Milióny Američanů zahájí občanskou válku, pokud globalisté odstraní Donalda Trumpa

Milióny Američanů zahájí občanskou válku, pokud globalisté odstraní Donalda Trumpa

Milióny Američanů se chystají vzepřít proti pokusům globalizátorů odstranit prezidenta Trumpa z úřadu, nebo jej učinit bezmocným, varoval hostitel rozhlasu Michael Savage.

Američané by se mohli dokonce „uchýlit k davovému násilí“, protože nebudou mít co ztratit, jakmile si „konečně uvědomí skutečnost, že byli podvedeni svou společností, a bez ohledu na to, jak tvrdě pracují jako lidé střední třídy“, nemají co získat, řekl hostitel rádia Savage Nation.

„To je to, co se v této zemi děje,“ poznamenal Savage. „V této zemi jste ještě neviděli násilí davu. Viděli jste jen nějaké davové násilí podněcované Georgem Sorosem.“

„Ale ještě jste neviděli to, o čem mluvím, co nastává v této zemi. Ještě jste neviděli „Day of the Locust“.

Savage se odvolával na román z roku 1939 „The Day of the Locust“, který analyzuje násilný vztek Američanů, kteří otročili celý svůj život, jen aby si uvědomili, že americký sen je pro ně neuskutečnitelný.„Kdy už Ediie konečně vstane a řekne, že je to konec cesty a jeho oči zrudnou a naplní se krví, Ediie tuto společnost obrátí vzhůru nohama,“ řekl hostitel Savage Nation. „A pokud levice sesadí Trumpa prostřednictvím Muellera nebo někoho jiného, a popře Ediieho hlasování, v této zemi bude občanská válka.“

„Varuji vás. Všechny levičáky, kteří si myslíte, že ukradete naše hlasování, mýlíte se.“

„Ale pokud uděláte další krok a ukradnete našeho prezidenta, varuji vás. Zatím jste ještě nic neviděli,“ dodal Savage. Uvidíte „Day of the Locust“ v této zemi.

Nicméně, globalisté možná občanskou válku chtějí: dá jim to šanci „přeměnit“ Ameriku na technokratickou tyranii ve stylu EU, kterou ovládají.

„Bohužel, pro jednotlivé občany žijící v tomto systému, to bude také vyžadovat autoritářskou a centralizovanou kontrolu nad všemi aspekty života, od kolébky až po hrob,“

Autoritativní levice a republikáni establishmentu – všichni řízení globalizační elitou – strávili měsíce na vypracování plánu ke svržení prezidenta Trumpa.
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*