Migranti ve Francii zmlátili řidiče a spálili jeho nákladní automobil

Migranti ve Francii zmlátili řidiče a spálili jeho nákladní automobil

Kamión byl spálen na popel a řidič těžce zraněn gangem 50 migrantů, kteří přepadali vozidla na francouzské dálnici u Calais.   

Bulharský řidič kamionu se pokoušel protlačit přes blokádu hořících palet postavených migranty na okružní ulici poblíž Calais, přístavního uzlu pro mnoho kamionů a osobních vozidel cestujících do a ze Spojeného království.Řidič byl odvezen do nemocnice poté, co byl napaden migranty, když se snažil uniknout z kamionu, informoval deník La Voix Du Nord.     

 

 

Někteří uživatelé sociálních sítí sdíleli fotografie spáleného kamionu a jeho nákladu, které byly zcela zničeny.

„Kamión byl zastaven barikádou migrantů na dálnici Calais, která byla včera v noci nastražena,“ napsal reportér kanálu Channel 4 Paraic O’Brien.

Migranti, kteří se pokoušejí přivlastnit (kamióny) nebo (cestovat) jako černí pasažéři uvnitř kamiónů směřujících do Spojeného království se pravidelně vyskytují v regionu Calais s tím, že některé napadení, únosy a útoky jsou zaznamenány na videích.

 

Policie nedokázala najít podezřelé osoby, které se podílely na této nejnovější události, protože všichni údajně uprchli ze scény, jakmile orgány dorazily.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*