Miliardářský princ daruje luxusní vůz Bentley každému saudskému pilotovi za útok na Jemen

Miliardářský princ daruje luxusní vůz Bentley každému saudskému pilotovi za útok na Jemen

Miliardářský saudský princ al- Waleed bin Talal přislíbil, že dá zdarma luxusní vůz Bentley každému saudskému pilotovi, který se zúčastnil bombardování Jemenu.

Podle zprávy zveřejněné ve středu deníkem Daily Mail, synovec pozdního saudského krále Abdalláha slíbil odměnit každé ze 100 pilotů luxusním vozem Bentley britské výroby.

saudsky princ daruje bentley pilotum

Saudský obchodní magnát, jeden z nejbohatších lidí na světě, údajně učinil slib na svém Twitterovém účtu, který byl později odstraněn.

Abych mohl ocenit sto zúčastněných saudských pilotů jsem potěšen, dám jim 100 vozů značky Bentley,“ stálo v příspěvku na Twitteru.

Blahopřeji našemu moudrému vůdci k vítězství v Operaci rozhodující bouře a k začátku operace „Obnova naděje,“ uvedl Waleed.

bentley

Mezitím, nálety které již zabily téměř 1000 lidí, pokračují proti zbídačené zemi, a to navzdory skutečnosti, že Riyadh v úterý deklaroval jejich ukončení.

Saudské vojenské letouny pokračovaly v letecké kampani v přístavním městě Aden ve čtvrtek v ranních hodinách.

Saudové také provedli nejméně šest náletů na region Manbeh v provincii Saada v severozápadním Jemenu.

Vojenská kampaň Saudské Arábie byla zahájena bez mandátu OSN, ve snaze oslabit hnutí Ansarullah a obnovit moc uprchlého bývalého prezidenta země, Abd Rabu Mansur Hadiho, oddaného spojence Rijádu.

 

PressTV/ Tomas Daleko

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Miliardářský princ daruje luxusní vůz Bentley každému saudskému pilotovi za útok na Jemen

  • Jen aby princátko ještě někdy v budoucnu neřvalo .. království za velblouda…

  • Zajímavé je, že světové společenství, zastupované vybranými kurvami, které je rozhořčené z Ruského „vměšování! na Ukrajině, kde nevzlétla jedna stíhačka, jeden bombardér, náhle mlčí.
    Ergo, to co dělají saudové nikomu nevadí? Nebo máme v čelech států zrůdy, které vlastním lidem škodí a prosazují cizí zájmy?
    Potom pryč s nimi a pryč i se zastupitelskými úřady světových zločinců – USA.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*