Migranti vytlačili tři 16leté Němce pod vlak – mainstreamová média tutlají, kdo vraždil

Migranti vytlačili tři 16leté Němce pod vlak – mainstreamová média tutlají, kdo vraždil

Tři mladí chlapci byli v lednu vytlačeni na koleje vlaku na stanici Frankenstadion ve městě Norimberk. Dva z nich byli přejeti přejíždějícím vlakem a zabiti.

Německá mainstreamová média lživě hovořila o „Němcích“, aby zamaskovala migrační pozadí vrahů. Dále žvanila o „nehodě“ a „tragédii“ a že tři 16letí „spadli“ na koleje.

Místí média v Nürnbergu označila prvního pachatele, který byl zatčen, jako „mladého muže“.Deník Süddeutsche jen napsal, že bitka mezi mladými chlapci měla „tragický konec“. Tři 16letí mladíci „spadli“ na koleje a byli „zachyceni vlakem, který je přejel a zabil“.

Dokonce i deník Bavarian Rundfunk byl toho názoru, že tři Němci „spadli“ na trať:

„V pátek večer se dva mladíci pohádali se dvěma 17letými na vlakové stanici Frankenstadion v Norimberku. Všichni tři 16letí mladíci při hádce spadli na koleje.“

Druhý den ráno, portál BR Online označil tuto dvojitou vraždu jako „nehodu“ při níž „tři muži“ po potyčce „spadli na koleje.“

Televizní kanál Franken dokonce označil vražednou událost jako „katastrofu vlaku S“. Po hádce, dvě oběti „spadly na koleje“ a byly „zabity blížícím se vlakem“.

Ale německý deník Bild v pondělí ráno odhalil krutou pravdu: Vražedníci, kteří shodili tři německé chlapce na koleje, byli Turek a Řek, kteří se v Německu pouze narodili.

Obě oběti, Luca a Frederic, pocházejí z Heroldsbergu. V pátek večer navštívili taneční klub „Nightlife“ v Norimberku a kolem půlnoci chtěli jet vlakem domů.

Na vlakovém nádraží, poté, co se potkali s třetím kamarádem, se pohádali s migranty. Podle policie začala potyčka kvůli směšnému důvodu, který vedl k velmi agresivní reakci obou pachatelů.

Záznamy z kamery dokazují, že to byl čistý úmysl vytlačit tři mladíky na koleje, zatímco se vlak blížil ke stanici v rychlosti přibližně 80 km/h.

Vzhledem k tomu, že tento vlak obvykle na této stanici nekončí, jel přes nástupiště v plné rychlosti. Chlapci neměli sebemenší šanci přežít a oba byli okamžitě zabiti. Jejich kamarád se stěží dostal pryč a zachránil si život.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*