Miloš Zeman v Bratislavě pravdivě o islámské imigraci

Miloš Zeman v Bratislavě pravdivě o islámské imigraci

„Jeden z mála vůdců na Zemi, ochotných hovořit fakta o islámu a islámské imigraci a jejich důsledcích.“

 

Miloš Zeman a Robert Fico Foto: ČTK
Miloš Zeman a Robert Fico Foto: ČTK

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • NĚMECKÝ EXMUSLIM ODHALUJE PRAVDU O ISLÁMU: Jsem šokován naivitou Evropanů

  Znalec islámu, bývalý německý muslim říká stejnou pravdu jako čech Lukáš Lhoťan, který byl také z islámu „vyléčen“ drsnou realitou této válečnické sekty:

  Umírněný islám neexistuje, každý muslim je potencionální terorista. To jsou prostě fakta! Jsem šokován naivitou Evropanů, kteří zavírají oči před pravdou o islámu…

  http://www.ragauian.cz/pravda-o-islamu-zakladni-principy-islamu-jsou-neslucitelne-s-nasi-spolecnosti-islam-se-nachazi-v-podobne-fazi-jako-krestanstvi-ve-stredoveku-kazdy-muslim-je-proto-potencionalni-terorista/

 • Základní principy islámu
  Co říká islám sám o sobě?
  a) Korán je doslovný přepis slov Alláhových, tak jak je nadiktoval anděl Gabriel Mohamedovi.
  b) Na obsahu Koránu proto nelze nic měnit. Text je dokonalý a jednou pro vždy daný. Alláh jistě zvolil taková slova, aby jim dobře porozuměl i nevzdělaný Mohamed.
  c) Pokud se v Koránu vyskytnou rozpory (a že jich tam je požehnaně) platí vždy to, co bylo Alláhem sděleno později. (Že by původní text nebyl až tak dokonalý?)
  d) Jediný dokonalý muslim byl Mohamed a je povinností každého muslima jej co nejlépe napodobit.
  e) Cílem islámu je nastolení celosvětového chalífátu, to jest podmanit si celý svět. K tomuto podrobení muslim může použít a užívá i násilí.
  Korán uvádí mj. tyto „mírumilovné“ verše, které jsou v podstatě přesvědčováním umírněných muslimů k páchání násilí: „Předepsáno je vám válčení, avšak vy cítíte k němu odpor; možná, že cítíte odpor k něčemu, co je vám ve prospěch a možná, že máte rádi něco, co je vám ke škodě. A Bůh ví to, však vy toho nevíte.“ (2:216).

 • Raději jsem nevolil nikoho, ale díky za Zemana!!!!

  Má pravdu i s těmi Vietnamci… Ti mladí se skvěle integrují a mluví česky.

  To MOHAMEDÁNÍ NIKDY NEUDĚLAJÍ.

  Islám je náboženství nenávisti a je neintegrovatelný!!! má pravdu…

  jen s tou EU se plete…. EU JE TOTIŽ TEN hlavní ČERT KTERÝ SE O TU ISLAMIZACI SNAŽÍ… když nepočítám černokabátníky!

 • Dobrá řeč, ale já tedy nevím, kde pan prezident přišel na ty pracovité Vietnamce? Já jsem ještě žádného rákosníka pracovat neviděl – pokud tedy nepočítám prádelny peněz v podobě večerek a nehtových studií, kde se stejně pracuje jen tak naoko, ale ve skutečnosti slouží k dealování drog. Zato článků o tom, jak k nám vietnamská mafie pašuje nejrůznější zboží, jak padělají obchodní značky, jak ovládli trh s marihuanou a pervitinem, jak provozují černá jatka kde po mase běhají potkani velcí jak králíci a jak hygiena našla v lednicích jejich nudláren zmražené kočky a tatarce mužské semeno, takových článků jsem četl už dost a pochybuji, že by si to všechno vymysleli nenávistní rasističtí Češi. A jen tak z principu by mě zajímalo, kolik procent našich rákosníků studuje na VŠ, jak říkal pan prezident? Já myslím, že než mezi studenty, bychom je spíš měli hledat jak se poflakují u těch svých ohyzdných stánků s pašovaným textilem, na který vám nikdy v životě paragon nevystaví. Jsem zvědavý, jak ne ně zapůsobí Babišovy EET…

 • Výborně pane prezidente. Logická řeč, která je srozumitelná všem, kteří se snaží přemýšlet. Škoda, že nemáme více takových politiků, kteří jsou osobnosti a nebojí se své názory vyjádřit. Fandím vám.

 • Němci si pozvali uprchlíky, tak by to měl být problém jen Německa. My jsme je nezvali. Pokud bude v Sýrii dohodnut klid zbraní, bude nutné uprchlíky rychle vrátit. Ti, kteří se vydávali za Syřany se pak budou divit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*