Migranti přestanou být pod policejním dohledem a Češi se ocitnou v ohrožení

Migranti přestanou být pod policejním dohledem a Češi se ocitnou v ohrožení

Ve Vyšních Lhotách se porvali uprchlíci. Celkem policie za poslední tři měsíce zasahovala v 56 případech, kdy uprchlíci vyvolali konflikt a to i s napadením pracovníka ochranky.

Obávám se, že až budou na území Česka přiděleni migranti na základě kvót, tak se ocitnou v bezprostředním ohrožení občané i naší republiky, neboť migranti přestanou být pod policejním dohledem. Možná nastal čas na to, aby Češi zahájili stejné masové demonstrace proti přijímání migrantů, jako v Německu.

Je nutné, aby tuzemská vláda viděla, že občané se nehodlají smířit s jejím stanoviskem a to i ohledně povinných kvót.

Budapešťské nádraží zaplavili uprchlíci (zdroj: American European News)
Budapešťské nádraží zaplavili uprchlíci (zdroj: American European News)

Také by bylo vhodné zdůraznit, že Vláda České republiky připravuje další pomoc Kurdům, kterým již dříve poslala zbraně a náboje. Ale položme si otázku, jak je možné, že Česká republika pomáhá Kurdům, ale z druhé strany jsou Kurdové bombardováni Tureckem, které je členem Severoatlantické aliance? To nikomu nevadí? Co na to říkají představitelé Evropské unie a NATO? S největší pravděpodobností je to nezajímá.

V neposlední řadě mě velmi zaráží zpráva o České republice, kterou vydala Evropská komise proti rasismu a netoleranci při Radě Evropy. Tato zpráva označuje pana prezidenta Zemana jako otevřeného nositele protiislámských názorů. Více zde o útoku z evropské instituce na Miloše Zemana.

[VIDEO] V německém Bundestagu to vře už hodně dlouho. Angela Merkelová byla už vloni v listopadu obviňována vice-prezidentkou německé levicové strany Die Linke, že německá kancléřka hájí americké zájmy…

Byl bych velmi nerad, aby v budoucnu Evropská komise rozhodovala o tom, jak se mají naši politici vyjadřovat. Když se podíváme zpětně, tak s největší pravděpodobností vstup České republiky do Evropské unie byl jedním velkým omylem! Evropská unie nám každým dnem neustále dokazuje, že Česko je jakýmsi státem druhé kategorie. Nic víc, nic míň.

 

Petr Cvalín

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Migranti přestanou být pod policejním dohledem a Češi se ocitnou v ohrožení

  • · Edit

    Dnes jsem poslouchala pana prezidenta, který se vyjadřoval o uprchlících a hned jsem říkala to zase budou lokajové západu mu nasazovat psí hlavu. A jak vidím, tak se tak děje. Bohužel spousta lidí věří všem žvástům , které šíří některá media, někteří politici a někteří pracovníci, kteří jsou na těchto žvástech hmotně zainteresováni. Ale účet za naši blbost budeme platit kolektivně. Doporučovala bych shlédnout některá německá videa všem, kteří mají tuto možnost ať si udělají názor. Bohužel někteří naši starší spoluobčané tuto možnost nemají a jsou odkázány na cenzurované zprávy a rovněž mnoho mladých lidí se o toto nezajímá. Proberme se a mysleme, čas pracuje proti nám.

  • EU je na konci. Je ve stavu, v jakém byla RVHP v roce 1989. Je nereformovatelná a musí se rozpadnout. Německo vidí v EU nástroj, jak splnit Hitlerův sen a to bez výstřelu. Naštěstí nemáme tak silné vazby na EU a jsme schopni žít bez ní. Snahy USA zničit Evropu tím, že jí zatáhnou do války proti Rusku, že způsobí chaos pomocí uprchlíků, by se bez Německa naplnit nedaly. EU se buď vymaní z vlivu USA, nebo zákonitě zanikne. Decentralizovanou moc nebudou moci z USA řídit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*