Mimozemšťané drancují naši planetu kvůli těžbě zlata již tisíce let.

Mimozemšťané drancují naši planetu kvůli těžbě zlata již tisíce let.

Pravnučka bývalého amerického prezidenta Eisenhowera prohlásila, že se každých deset let pořádají setkání s obyvateli jiných planet  a zde se uzavírají dohody. Je toto cesta kam musíme jít, abychom zjistili, kdo kontroluje naše životní prostředí?

91 světových vůdců použili Mandelův pohřeb jako zástěrku k přivítání mimozemských bytostí. Dle CourageousNerdz nového videa se 91 světových  lídrů shromáždilo v Africe údajně kvůli pohřbu Nelsona Mandely, ale doopravdy přivítat mimozemské bytosti tzv. padlé anděly. Fakta, které toto video přináší může přesvědčit i ty největší skeptiky.

Huffington Post : Jestliže chce lidstvo pochopit chamtivost, která je v mužských a ženských srdcích, tak by se měli podívat  na hvězdy a malé bytosti, které tam žijí.

Mimozemšťané mají podobné vlastnosti a drancují naši planetu pro zlato tisíce let, dle vyjádření  organizátora South Africa’s first UFO Science a Consciousness Conference, která se konala minulý týden v Johannesburgu.

Video: 91 světových lídrů použilo Mandelův falešný pohřeb k přivítání mimozemšťanů

http://www.youtube.com/watch?v=ErLzaPZ4MmE

„ Probíhá zde boj o planetu Zemi v zákulisí temných sil,“ uvedl organizátor konference Michael Tellinger pro News 24. „Všechny vlády světa jsou jen loutky a nástroje k realizaci přání malé skupiny mocných. Královská pokrevní linie sahá až do doby tisíce let pozpátku.“

Tellinger trvá na tom, že mimozemšťané navštěvovali naši planetu za účelem hledání zlata již před 300.000 lety, klonováním jejich genetického materiálu vyvinuli lidstvo a od té doby byli v kontaktu se světovými lídry.

„Přišli na Zem hledat zlato. I my jsme jím stále posedlí ,“ dodal Tellinger pro News 24.

„Díky zásobám diamantů a zlata je Jižní Afrika v centru dění,“ dodal Tellinger.

zdroj : the-tap.blogspot.cz    překlad : svobodnenoviny.eu video : youtube.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*