Mladý Klaus byl vyloučen z ODS a já věřím tomu, že to pro něho není ostuda, ale naopak-JE TO ČEST.

Mladý Klaus byl vyloučen z ODS a já věřím tomu, že to pro něho není ostuda, ale naopak-JE TO ČEST.

Samozřejmě se nyní vynoří spousta zaručených informací o tom, proč byl mladý Klaus z ODS vyloučen. Mnozí členové ODS, kterým Klaus nebyl zrovna po chuti a především je intelektuálně, ale i lidsky zastiňoval budou šířit pomluvy, lži nebo konspirace.Je však velmi dobře, že se opět ODS takzvaně odkopala a ukázala občanům, co je to vlastně za lžipartaj ohánějící se demokracií, právem a spravedlností, které jí jsou skutečně doslova cizí a nikdy tomu nebylo jinak. Snad se lidem rozsvítí a vzpomenou si na léta minulá a na to, kam až ODS tuto zemi dostala.

Víte vážení-lidská paměť je poněkud krátká a děravá a ješitnost a nenažranost některých politiků do nebe volající. S největší pravděpodobností se těmto faktorům mladý Klaus odmítal podvolit, což z něho v rámci strany udělalo samotného vojáka v poli. Důležitý na tom všem je fakt, že Klaus se nezaprodal a neztratil svoji čest. Ono to v politických stranách chodí tak, že kdo nečůrá s námi čůrá proti nám!!!

S tímto mám osobní zkušenost a také z těchto důvodů nemohu vystát předsedu KSČM Filipa a další vrcholné představitele KSČM. Bohužel členská základna v KSČM jaksi ještě nepochopila kdo jim to šéfuje.

Vraťme se však ke Klausovi mladšímu. Tento člověk a politik je natolik vzdělaný a chytrý, že na něho jakýsi Fiala, Stanjura, Benda, Němcová, či Udženija nemají ani omylem. Oni nejsou hodni ani toho, aby mohli stát v trusu jeho koně, natož s ním polemizovat. Je jisto, že Klaus mladší je úplně jiný než jeho otec. On jde přímo k lidem a umí je oslovit, což Klaus starší neuměl.

Velkým problémem ODS v současnosti jsou volby. Mladý Klaus doslova vymazává ze středu zájmu Fialu nebo Němcovou!!! To přeci nemohou tyto staré struktury strpět a tak z moci vyšší funkce a politické dohody uvnitř strany za cash byl Klaus vyloučen.

Pane Klausi-nemáte čeho litovat. Stát při projevech nebo při fotografování, či natáčení televizí vedle takových nul jako je Fiala s Němcovou-opravdu žádná škoda.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Mladý Klaus byl vyloučen z ODS a já věřím tomu, že to pro něho není ostuda, ale naopak-JE TO ČEST.

  • Kdokoliv řekne nebo napíše pravdu, musí být na pranýři. Pravda je současnými mocnými prezentována jako dezinformace. Média, která sdělují lidem pravdu jsou označována jako dezinformační a proruská, mnohdy jsou označováni lidé, kteří říkají pravdu, jako lidé řízení Kremlem.
    Jsem si jist, že ta menšina hlupáků, která je momentálně slyšet, bude ve volbách umlčena většinou, která má zdravý rozum. Byrokratická unie, řízená z USA se musí zhroutit a s ní musí na smetiště dějin odejít politici, kteří pro Brusel udělají cokoliv.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*