Miroslav Poche bude politickým hrobařem Foldyny a Zimoly!

Miroslav Poche bude politickým hrobařem Foldyny a Zimoly!

Nedivím se Komunistům, že se začínají šprajcovat, když byli v podstatě vyšachováváni z jednání o vládě a někteří filutové si mysleli, že poslanci KSČM budou koalici sloužit jako užiteční idioti.

Kdybych byl ve vedení KSČM, tak bych byl mnohem tvrdší než Vojtěch Filip. Také myslím, že někteří post-sobotkovci schválně kladou přemrštěné až nesplnitelné podmínky, aby vznik vlády nakonec shodili, typickým příkladem je prosazování schvalovatele islámské imigrace v Europarlamentu, europoslance Miroslava Pocheho, za ministra zahraničí nebo přednedávnem požadavek na odvolání „okamurovců“ ze sněmovních funkcí.

Připadámi, že tihle lidé úmyslně sypou písek do soukolí vyjednávání, aby jednak znemožnili vznik vlády a druhak aby poškodili rozumné lidi v předsednictvu, jako je Zimola či Foldyna, tím, že je donutí nesmyslné a pro stranu škodlivé požadavky sobotkovských poslanců přijmout, aby nemuseli celou svou snahu o dohodu s Babišem rovnou pohřbít. Zkrátka, sobotkovci straně škodili, škodí a škodit budou, dokud budou mít sebemenší možnosti a vliv!Doporučuji nesobotkovské části předsednictva ČSSD přestat se nechat vydírat a říct: „Vážené přítelkyně, vážení přátelé, jestli nepřestanete vydírat, půjdeme veřejně s pravdou ven a jednání s Babišem ukončíme. Ale veřejně budete mít zodpovědnost vy, Pocheové a další…, kteří jste to systematicky stále kazili.“

Přeji zjm. panu Zimolovi a Foldynovi, aby k tomuto radikálnímu kroku našli odvahu. Jestli ji nenajdou a budou sobotkovské klice stále více ustupovat, ČSSD půjde pod 5 procent, a co horšího, i lidé typu právě Foldyny a Zimoly si tím pokazí důvěru a veřejnost je bude chápat jako ty, kteří dělali vítačské a eurohujerské pocheovské klice ve straně „křoví“, za to, že jim umožnili být zvoleni do vedení ČSSD odchodem části delegátů ze sjezdu. A to jim rozhodně nepřeji, ale silně se toho obávám.

Nejlepší by bylo, buď se jednoznačně a veřejně postavit proti Pochemu a jeho spojencům, nebo dobrovolně odstoupit z vedení strany s tím, že za něco takového odmítáme převzít zodpovědnost. Podvolení se pocheovským požadavkům = politická sebevražda pro celé vedení strany, včetně členů kritických k sobotkovské politice, kteří se tímto „těžce namočí“…, protože většinu voličů ČSSD nezajímají tajné zákulisní dohody různých stranických klik a frakcí, to je pro ně „černá skříňka“, je zajímají výsledky, jména ministrů a to, co jednotliví politici říkají v médiích…, a také co říkali a jak hlasovali, třeba ohledně migrace, viz Miroslav Poche v Evropském parlamentu, který hlasoval podle bruselských not, tedy proti zájmům České republiky!

Přeji tedy rozumným členům vedení ČSSD co nejvíce odvahy a osobní statečnosti, aby se konečně sobotkovskému vydírání tvrdě a nekompromisně vzepřeli, a to veřejně a bez pardonu!

 

Kandidát ČSSD na ministra zahraničí Poche podpořil kvóty na imigranty: Neotáčejme se k uprchlíkům zády, měli bychom je v ČR přijmout a poskytnout jim prostor pro nový život

O dalším promigračním hlasování pana Pocheho se dočtete zde:

Jan Keller: Mě zvolili lidé z Česka, ne migranti. Až se masy Afričanů hnou, co ministr Metnar? Až nám vezmou kontrolu nad migrací, demokracii si můžeme strčit za klobouk

(Miroslav Poche Foto: Mam.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Miroslav Poche bude politickým hrobařem Foldyny a Zimoly!

  • Udivuje mě, že někdo dokáže amorfní ČSSD přisuzovat nějaké vlastnosti. Tu stranu popravil Sobotka a hlava už nenaroste. Podobně, jako když useknete hlavu drůbeži, ještě nějakou dobu běhá po dvoře, se plácá ČSSD. Neví, že je to definitivní.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*