Míří bájná planeta Nibiru opravdu k Zemi?

Míří bájná planeta Nibiru opravdu k Zemi?

V dávných sumerských textech, je obsažen text, že naši stvořitelé pochází z dosud neobjevené planety, která vstupuje do naší sluneční soustavy jednou za 3600 let. Text uvádí, že tyto bytosti jsou známé pod názvem Nephilim (Annunaki), a že kolonizovali Zemi před více než 400.000 lety. Bible se o této rase údajně také zmiňuje a nazývá ji „synové boha“.

Planeta Nibiru utrpěla kvůli tomu, že její atmosféra erodovala, tak tyto bytosti přišli na planetu Zemi za účelem těžby nerostů (zlata), které pomáhá v obnově jejich atmosféry.

To se dělo na Středním východě, a proto nalezneme Velkou pyramidu a přilehlé pyramidy v konstelaci s naší sluneční soustavou. Tyto bytosti vytvořily na Zemi portály (vysoce magnetické plochy), aby odeslaly své vytěžené minerály zpět na planetu Nibiru.

Naše rasa vznikla asi před 300.000 lety jako hybridní rasa křížením rodilých pozemských zvířat a Nephilim k vytvoření rasy „pracovníků“ za účelem vytěžit minerály z naší planety.

Mimozemským vůdcům se toto křížení nelíbilo a rozhodli se nevarovat lidstvo před hrozící zkázou Nibiru 13000 př. nl, což nakonec způsobilo velkou povodeň zde na Zemi.

Nicméně, jeden z Anunnaků vzal věci do vlastních rukou a informoval Noaha o blížící se zkáze, aby pomohl před zánikem naší rasy. V té době, Annunaki slíbili, že se za čas vrátí a nechali lidi o samotě vládnout planetě Zemi.

Návrat Nibiru

V roce 212 12. planeta Nibiru fyzicky vstoupila do naší sluneční soustavy a začala ovlivňovat oběžnou dráhu planet v našem systému, měníc jejich osy a póly během své cesty.

Planeta se přiblížila planetě Zemi natolik, že ovlivnila naše oceány na několik let a vedla k ničivým tsunami, probouzení sopek po celém světě a definitivnímu ovlivnění klima a zemské osy, která se pomalu pohybuje, čímž se mění její fyzické postavení a magnetické póly. Koncem roku 2012 se Nibiru dostala na sluneční rovníkovou rovinu a ukázala se docela viditelná. Bylo pořízeno mnoho fotografií a videí.

Nicméně, nikdo v médiích hlavního proudu tento fenomén neřešil. Proč tomu tak je?

Stručná odpověď zní, protože NASA. NASA se rozhodla zpochybnit skutečnou oběžnou dráhu a návrat planety Nibiru do naší sluneční soustavy. Americká vláda agenturu NASA vyzvala, že je nutné, aby byla popřena existence Nibiru, aby tato informace nezpůsobila paniku po celém světě.

NASA poté připravila velmi dobře zpracovanou simulaci, která promítala oběžnou dráhu planety Nibiru. Poté přeměnila simulaci na video a pustila jej na internet. Simulace ukazuje za pomocí počítačů NASA nejen posunutí Nibiru na jeho oběžnou dráhu, ale i oběžné dráhy všech planet sluneční soustavy.

Toto video agentury NASA stále existuje:

Cíl videa je jasný pro všechny vědce, zmást každého s falešnou orbitální dráhou Nibiru. Tohoto cíle bylo dosaženo tím, že si každý myslel, že neexistuje nic co by mohlo mít nepříznivé účinky pro nás na Zemi.

 

Opravdová oběžná dráha Nibiru

Nibiru, všemi definicemi, koncepcemi a výzkumy vědců v této oblasti, je červená nebo hnědá hvězda, která spolu s sebou nese sedm planet obíhajících kolem ní. Proto se jedná o mini solární systém. Nibiru se nachází 5 krát blíže než Jupiter a je 6500 krát větší než planeta Země!

 

Pravdivá oběžná dráha Nibiru je každých 3600 let kolem našeho Slunce.

Díky svým gigantickým rozměrům, planeta má silnou gravitaci a ovlivňuje oceány a všechna magnetická pole. V roce 2011, když se Nibiru přiblížila Slunci, začalo násilné „tažení“ v jádru Slunce. Jádro Slunce je pouze 65 krát větší než Nibiru. To znamená, že sluneční aktivita ve vztahu k výbuchům a slunečním bouřím se zvýšila natolik, že v roce 2011začal tzv. „Maximo Solar“ a nezastavil se až do dnešního dne.

Mějte na paměti, že Slunce také ovlivnilo Nibiru!

Vzhledem k magnetické a gravitační intenzitě, Nibiru ovlivnila Slunce tak, že iniciovala obrácení slunečních magnetických pólů. Stejný obrat se děje také zde na Zemi.

Tato vzájemná přitažlivost mezi Sluncem a Nibiru způsobila zvýšení rychlosti planety. V podstatě byla planeta katapultována od Slunce. Tento proces je známý jako „Slingshot efekt“ a byl používán NASA pro vržení sondy Galileo směrem k Jupiteru. Sonda proletěla dvakrát po zemsné oběžné dráze a poté oběžnou dráhou Venuše. S výrazně zvýšenou rychlostí byla nakonec přesměrována směrem k Jupiteru.

Gravitační působení zrychlilo natolik, že obrys oběžné dráhy Slunce bude mnohem delší, ale rychlejší než zavádějící simulace NASA. Na základě tohoto východiska, náš odhad je, že Nibiru kolem nás proletí v roce 2018.

Při jejím návratu, Nibiru přiletí ze severního pólu Slunce a Země, tudíž bude viděna na severní polokouli.

nibiru a slunce

sumer nibiru

nibiru 2

nibiru 3

nibiru 4

nibiru 6

nibiru 7
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • zato PLANETA X je tentokráte DOOPRAVDY TADY!!! VĚDECKY MNOHONÁSOBNĚ DOLOŽENO!!!!!

  To ona stojí za vzrůstající intenzitou těch popsaných zemětřesných atp. jevů!

  Cituji:

  KALIFORNSKÝ TECHNOLOGICKÝ INSTITUT CALTECH V LEDNU 2016 POTVRDIL, ŽE NASA OBJEVILA V ROCE 2005 V NAŠEM SOLÁRNÍM SYSTÉMU NOVOU — 10. PLANETU!

  Protože jde o poměrně fantastickou záležitost — s potencionálně fantastickými důsledky pro lidstvo — *podíváme se velmi důkladně na mnoho různých zdrojů, především vědeckých* abychom mohli mít jistotu, že nejde o žádnou novinářskou kachnu… začneme citací podle whatdoesitmean.com, což je server který čerpá nejen ze západních, ale i z ruských informačních zdrojů a dává nám tím možnost dozvědět se informace, které jsou na tzv. Západě skrývány, protože se nehodí vládnoucím kruhům…

  Pozn. redakce: Opravujeme malou nepřesnost ruského serveru whatdoesitmean.com a dodáváme, že objev Planety X byl ohlášen dokonce už v roce 1992 evropskou vesmírnou agenturou European Southern Observatory (ESO) » Více v dalším pokračování tohoto seriálu textů v rubrice „Planeta X“… Rovněž tak je dobré doplnit že tzv. Planeta X nejspíše není typická planeta, kterou známe — proč by jinak měla hrozit zničením Země? To obyčejné planety nedělají!

  http://www.ragauian.cz/kalifornsky-technologicky-institut-caltech-v-lednu-2016-potvrdil-ze-nasa-objevila-v-roce-2005-v-nasem-solarnim-systemu-novou-10-planetu/

 • ten článek je podezřelý tím, že neobsahuje odkazy na žádné seriozní vědecké zdroje!!

 • …bohove jsou tady minimalne od roku 2010…vlastni zkusenost..neni vylouceno,ze maji spojitost s planetou nibiru…oni nas upravuji…a i planetu a nasi slunecni soustavu…mi to ani moc nevnimame..mame starosti vsedniho dne a tak jen nekteri maji oci opravdu otevrene…kez by nas bylo vic..s pozdravem..avatar..ondra 111

 • Zajímavé. Tady je vidět, jak NASA nám zamlčuje některé důležité informace, jiné nezajímavé /o Marsu/ nám stále předhazuje. Její polopravdy a lží se už nedá věřit, je to manipulace s informacemi. Stejný jako Amíci ne Měsíci, všechny důkazy se stratily, proč asi? Aby před Rusy, kteří byli první ve vesmíru nevypadali jako hlupaci. Ale přesně tak nyní vypadají!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*