Miroslav Kalousek: „Vyznamenání Tomana je orgie bolševické nestoudnosti“

Miroslav Kalousek: „Vyznamenání Tomana je orgie bolševické nestoudnosti“

Jak by ale dopadl Miroslav Kalousek, kdybychom jeho činy porovnali s činy jak prezidenta Miloše Zemana, tak bývalého komunistického ministra zemědělství Miroslava Tomana?

Z úst Miroslava Kalouska zazněla silná slova na adresu prezidenta Miloše Zemana za vyznamenání komunistického ministra zemědělství Miroslava Tomana http://zpravy.idnes.cz/priste-strougal-demontaz-listopadu-pravici-stve-oceneni-tomana-p8v-/domaci.aspx?c=A151029_111256_domaci_kop

Cituji: „Včera na Hradě se mi stýskalo po loňském ceremoniálu včetně fleecové bundičky nekonvenčního režiséra, to byla ještě buranská legrace. Ze včerejších orgií bolševické nestoudnosti, které vyvrcholily státním vyznamenáním pro soudruha Miroslava Tomana, z těch už šel mráz po zádech,“ uvedl ve čtvrtek první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Miroslav Kalousek Foto: Mediafax
Miroslav Kalousek Foto: Mediafax

„Koho Miloš Zeman vyznamená příště? Lubomíra Štrougala? Generála Lorence?“

Miroslav Kalousek se může pominout z vyznamenání bývalého komunistického ministra zemědělství. Nevím, netroufám si hodnotit činy Miroslava Tomana, jehož rodina podniká v zemědělství a který dostal od prezidenta ocenění „za zásluhy o stát“ v oblasti hospodářské.

Zkusím tedy trochu zhodnotit Miroslava Kalouska.

Jeho jméno je spojováno s korupcí na ministerstvu obrany, kdy se mu podařilo protlačit na rozhodující místa svoje lidi, kteří potom sjednávali státní zakázky s kamarády Miroslava Kalouska. Ve všech pádech byl skloňovaný zbrojař Háva, či nevydařená zakázka na padáky s funkční závadou.

Andrej Babiš jej obviňuje ze všeho možného s tím, že Kalouskova spřátelená státní zástupkyně všechna obvinění na adresu Miroslava Kalouska zamete včas pod stůl.

Ale, i kdyby toto všechno nebyla pravda, tak mně osobně stačí, že Miroslav Kalousek se osobně staví za teroristy, kteří podřezali spoutané zajatce.

Podřezávání spoutaných zajatců u muslimských teroristů odsuzujeme, ale v případě bratrů Mašínů několik našich politiků pokládá konání těchto vrahů za hrdinské činy. A jedním z jejich největších zastánců je právě Miroslav Kalousek.

Takže pokud Miroslav Kalousek prosazoval vyznamenání bratrů Mašínů, tak klidně můžeme vyznamenat Lubomíra Štrougala či generála Lorence.

Tito politikové na rozdíl od bratrů Mašínů spoutané zajatce nepodřezávali.

A Miroslav Toman či prezident Miloš Zeman jsou už jen z tohoto důvodu proti Miroslavu Kalouskovi morálními hvězdami.

Ať se tedy Miroslav Kalousek chytí za nos a o morálce káže držitelům rudých karet z TOP09, ale ne ostatním našim občanům.

 

 

Jaromír Petřík

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Miroslav Kalousek: „Vyznamenání Tomana je orgie bolševické nestoudnosti“

  • Politicky turista,skalni havloid a predevsim, provozni laborant z bolsevickeho hnizda v Mitasu,,gumarensky podnik na Praze 10″ kaze sva nesouvisla moudra,ackoliv nebyl schopny ani jako Ministr financi. Komanci tahaji za nitky do dneska,jinak by se nynejsi politicka sebranka bez jejich pomoci u koryt neudrzela a presto vse,neustale vystrkuji palice a otravuji ovzdusi obycejnym lidem!

  • Tečku za minulostí už udělal Babiš tím, že fakticky zrušil lustrační zákon. Nebylo by spravedlivé požadovat lustrační osvědčení od ostatních, když si Babiš zařídil u Bratislavského soudu, že nespolupracoval s StB. Čtvrt století po předání moci, kterému se říkalo sametová revoluce, už není nutné lustrovat. Ti, kteří měli moc jí mají dál a ostatní se k ní už nedostanou. Babiš je ukázkou, že do politiky může vstoupit kdokoliv, když má dost peněz. Kalousek má zase plné trezory materiálů, takže na něj také nemohou. Dokud budou v politice lidi jako Babiš nebo Kalousek, lepší to nebude.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*