Migranti v Německu napadli a okradli zdravotně postiženou ženu – ta zemřela v důsledku zranění

Migranti v Německu napadli a okradli zdravotně postiženou ženu – ta zemřela v důsledku zranění

Starší zdravotně postižená žena zemřela v důsledku zranění poté, co byla okradena dvěma migranty, informovala německá zpravodajská agentura Journalistenwatch.

84letá žena z Krefeldu byla obětí násilné loupeže a na začátku tohoto měsíce zemřela.Jakmile si dne 4. října vybrala z bankomatu hotovost 600 euro, začali jí sledovat dva cyklisté „jižního vzhledu“, kteří kolem projížděli.

Za bílou dodávkou se jeden z mužů pokusil ženě ukrást kabelku z jejího vozíku. To se mu však nepodařilo, jelikož kabelka byla přivázána.

Bezbranná žena v důsledku toho upadla na zem a těžce se zranila.

Migranti utekli s kabelkou ženy, zatímco ona v důsledku zranění umírala.

Náhodný svědek ženu objevil a zavolal sanitku. Agentura Journalistenwatch informovala, že žena svým zraněním nyní podlehla.

Popis podezřelých:

Jeden muž ve věku asi 26 až 30 let, vysoký 1,65 až 1,70 m robustní postavy. Měl tmavou pleť, středně dlouhé, tmavé vlasy a nečistou zjizvenou pleť (jako od akné).

Muž měl na sobě tmavou vestu, vybledlé džíny a sportovní boty, které vypadaly jako sálová obuv. Jel na starším, zeleném, ženském jízdním kole.

Druhý pachatel měl asi 20 až 27 let, byl asi 1,75 metrů vysoký a štíhlý. Měl tmavou pleť, štíhlou tvář a tmavé vlasy česané na bok.

Jeho vzhled byl popsán jako neomylný. Měl na sobě bílou košili s dlouhým rukávem, tmavě modré džíny, který byly nápadně převrácené na lemu.

Kromě toho měl na sobě sportovní obuv, která byla podobné značce „Nike Free“.

(Foto: Journalistenwatch)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*