Migranti v Itálii budou školeni, že nesmí bít ženy, když jim řeknou „NE“

Migranti v Itálii budou školeni, že nesmí bít ženy, když jim řeknou „NE“

Modena, družstvo „Red Lion“ dostalo fantastický nápad zahájit kurzy pro migranty, a učit je, jak se chovat k italským ženám a jak reagovat na odmítnutí. My opravdu žijeme v neuvěřitelné době.            

Zdá se, že lidé, které vítáme na našem kontinentu, musíme naučit, aby neubližovali ženám, kdyby odmítli s nimi mít nějaký vztah. „Proti-rasistická“ fronta v Itálii oficiálně přišla o rozum. Stejné družstvo dlouhodobě pomáhá „uprchlíkům“ a migrantům a je pyšným příznivcem multikulturalismu. Opravdu krásný progresivní příběh.

Věci, jako je tahle, mně nutí přemýšlet, jak mohou mít tito progresivci tak vymyté mozky a jak mohou věřit tomu, že říkat dospělým mužům, že nesmí bít ženy, pokud nesplní jejich touhy, je nyní pro ně normální. A koho bychom měli vinit z tohoto chování migrantů? Jejich náboženství? Jejich místo původu? Jejich nízké IQ? Ne, nic z uvedených důvodů, ale údajně jen jejich pohlaví!

Podobná taktika, která již byla testována a viděna ve Švédsku, kde feministky a politici obviňovali z nárůstu počtu znásilnění muže a ne skutečné viníky, je teď v Itálii implementována progresivci jako Pietro Grasso, který veřejně viní z násilných činů vůči ženám celé mužské pohlaví.

 

(Defendevropa/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Migranti v Itálii budou školeni, že nesmí bít ženy, když jim řeknou „NE“

  • To snad mohl říct řetízek a tele mohlo být zticha. Myslet se musí. Přeci není možné nějakými školeními vymýtit to co je v muslimech pevně zakořeněno po staletí a oni se toho nevzdají. Vždyť naše rasa je pro ně méněcenná a oni by si nechali od nás poroučet.? Větší blbost jsem neslyšela. Avšak bacha to mohou klidně hlásat i naše politické neziskovky za účelem , aby si ještě dlouho vydělávaly z našich daní a ze Sorosovských tučných příspěvků. Pátá kolona.

  • Kdyby to nebyla tragedie, musel bych se od srdce zasmat. Budeme skolit primitivy s IQ zaku z pomocne skoly, kteri se nam citi byt nadrazeni, ale ziji z nasich davek. Absurdnejsi svet je si tezke predstavit. Tento svet nam prineslo clenstvi v EU a byl naplanovan. Z Eu musime co nejdrive odejit, protoze jakmile ziskaji Muslimove obcanstvi EU, budou se moci vsude usadit, i u nas. A proto ven, cim drive tim lepe. Ozelime i ty miliardy, ktere dostavame (jestli je to pravda, ze nedoplacime!?). Ty stejne nasi zlodeji rozkradou, protoze jejich pouziti schvalne malo konroluji.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*