ale také nebyl schopen říci přesně co.

Doplnil také, že z nějakého důvodu, byly všechny rakve z táborů FEMA přemístěny do Puerto Rica a jsou vidět ve veřejném visílání televize z Puerto Rica. Zdroj z CIA sdělil, že se 11. listopadu vypne elektrická síť Spojených Států.

Jiný signál toho, že něco velice divného se dějě, je že radiová stanice ozbrojených sil Spojených Států v Japonsku vysílala minulý týden oficiální oznámení o tom, že „armáda Spojených Států nemá žádný rozpočet na rok 2014“.

Jeden představitel čínské vlády z vysokých míst taktéž informoval, že byla uzavřena dohoda o tom, aby se uvolnili konečně velké finanční částky z fondů na financování kampaně na ukončení chudoby a zamezení destrukce životního prostředí.

Po té, co jsem přijmul hovor z čínského zdroje, tento pisatel volal na ambasádu Spojených Států v Tokiu, v Japonsku, aby se zeptal, jestli vláda Spojených Států podporuje vytvoření nové agentury pro rozvoj, aby byla konečně započata kampaň s mnoha miliardami dolarů na ukončení chudoby a zamezení destrukce životního prostředí.

To co se zdá být přímou odpovědí byla událost, při které se jeden agent vojenské rozvědky Pentagonu v Japonsku setkal s tímto pisatelem a zeptal se jestli by prezident Barack Obama mohl být začleněn do této kampaně. Řekl, že místo Obamova „životního stylu podivínského metrosexuála“ a zatímco, jeho otec byl americký komunista, a ne keňský politik, jako prohlašovali, podporovali Obamu, protože on zastavil začátek III. světové války na Středním Východě.

Jako odpověď mu bylo řečeno, že, jestliže by byla kabala poražena Společností Bílého Draka a jejími spojenci, armáda Spojených Států by dostala víc finančních fondů, než dostala doposud, a byla by požádána aby pomohla v kampani na nápravě celé planety. A ohledně toho co se týká Obamy, mu bylo řečeno, že jeho osud závisí na lidu Spojených Států  a jeho vojensko-průmyslovém komplexu.

V každém případě, Spojené Státy jsou pod opravdu enormním tlakem proto, aby se vyřešily tyto současné události společně.

Skandál s NSA je pouze jeden příklad. Máme tady dezertéra ze Spojených Států v Rusku, který odhaluje tajemství o tom, že Spojené Státy špiclovaly svoje spojence. Jako výsledek můžeme vidět silnou kritiku režimu Spojených Států od vlád jejich německých, francouzských a španělských spojenců, což je jasný signál, že tyto evropské vlády se posunují více k Rusku a distancují se od Spojených Států.

Další velký posun se udál proti Spojeným Státům minulý týden, když Rusko vyslalo dva strategické nukleární bombardéry do Venezuely těsně po té, co Venezuela převzala dvě ropné věže Spojených Států.

Číňané také udělali prohlášení o tom, že jejich nukleární ponorky jsou schopny obklopit Spojené Státy, a anihilovat celé jejich kontinentální teritorium. Číňané taktéž investovali velmi útočně do nových energetických technologií a budou pionýry v post – ropném světě.

V pevnosti starých ropných mocností Středního Východu zaplňují rusové politické prázdno po Spojených Státech. Turecko, předpokládaně země NATO, vyjednává o nové celní hranici s Ruskem, kupuje rakety z Číny a obkličuje a likviduje agenty Mossadu, kteří špiclovali Írán z Turecka. Egypt také nakupuje rakety a jiné zbraně z Ruska a nabízí rusům námořní základnu.

Minulý týden, když izraelská armáda napadla Sýrii, armádní síly Spojených Států informovaly bezprostředně Rusko o této události, což naštvalo izraelce a vyjasnilo pozice v tom smyslu, že Spojené Státy nebudou bojovat ve válkách za Izrael. Jako výsledek musí tudíž Izrael uzavřít nějakou dohodu s Ruskem a svými sousedy, jestli chce pokračovat jako samostatná entita v nějaké schůdné cestě.

V dlouhodobém plánu, a v souhlase s velmistrem Illuminátů z Východní Evropy je také vytvoření federace muslimských států vklíněných mezi Tureckem na jedné straně a Egyptem na straně druhé. V tomto plánu se očekává, že Izrael se eventuálně promění na nějakou autonomní židovskou oblast uvnitř této federace.

A vládnoucí totalitní režim Saúdské Arábie by si měl velmi rychle připomenout staré arabské přísloví, které říká, že: „Klacek, který máš dnes v ruce, může být zítra ve tvém zadku.“

Všechny tyhle události mají hlavně ten význam, že ropné peníze ze Středního Východu, stejně jako z Jižní Ameriky už nebudou recyklovány bankami, které vlastní Federální Rezervy, odsuzujíce tak Rockefellerovy a Bushovy petrodolary.

Je to také proto, že Kongres Spojených Států minulý týden schválil opakovaně zákon, který opět dovoluje velkým bankám USA vytvořit nekonečné množství falešných peněz  a derivátů.

http://daily.represent.us/theres-something-absolutely-insane-happening-house-right-now/

Předpokládám, že armáda Spojených Států je tím opravdu znechucena, ale odpověď je ta, že už celý svět chce, aby šli do Washingtonu DC a na Wall Street, aby odstranili gangsterké parazity, kteří zavinili tolik utrpení všem národům světa, včetně národů Severní Ameriky.

Poté by vojensko-průmyslový komplex Spojených Států  obdržel opravdu štědré a velkorysé financování na takové záležitosti jako je třeba ochrana druhů, které jsou v ohrožení vyhynutí, boje proti skupinám banditů, stejně tak jako na pomoc ukončit různé druhy znásilňování planety, jako třeba nedovolený rybolov nebo destrukci tropických pralesů. Toto je opravdu přesně to, co by se mělo stát, a z čeho tak nějak „podezřívám“ Pentagon a agenturní zdroje. Moje zdroje taktéž říkají, že členové kabaly a jejich rodiny, kteří se plánovali ukrýt na podzemních základnách, zatímco by pozabíjeli všechny ostatní se namísto toho ocitnou brzy internovaní v táborech FEMA. Jestli se toto vše nestane, oprátka kolem jejich (p.př.:Pentagonu) krku  se utáhne natolik, až je donutí to udělat. Národy celého světa jsou unavené, a mají již plné zuby kriminálnického vedení a režimu této chátry ze Spojených Států.

Jestliže se vypne elektrické vedení ve Spojených Státech 11. listopadu, bude to znamenat, že nebude ani internet, ani televize a ani nebudou fungovat bankomaty. Jestli se tato událost stane, a jestli je řízena dobrými číňany, může být také použito na to, aby totálně zneschopnilo základní kabalistické zbraně: kontrolu distribuce peněz a používání masové propagandy. Systém by se mohl tedy přenastavit bez všech hysterických hloupostí a falešných zpráv, které jsou neustále v současnosti produkovány.

Koordinované úsilí kabalistických otroků v japonské vládě, Spojených Státech a Spojeném Království, které směřuje k drastické redukci svobody tisku jsou jenom známkami totálního zoufalství kabaly. Úplně ztratili kontrolu na svými intrikami a nějakým způsobem pořád věří, že můžou šoupnout lidského génia do láhve, a zase znovu cenzurovat pravdu. Ale to už se nikdy nestane.

Na kabalistické lídry, kteří byli jmenováni do výkonných funkcí v Kanadě, Spojeném Království a Japonsku je současně útočeno z různých stran. V Kanadě je to korupční skandál Stephena Harpera, který je blízkým otrokem Bushe. Ve Spojeném Království se rozpoutala masívní kampaň proti vládě, která právě schválila drakoniánský tiskový zákon. V Japonsku už přestaly pracovat skupiny gangsterů ve prospěch kabaly, jinak řečeno, akční parlamentní japonská skupina se už řídí zcela novým scénářem. To také bylo vidět minulý týden díky prohlášení o společném vojenském svičení japonských a ruských vojenských jednotek. Brzy čekejte více informací na toto téma.

Na závěr těchto všech her můžeme očekávat úplný světový mír.

A navíc, jestli budeme mít štěstí, a mimozemské rasy nás blokovaly jen díky našim kriminálnickým vládám, jakmile dosáhneme světového míru, mohli by nám dovolit dostat se z této planety, a měli bychom možnost zkoumat okolní vesmír. Jestliže ne, budeme muset jen pracovat na tom, abychom udělali naši planetu příjemnou a zábavnou.

Zdroj a komentáře  angličtině: http://benjaminfulford.net/Zdroj a komentáře ve španělštině:http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

vyšlo na : benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Podvod projektu Apollo

Podvod projektu Apollo

Stejně jako 11.září 2001, ponziho schéma mezinárodního finančního systému ( hlavně rezervní světové měny USD…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*