Milí Němci, máte to, co si zasloužíte. Sorry…

Milí Němci, máte to, co si zasloužíte. Sorry…

Každý národ má takovou vládu, kterou si zaslouží a nebo ještě přesněji, kterou si zvolí…

Uprostřed projevů zděšení a výkřiků odporu mnohých našich i světových politiků je dobré si racionálně uvědomit, že vše má nějakou příčinu a zejména Němci by měli vědět, že jejich chybná volební rozhodnutí (viz kdysi vítězství NSDAP) mají neblahé následky. Triumf Merkelové a spol. vyúsťuje mimo jiné i  v teroristický útok v Berlíně v tomto týdne…

Jen to zděšení lze těžko chápat. Každý věděl, že to musí dříve či později přijít, každý ví, že tento útok určitě není posledním. A každý ovšem zároveň ví, že lví podíl na této situaci má současná německá vláda na čele s Angelou Merkelovou, která terorismu z tzv. západních demokraciích napomáhá  snad nejvíce, a to minimálně  v trojím smyslu.

Je to samozřejmě především Willkomenkultur Angely Merkelové, která hřejivě pozvala statisíce migrantů ze Sýrie a dorazilo jich k bratru k dnešním dnům 1 300 000. Jistě ne každý z nich byl terorista, ovšem i kdyby jich  mezi nimi bylo toliko 1%, je to 13 000 potencionálních džihádistů…

I druhá část odpovědnosti a možná mnohem významnější leží mimo jiné na vládě Angely Merkelové. Západ na čele s Angelou mohutně podporoval tzv. umírněné povstalce, proti vládě Bašára Asada.  O koho jde, plasticky ukázal terorista, jinak  turecký policista, který zastřelil ruského velvyslance provolával : to je za Aleppo… Ale za jaké Aleppo? No za an-Nusru. A an-Nusra podporovaná Západem a samozřejmě Německem se jasně k atentátu na ruského velvyslance přihlásila.

Vzpomeňme si na až hysterické reakce celé německé politické scény, která chtěla proti Rusku vyhlašovat další sankce, když odstraňovali teroristy (zejména členy an Nusra z východního Allepa)
Šílené… Rusko postupně a dokonce proti vůli Západu odstraňuje jednu enklávu islámských teroristů (a je jedno jak se nazývají) za druhým a Západ je s Německem v čele jej chce za to perzekuovat.

Konečně třetím důvodem současné rozkolísané situace v Evropě je aktivita Západu a jmenovitě zejména Merkelové při násilném státním puči v Kyjevě, který odstranil legitimního prezidenta a odstartoval občanskou válku, která přivedla Ukrajinu na pokraj zhroucení. Mimochodem, nikdy nebyla v takové stavu za času Janukoviče…

Vše souvisí se vším…Díky tomuto kroku se celá Evropa stala jedním neurotickým bojištěm, balancujícím na hraně války.

Nemohu litovat Němce za to, co se událo v tomto týdnu.

Jestliže i dnes přes 50% z nich podporuje Angelu Merkelovou jako budoucí kancléřku a jestliže její strana stále má kolem 35 % ve volebních preferencích, není Němcům pomoci.

Dokud se nevzpamatují a neodvrhnou celou stávající vládnoucí politickou scénu, musí počítat s tím, že bude hůř.

A zaslouženě.

Řekl bych dokonce, že to rovnováze v Evropě prospěje…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Milí Němci, máte to, co si zasloužíte. Sorry…

 • Milý pane Vyvadile. Zasnu nad Vasím clánkem. Tolik nenávisti a sebevedomé jistoty o vlastní moudrosti a neomylnosti se vyskytuje snad jen v soucasných oficiálních médiích. Jestlize jsou Nemci -podle Vás – takoví pitomci, ze si nezaslouzí nic jiného nez aby je nekdo zmasakroval, protoze si to sami zvolili, pak nechápu nárky Cechú, kterí uz 25 let nekoho volí a pak se rozcilují, ze je vsechno cím dál horsí. Zrejme si i tady myslíte: dobre jim tak blbúm.
  Patríte zrejme mezi ty, kterí jeste nepochopili, ze je jedno koho zvolíte, politika si jde vlastní cestou bez ohledu na obcany. Jediné, co snad má smysl, je prímá volba prezidenta – a tady je videt co vlastne obcané chtejí – príklady vidíme v Cechách, kdy lidé podporují Zemana, ale oficiální politika by ho také nejradeji prejela nákladákem, dalsím cerstvým príkladem je Trump – ta samá situace.
  30 let ziji v Nemecku a tak se Vás ptám: kolika lidí jste se optal zda jsou spokojeni s vládou, zda vúbec byli volit, co si myslí o soucasném prezidentovi Gauckovi a Merkel. S nenávistí písete o necem, o cem nic nevíte, nebo si to prizpúsobejete své zásti. Odvoláváte se na oficiální statistiky – to je jen jeden z dúkazú o Vasí neinformovanosti.
  Nebo snad jste to vsechno psal se zámerem vyvolat opet konflikt? Pripomíná mi to hesla a názory vyhecovaných skupin Nemcú pred 2. svet. válkou. Mel by jste si znova precíst co jste napsat a zamyslet se nad tím, pokud jste to nepsal s urcitým zámerem.
  Chcete ríct, ze Francouzi si zaslouzí teroristické útoky, protoze si zvolili opilce Hollanda?
  Víte jaká je situace bezných lidí v Americe? Chcete ríct – at je cert vezme, vzdyt si sami Obamu zvolili, tak co?
  Zrejme dost podcenujete inteligenci ctenárú techto stránek, ze tu písete takové nehoráznosti.
  Kdyby jste se blíze o tak zvané teroristické útoky zajímal, zjistil by jste ze jsou prakticky vsechny inscenované, a také by jste vedel kým. Jen tak mimochodem, je velmi milé, ze teroristé casto zanechávají na míste svúj pas, nebo jiný osobní dokument. Nojo, asi jsou to hlupáci, kterí si proste pripraví své dokumenty, kdyby je chtel nekdo legitimovat, a pak je zapomenou na sedadle v aute a podobne. Také je zajímavé, ze jsou vzdy zastreleni, v nejhorsím se obesí ve vezení a kdyz uz je náhodou chytnou, nejak jsou nejak zapomenutí nebo co.
  Dnes je úplne jedno koho obcan zvolí, protoze se po volbách ukáze, ze uz ani to nové koste nemete dobre. Tyto vlády si NEZASLOUZÍ zádný národ a dokud se budeme mezi sebou handrkovat a prát tem druhým ( a je jedno jestli vlastnímu séfovi, sousedovi, nebo jinému národu) cokoli spatného, do té doby budeme vsichni trpet pod nadvládou tech, kterí vyuzívají nasí blbosti.
  A pane Vyvadile, nezamenujte Merkelovou a spol. s obcany Nemecka. I Nemci mají mozek v hlave – to jen, kdyby Vám tahle informace chybela.

 • Zděšení chápat lze. Je to dané nevzdělaností a chabou myslí lidí, kteří slepě věří a poslouchají co jim psychopati řeknou v televizi. Ano, pak jsou zděšeni.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*