Místopředseda maďarské vlády: „Předměstí budou hořet od Malma po Marseille“

Místopředseda maďarské vlády: „Předměstí budou hořet od Malma po Marseille“

Situace s migrací je taková, že pokud to pokazíme, nikdy nebudeme schopni ji zvládnout a nejen že budou zničeny naše životy, ale také životy našich dětí i vnoučat, prohlásil vicepremiér Zsolt Semjen v televizním pořadu Bayer Show stanice Echo TV.   

Podle křesťansko-demokratického předsedy chce „bruselská byrokracie“ vybudovat Spojené státy Evropy tím, že zničí největší nepřátele „evropského impéria“, a to národní státy a bude hledat pomoc u migrace z oblastí mimo Evropu, u migrantů bez národních vazeb.

Semjen uvedl, že vedoucí politici v Bruselu ohrožují evropské občany, zatímco představují sami sebe jako „dobré lidi, kteří přijímají migranty“ na rozdíl od „špatných lidí“, kteří je nechtějí. Politik zdůraznil, že budoucí generace budou trpět v důsledku přistěhovalectví.

„Co se bude dít? Mladý muž přistěhovaleckého původu znásilní dospívající německou dívku a její otec ho zastřelí. V migračních ghettech bude docházet k nepokojům, budou napadat německé vesnice a jejich občané se budou bránit. Předměstí budou hořet od Malma po Marseille.“

Semjen připomněl, že Maďarsko je kritizováno kvůli své migrační politice a zdůraznil, že země usiluje o to, aby pomáhala pronásledovaným křesťanům.

 

(Hungaryjournal/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*