Migranti ukradli švédské ženě štěňata, zmlátili jí do bezvědomí a pokoušeli se jí zlomit vaz

Migranti ukradli švédské ženě štěňata, zmlátili jí do bezvědomí a pokoušeli se jí zlomit vaz

Chovatelka psů v jižním Švédsku byla brutálně zmlácena v souvislosti s loupeží. Tři maskovaní muži jí ukradli šest štěňátek.     

Nyní se na různých webových stránkách objevily inzeráty s prodejem těchto štěňat napsané mizernou švédštinou za podezřele nízké ceny.51letá Eivor Nilssonová chtěla zrovna pustit svá štěňata Zlatého retrívra, když jí napadli tři maskovaní muži, píše deník Samhällsnytt. Muži nastříkali do její tváře červenou barvu a praštili jí do hlavy tvrdým předmětem.

„Já určitě zemřu. Skončí můj život v mých padesáti takovým způsobem? Pomyslela jsem si předtím, než jsem omdlela,“ uvedla Eivorová.

Když se znovu probrala, jeden z mužů se jí pokoušel zlomit vaz. Poté s tím přestal a namísto toho přilepili páskou její ústa, oči, ruce a nohy, zatímco komunikovali mizernou švédštinou. „Mluvili v cizím jazyce. O tom není pochyb,“ uvedla.

Ženě se podařilo kontaktovat svou matku, která zavolala policii a sanitku. Útok vedl k otokům hlavy, poškozené rohovce, modřinám po celém těle a fraktuře kostí.

Žena tvrdí, že není pochyb o tom, že byl útok naplánován. Důvodem údajně bylo, že nedávno svá štěňátka inzerovala k prodeji.

A měla pravdu – v posledních několika dnech se na internetu objevilo několik inzerátů se štěňaty Zlatého retrívra na prodej. Cena je podezřele velmi nízká a inzeráty jsou napsané mizernou švédštinou.

 

(Foto: Faksimil Facebook/Stefan Olsson NSK)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Migranti ukradli švédské ženě štěňata, zmlátili jí do bezvědomí a pokoušeli se jí zlomit vaz

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*