„Mírumilovná“ EU chce vytvořit laserové zbraně, které mohou rozložit lidské hlavy

„Mírumilovná“ EU chce vytvořit laserové zbraně, které mohou rozložit lidské hlavy

Evropská unie, dlouhodobě propagována svými příznivci jako „mírový projekt“, se snaží vytvořit laserovou zbraň, která může rozložit lidské hlavy.     

Důstojník výzkumných programů Evropské komise Dr. Erno Vandeweert se pochlubil, že 100 kilowattová zbraň, který byla přirovnána k slavnému laseru Moonraker z filmu Jamese Bonda, by byla tak silná, že pokud její paprsek zasáhne lidský cíl, „celá hlava zmizí“.

Existují však obavy, že spěch, že projekt má začít před Brexitem, je pokus podříznout nohy vlastnímu britskému průkopnickému laseru Dragonfire – za pomoci britských technických a evropských příspěvků z rozpočtu.

„Každý, kdo si myslí, že britští daňoví poplatníci by měli zaplatit (prezidentovi Evropské komise) Jean-Claude Junckerovi, aby si hrál s obřím paprskem, už musel o svou hlavu přijít,“ poznamenal generální ředitel Aliance daňových poplatníků John O’Connell.

„Británie je světovým lídrem v oblasti laserové technologie a je směšné naznačovat, že by Britové měli dotovat úsilí EU je dohnat.“„Zdá se, že se jedná o okázalý pokus Bruselu zahájit Brexitový závod ve zbrojení s Velkou Británií,“ dodal generálporučík Jonathon Riley, člen představenstva skupiny pro-Brexit veteránů pro Velkou Británii a bývalý velitel ISAF.

„Oni si hrají, aby dohonili naši skvělou technologii, a ministři obrany musí zajistit, aby nebylo nic sdíleno s tím, co vypadá jako konkurence britského Dragonfire.“

Ambice EU vytvořit laserovou zbraň nezávislou na zemích a dodavatelích z třetích zemí zřejmě podkopává jejich tvrzení, že se jedná o „mírový projekt“ odpovědný za 70 let harmonie od druhé světové války.

Taková tvrzení byla vždy poněkud pochybná, vzhledem k tomu, že Německo mělo jen málo příležitostí, aby se opět zvedlo, když bylo rozděleno na polovinu a obsazeno několika masivními armádami vybavenými jadernými zbraněmi ze zemí NATO a Varšavské smlouvy během studené války.

Ani EU ani její předchůdci nebyly schopni odradit sovětskou agresi v evropských zemích nebo tureckou agresi na Kypru.

Navíc EU pravděpodobně zhoršila konflikt v bývalé Jugoslávii zmatenou a protichůdnou zahraniční politikou – nejprve podpořila komunistickou federaci, poté podpořila odštěpení republiky a nakonec se postavila proti odtrhávání srbských regionů v těchto odštěpených republikách.

Profesor Richard Sakwa přesvědčivě argumentoval, že zahraniční politika EU byla podobně škodlivá na Ukrajině; snažila se přinutit východoevropskou zemi do binární volby mezi Bruselem a Moskvou a poté, když učinila „špatné“ rozhodnutí, podpořila masový puč proti její zvolené vládě.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*