Miloš Zeman si zaslouží uznání za ochranu národních zájmů

Miloš Zeman si zaslouží uznání za ochranu národních zájmů

Prezident Zeman veřejnosti oznámil, že hodlá znovu kandidovat na prezidentský post. A je nad míru jasné, že ať kdokoli v současné době bude protikandidátem prezidenta Zemana, je bez šance.

Za ty roky, co je Miloš Zeman na Hradě, občanům republiky dokázal, že dokáže důsledně chránit národní zájmy. Prezident Zeman si zaslouží naše uznání jak za postoj k USA, tak i k Rusku nebo i Číně. Ale samozřejmě hlavně za postoj k Bruselu, který má tendenci České republice neustále něco diktovat. Měli bychom si uvědomit, že od rozdělení Československa neměla naše samostatná republika takového státníka, který tak důsledně hájil národní zájmy, jako současný prezident Zeman.

Mimochodem prezident Zeman má podporu veřejnosti přes 70%. Který politik se může tímto „pochlubit“? Snad premiér Sobotka, který na sjezdu ČSSD obhájil funkci předsedy strany ve volbě, v níž neměl protikandidáta? Těžko, když má větší podporu i Okamura.

Česká republika by měla mít ve svém čele státníky, kteří budou důsledně chránit národní zájmy. Toto splňuje prezident Zeman, na rozdíl od premiéra Sobotky. Doufejme, že po nadcházejících parlamentních volbách bude mít ČR jiného premiéra.
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Miloš Zeman si zaslouží uznání za ochranu národních zájmů

  • Jsem ráda, že náš prezident vyslovuje logické myšlenky a říká nám otevřeně co je to islámské etnikum. Ještě Okamura hlásá myšlenky, které jsou logické. Ale ti, kteří náš národ, který byl bez dluhů a ještě ostatním státům půjčoval, přivedli do stavu , že jsme jako národ zadluženi a ještě jsme dostali nálepku jako rozvojová země nejvíce haní prezidenta.. A tito politici zuby nehty drží svá koryta a většinou pomlouvají a zesměšňují prezidenta i pomocí koupených sdělovacích prostředků Někteří adepti na prezidenta již naskočili na koně a na prezidenta začali útočit jako za každého režimu si dobře žijící Horáček, který svou nenávist ani nezakrývá, ale jeho duševní nestabilita ho může zradit v jeho boji.

  • Zeman bude i pristi prezident. A je to tak dobre, protoze nasi politici i mala cast verejnosti jsou ve vleku vazalstvi USA a EU. Jsou ochotni u nas instalovat americke zakladny, vojsko a radary, ktere nas pry maji ochranit. Opak je pravdou tyto zakladny budou nejdrive zniceny v pripade konfliktu a s mini i zeme, kde jsou.

  • Chteji nam ukrast vodu a pak nam zvysit ceny a vydelavat miliardy. Evropska komise zacala s privatizovanim vodnich zdroju EU v Portugalsku. Ceny vody potom enormne stouply. Podivejte se na video a dejte ho dal (Ceske titulky)
    https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/15ac88a701bc5e51?projector=1

    U nas uz vodu mafiani v politice prodali.

    Dalsi kradez pripravuji u nas prodejem suroviny lithium do zahranici, abychom z prodeje nemeli nic. Pro akumulatory elektroaut a jine pouziti. Je to nejzadanejsi surovina soucasnosti. Normalne si suroviny vynutily drive USA valkou, ted to za ne delaji jejich podplaceni vazalove EU a vlady v Evrope. Dalsi duvod proc z EU a NATO okamzite vystoupit. NATo nas vede do valky s Ruskem, pri ktere znici Evropu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*