Migranti terorizují malé belgické město, obyvatelé chtějí vzít zákon do vlastních rukou

Migranti terorizují malé belgické město, obyvatelé chtějí vzít zákon do vlastních rukou

Zeebrugge je malé turistické město a jeho obyvatelé mají od počátku příchodu migrantů do jejich města raketový nárůst zločinů, píše belgický deník HLN.

Zeebruge je nábřežní vesnice na pobřeží Belgie s hotely, kavárnami, přístavem a pláží. Nicméně, od příchodu migrantů počty zločinů vzrostly natolik, že to přesvědčilo obyvatele, aby se o své problémy postarali sami, než aby čekali na policii.

„Je to velmi špatný nápad…v posledních dnech došlo k dvanácti loupežím, ale je nebezpečné předpokládat, že se všech dopustili migranti,“ uvedla místní policie, která však potvrzuje nedávný nárůst zločinů.

„Žádáme všechny, aby se řídili zákonem a upozorňovali policii na podezřelé aktivity. Je to jediné správné řešení,“ vysvětlil Reenat Landuyt, starosta Zeebrugge.

Ve městečku je také obvyklé vídat migranty ležící v ulicích, spících ve veřejných parcích a kolem místního kostela, podle HLN.

 

(Foto: dreamstime.com)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Migranti terorizují malé belgické město, obyvatelé chtějí vzít zákon do vlastních rukou

  • A to by ti, kterým zřejmě hrabe v hlavě klidně zde chtěli mít. Islamizace našeho státu už nenápadně pokračuje, Podívejme se na Brno na Teplice, Modlenice a zjistěme si kolik zde už máme islámských podnikatelů. A to tvoří základnu nově příchozím. A pokud jejich počet přesáhne určité procento tak se máme na co těšit, protože no go zony se zde objeví jako všude tam, kde už to procento muslimů mají. Dobře to udělal Orbán, že se nezúčastní zasedání OSN, kde budou vnuceni zemím EU migranti .Náš velkopodnikatel sice jakoby prská na migranty, ale v zásadě nepůjde přímo proti OSN a vůdkyni, kde má velké úvěry na své velkokšefy s hnojivy. Jestliže jsme ještě suverenní stát tak musíme podle toho jednat a nenechat se zaplevelit a zničit náš stát migranty. A co když už jsme kolonií a oficielně o tom ještě nevíme ?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*