Migranti si stěžují na nedostatek sexu v uprchlických táborech

Migranti si stěžují na nedostatek sexu v uprchlických táborech

Video záznam pořízený vedle uprchlického tábora v Evropě ukazuje migranta, který si stěžuje, že není v uprchlickém táboře k dispozici dostatek sexu, zatímco naříkal, že musel zůstat v nemocnici financované daňovými poplatníky po dobu tří dnů, z důvodu „modrých varlat“.

„Spím tři dny v nemocnici,“ říká migrant tázající, která se jej ptá, co má za problém.

Muž ukazuje na jeho rozkrok, a se smíchem dodává, že „problém je zde. Varlata jsou velmi velká,“ dodává a ukazuje na prstech rozměr svých varlat.

Další muž si poté stěžuje, že si nemůže do uprchlického tábora přivést žádné holky (pravděpodobně prostitutky).

migrant si stezuje na nedostatek sexu

https://www.youtube.com/watch?t=37&v=aiYi63nx1EI

Není známo, kde byly pořízené tyto záběry, ale titulky k videu jsou v holandštině.

Minulý týden jsme také zveřejnili video, ve kterém si uprchlíci v táboře v Nizozemsku stěžují, že zařízení má pomalý internet, průměrné jídlo a že nedostávají dost peněž na nákup cigaret.

Nedostatek žen, s kterými by mohli mít migranti sex, je problém pro některé migranty v německých táborech, kteří se snaží přinutit ženy a nezletilé dívky k prostituci.

Jak jsme již dříve informovali, německá policie a německá média v některých oblastech zakrývají případy znásilnění spáchaných migranty, aby nedošlo k legitimizaci kritiků migrace a urážce nových muslimských uprchlíků přicházejících do země, která se připravuje na přijetí dalších 900.000 migrantů před koncem letošního roku.

Gatestone Institut sestavil dlouhý seznam případů znásilnění spáchaných migranty uvnitř a v okolí uprchlických táborů v Německu, jehož oběťmi jsou především teenageři a děti (včetně jiných přistěhovalců a Němců žijících v okolí tábora).

 

 

InfoWars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • A kdo je na ty seredy vubec zvedavy,pokud maji potrebu se nekontrovatelne rozmnozovat,jak je u nich nepeknym zvykem,tak meli zustat doma!

  • Kozy jsou také dobré na sex s uprchlíky tak pro by měly zneužívat ženy když mohou mít kozy?

  • Tak opni Ti kozomrdi mají málo sexu , tak at se vrítí odkud přišli a hledaj si něco na píchaní na těch jejich pastvinách :))

  • Ať se jebou mezi sebou, ale hlavně ať už táhnou zpátky odkud přišli. A ty magory co s nimi sympatizují si můžou klidně vzít s sebou, kdyby se náhodou nutili a neměli do čeho píchnout.

  • Loupeživý sociální systém EU a zejména v Německu a dále zrůdný systém přerozdělování peněz (nyní i lidí) budou mít za následek rozpad Evropské civilizace. Rychle pryč z EU, než nás to také semele.

  • Jestliže nezákoně vniknuvší cizinci mají na Evropském kontinentu špatné jídlo, nedostatek peněz a sexu, tak by se měli vrátit zpět domů, kde podle všeho jim bylo lépe. Zde v Evropě je život složitý. Co si člověk nevydělá, to nemá. Když chce mít muž ženu, tak ji musí něčím zaujmout a okouzlit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*