Mimozemšťané „vypnuli jaderné zbraně“, aby nám ukázali, jak jsou „zbytečné“, tvrdí expert na UFO

Mimozemšťané „vypnuli jaderné zbraně“, aby nám ukázali, jak jsou „zbytečné“, tvrdí expert na UFO

Již v roce 2008 sdílela skupina bývalých důstojníků letectva své neuvěřitelné zážitky s UFO, které údajně prokazovaly výrazný zájem o místa na jaderné zbraně. Od té doby aktivisté naléhavě vyzývají o zvýšené úsilí, aby donutili americkou vládu odtajnit vše, co víme o mimozemšťanech.

Mimozemšťané zapínali a vypínali naše jaderné zbraně, aby demonstrovali, jak jsou proti nim „zbytečné“, tvrdí aktivista usilující o ukončení „embarga za pravdu o ET,“ píše deník Daily Star Online.Stephen Bassett je zakladatelem Paradigm Research Group (PRG), která se věnuje neúnavnému úsilí osvětlit „pravdu“ o mimozemšťanech a UFO.

Bassett tvrdí, že několik svědků pozorovalo neidentifikovaný létající předmět, jak ho nazývá, v souladu s oficiální definicí amerického námořnictva, jak lehce manipuloval s našimi jadernými zbraněmi a dokonce „je vypínal“.

Odborník však rychle vyvrátil jakékoli obavy, že by to představovalo hrozbu pro lidstvo s tím, že to ve skutečnosti ukazuje, že ET a neidentifikované létající předměty podporují jaderné odzbrojení.

„Opakovaně vypínali naše jaderné zbraně; znamená to, že jsou špatní? Svědci událostí, a je jich mnoho, obecně věří, že to není zlověstná věc, ale spíše poselství. “

Bassett pokračuje:

„Nebyla to hrozba, ale zpráva, že tyto věci jsou k ničemu. [Jako by říkali] „určitě jsou proti nám zbytečné, vše, co uděláte, je, že zabijete sebe a my je můžeme vypnout podle libosti, proč se jich prostě nezbavíte?“ „Takto si to svědci z velké části vyložili“

To zdaleka není poprvé, kdy se tvrdilo, že mimozemšťané odstavili jaderné zbraně a projevili zájem o vojenské základny.

Výňatek z vojenského projektu zaměřeného na pozorování UFO Blue Book z šedesátých let/ Ministerstvo obrany USA

Bývalý poručík amerických leteckých sil Bob Jacobs byl jedním ze skupiny bývalých důstojníků letectva, mezi něž patřil i Robert Salas, který se objevil v roce 2008 v CNN v pořadu Larry King Live, aby sdělil, že UFO aktivovaly raketové systémy na pěti základnách leteckých sil v pěti různých státech, ale vláda Spojených států tyto informace údajně utajila.

Bob Salas, bývalý kapitán letectva USA, a Bob Jamison, bývalý důstojník letectva USA, učinili senzační tvrzení, že během raketové zkoušky objekt „výstřel paprsek světla proti hlavici“ v tom, co se nazývá událost Malmstrom AFB UFO, kdy byly střely uprostřed Montany údajně dočasně nefunkční.

„Letectvo to tajně vyšetřovalo, věřím, že do roku 1972. Myslím, že ta věc nebyla z této Země. Jsem přesvědčen, že to nebylo vyrobeno zde, protože to dokázalo vysílat signály každé naší raketě zvlášť. Naváděcí a řídicí zařízení bylo každé narušeno,“ řekl Salas.

Velitelé byli požádáni, aby podepsali dokument o mlčenlivosti, ve kterém se zavázali, že o incidentu nikdy nepromluví.

Bob Jacobs, bývalý důstojník fotografického vybavení amerických leteckých sil, prohlásil, že UFO se objevilo na záznamu, který pořídil v roce 1954 na letecké základně Vandenberg a ten byl později zabaven agenty CIA.

Stephen Bassett dříve řekl deníku Daily Star Online, že NASA je nucena americkou vládou zastavit živé vysílání ISS, když se objeví mimozemšťané.

Bassett, který dlouho tlačil na vládu, aby ukončila své údajné embargo na pravdu o mimozemském životě, nedávno prohlásil, že NASA má v zásadě své „ruce svázané“, pokud jde o odhalení objevů UFO.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*