Miloši Zemane, jseš Bůh. Jsem hrdý na to, že jseš mým prezidentem

Miloši Zemane, jseš Bůh. Jsem hrdý na to, že jseš mým prezidentem

Prezident České republiky Miloš Zeman dnes prohlásil, že by v amerických prezidentských volbách volil Donalda Trumpa. Podle něj by USA pod vedením Trumpa byly úplně jiné, než jaké jsou za současného prezidenta Baracka Obamy.

Náš prezident řekl to, co si myslí mnohý z Čechů, že Trumpova protikandidátka Hillary Clintonová by podle Zemana jen pokračovala v nastavené Obamově politice. A natvrdo dodal: „Při vší úctě k Baracku Obamovi, jeho jméno je spojeno s celou řadou neúspěchů, podařilo se mu rozhasit celý Střední východ,“ uvedl. Po Obamovi podle české hlavy státu zůstává řada „mokvajících ran“ a žádná se nezahojila.

Jsme národ Jana Husa a Jana Žižky.

Ti se uměli ve své době postavit celé Evropě, tady viděno z dnešního pohledu, celému světu.

Nesmírně si vážím postoje pana prezidenta.

Na rozdíl od jiných státníků v celé Evropě je nejodvážnější a asi jako bývalý prognostik nejlépe vystihne podstatu věci.

JE JEDINÝ, KDO SE ODVÁŽIL TENTO NÁZOR V EVROPĚ VYJÁDŘIT. ŠEDIVÉ MYŠI SE BUDOU VZTEKAT A PROTESTOVAT. ALE TY ŠEDIVÉ MYŠI UŽ POMALU KLESAJÍ K DÍŘE KANÁLU, KDE JE STOKA STÁHNE, POČÍNAJE MERKELOVOU, PŘES NAŠE SOBOTKY, KALOUSKY, BĚLOBRÁDKY HERMANY, O NOVINÁŘÍCH NEMLUVĚ

Miloši Zemane, jseš Bůh. Jsem hrdý na to, že jseš mým prezidentem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • neumím se moc vyjadřovat ale máme dobrého prezidenta a já ho budu opět volit.

  • Já si prezidenta vážím a jsem hrdá na to, že aspoň jeden z čecháčků umí na vysoké politické platformě vyjádřit svůj názor se kterým se plně ztotožňuji. Je mi divné že Obama dostal v roce 2009 Nobelovu cenu míru – za co ??????
    Za to, že vystudoval YALE 322 UNIVERSITY což je tajná organizace SKULL AND BONES (lebka a kosti) a byl prokádrován nejbohatšími elitami USA a Bilderbergem ?????? Co udělal, aby armáda USA nebojovala a nezabíjela lidi na světě ?? Pan prezident ještě nemluvil, ale vycvičená armáda dobře placených nenávistných kecalů už pomalu útočí a což teprve po projevu to se všichni asertivní moderátoři budou předvádět a padat do mdlob.

  • · Edit

    Pan president Miloš Zeman jako jeden z mála skutečně hájí zájmy občanů této země a v konečném důsledku i celé Evropy. Jeho význam jednou docení dějiny. Je těžké býti v oposici s bandou lehkoživných kavárenských pomlouvačů, zaprodaných politických vychcánků a parazitujících neziskovkářů. Je mi líto i těch, kteří těmto osobám bez skrupulí a pevné páteře věří a nechají se masírovat mainstreamovými desinformacemi, účelově narovnávaných pravdu do podoby schválené různými think tanky a vlastníky médií. A já se ptám, cui bono se toto děje? Čí osobní ekonomický zájem tu vítězí nad zájmy skutečné Evropy, národa, rodiny, svobodného člověka – občana? Proč se tu boří to, co naši dědové a jejich otcové a matky vybudovali za ta celá staletí? Kdo nám chce sebrat naši vlast, identitu a životy?

  • Tento clanek, je znacne prehnany, pane Vyvadile. Zeman je zcela obycejny clovek vyuceny v prognostaku a zadny buh. Nic vyjimecneho nikdy neudelal. Ruske prehlidky,kde mel moznost ukazat na ci strane stoji, se nezucastnil. Sliboval, ze po volbach zatoci s ceskou vladou. Nezatocil. Pri novorocnim projevu ji chvalil tak az se hory studem zelenaly. Do cela CNB dosadil dalsiho zida Rusnoka misto cecha. Zeman je silne proizraelsky, dokonce tam chtel na vypomoc proti palestincum poslat ceske vojaky. To znamena, ze schvaluje masakr Palestincu a souhlasi, aby jim byla ukradena zem. Sam potom vykrikuje do sveta: „Ja jsem zid, vsichni musime byt zide“. Tajtrlik je to a ne prezident!

  • Pan ing.Zeman je Čechů prezident, proto mu přeju pevné zdraví, aby mohl kandidovat ještě jednou na prezidenta!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*