Mike Pompeo a Henry Kissinger se objevili na tajemném setkání Bilderberg 2019 (Video)

Mike Pompeo a Henry Kissinger se objevili na tajemném setkání Bilderberg 2019 (Video)

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo a jeho předchůdce Henry Kissinger se objevili ve Švýcarsku na 67. výročním tajemném setkání skupiny Bilderberg.Oba američtí představitelé byli zachyceni, jak opouštějí luxusní hotel Fairmont le Montreux Palace s tím, že Kissinger (96) potřeboval pomoc, aby mohl nastoupit do vozidla. K nim se také přidal francouzský ministr Bruno Le Maire a bývalý předseda společnosti Google Eric Schmidt.

Čtyřdenní akce Bilderberg se účastnilo okolo 130 světových lídrů z 23 zemí, včetně zástupců mainstreamových médií, průmyslu, financí atd. Skupina podle svých webových stránek diskutovala o tématech včetně Ruska, Brexitu a budoucnosti umělé inteligence.

Notoricky tajné setkání bylo založeno v roce 1954 s cílem zlepšit americké a evropské vztahy. Účastníkům konference je však zakázáno zveřejňovat jakékoli informace odvozené z diskuzí, což vede k různým teoriím, které spekulují, co se doopravdy děje za zavřenými dveřmi.

Globalističtí vůdci uvedli na svých webových stránkách, že témata pro tajnou diskuzi, daleko od veřejnosti a médií, budou následující:

1. Stabilní strategický řád
2. Co dále pro Evropu?
3. Změna klimatu a udržitelnost
4. Čína
5. Rusko
6. Budoucnost kapitalismu
7. Brexit
8. Etika umělé inteligence
9. Zbraně sociálních médií
10. Význam vesmíru
11. Kybernetické hrozby

Video: Ruptly
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*