Mírumilovný sebevrah neterorista zabil holčičku a zranil třináct lidí. Semknutí č. 2017

Mírumilovný sebevrah neterorista zabil holčičku a zranil třináct lidí. Semknutí č. 2017

Kousek od Paříže se udál další neuznáníhodný skutek zřejmě mírumilovného potížisty. Policie to nevyšetřuje jako teroristický čin. Zřejmě jako „poklidný“ druhý pokus o integrovanou sebevraždu. Dlouho jsme se nesemkli, tak neuškodí.

Samozřejmě je možné, že se mýlím, ale nejspíš to nemělo nic společného s ničím. Auto najelo sebevražedně do francouzských civilistů. Řidič byl předpokládám rozený Francouz Muhamad Al Volant, nezletilé dítě prchající ze Sýrie původem z Afghánistánu s aprobací na zubaře a stavebního inženýra. Nebo možná už integrovaný Francouz osmé generace. Samozřejmě trpící depresemi a úzkostmi z netolerantních našinců.

Dle mých chabých předpokladů zachránil dalších nepočítaně francouzských spolubratří muslim Šák Jim Helfnu, nedávno zachráněný chirurg z libyjského pobřeží, který má v Paříži prosperující čokoládovnu a zaměstnává 21,3 občana EU.

Na základě dříve uvedených perel analogicky vyvozuji proklamace moudrých Evropanů: Macron řekne, že je třeba se s tím smířit; Merkelová, že to zvládnou; Schwarzenberg, ať nejsou zaprdění Frantíci; Pehe, že pokrokovou supr čupr globalizaci nezastaví; Horáček, že déšť taky ne a ať jsou rádi, že mají moře a titul mistrů světa; Halík, že jde o krycí manévr ruské propagandy (Janda horlivě přikyvuje, jakoby měl gumovou páteř – nebo žádnou); Drahoš, že je proti kvótám, ale pár tisíc milých zubařů uprchlíků zvládnou; Sobotka, že neví, ale asi to co Angela nebo kdokoliv z výše zmíněných.

Tak v Hamburských nákupácích operují chirurgové, ve Francii sklízejí stolky před restauracemi sebevrazi (zdroj: iDnes), v Anglii útočí osamělé dodávky troubící běžně na pozdrav… no máme se my hloupí, xenofobní, zaostalí středo a východoevropané (navzdory touhám veškerých českých užitečných…, myslících si, že nás jimi do nebes vzývaný západ bere jinak – neřkuli rovnocenně) na co těšit.

Tož, potěš koště. A pánbůh s námi… nebo pánalláh… co já vím.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Mírumilovný sebevrah neterorista zabil holčičku a zranil třináct lidí. Semknutí č. 2017

  • Vsimnete si, ze se v mediich zeme puvodu, barva pleti u teroristu neuvadeji, oznacuji se za psychicky nemocne, jejich prukazy se nachazeji na miste cinu. Vetsinou je hned zastreli, aby se nezjistili jejich vazby na jejich nadrizene a tajne sluzby.
    IS neridi nejaka banda zvrhliku, ale tajne sluzby USA, UK, Kataru, Saudi Arabie a Izraele. To uz jste si snad taky vydedukovali. Vrazdny plyn dodaly do Syrie teroristum take USA a UK, jak se tady nekde pise. US zastupkyne po utocich ukazovala fotky zabitych deti v Rade bezpecnosti OSN a vyzadovala sankce proti Rusku a Syrii!!!!
    Provest trestni cin zabijenim lidi a deti a vinu svalit bez dukazu na jine a vyzadovat za to jejich potrestani je neskutecna zvrhlost!!! Je to odjakziva standardni postup US politiky v OSN a v mediich. Incident v Tonkinskem zalivu se nikdy nekonal. Presto byl duvodem agrese USA ve Vietnamu. Dalo by se jeste dlouho pokracovat jinymi priklady.

  • Každý kdo páchá tyto činy je teroristou neboť terorizuje nevinné lidi. Je to směšné jak media se vždy hned vyjadřují že to nebyl teroristický čin. Jakoby se klaněly před pachateli těchto činů a ještě je obhajovaly. Moc se s těmito zabijáckými individui mažeme. Ještě jim scháníme tlumočníky a právníky, aby jim nebylo náhodou ublíženo. A proč. Protože jistí politici jsou poslušní svých zámořských páníčků a bojí se o své koryto a získaný pedestál pochybné slávy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*