Migranti předstírající v Německu úklid po povodních

Migranti předstírající v Německu úklid po povodních

To není pobuřující, nýbrž osvobozující zpráva. Protože ta smečka multikuturalistů opět předvedla, jak je pokleslá.

Na veřejném prostranství a se souhlasem starosty rozházeli povodní poničené a již uklizené krámy z kontejnerů, přidali pár koleček bláta, kluky migrantský trochu umatlali a „za hudby z jejich mobilů“ ku předu levá, zpátky ni krok, natáčela rakouská televize pilné mladíky jak se sami vrhají vstříc živlům, aby zachránili poničené německé městečko Gmünd. Kdeže nějací místní občané či obětaví aktivisté, pouze odhodlaní migranti měli figurovat v tendenční reportáži.

Za každou takovou trapnou zprávu dík. Protože je ještě pořád příliš mnoho euroobčanů, kteří se nechtějí vzdát svého snu o tom, jak zachraňují potřebné. A tento malý příběh jim může napomoci zamyslet se nad tím, o jak podvodnou šaškárnu se jedná. Jen mě mate, že když ti reportéři vytvořili tento scénář, vůbec se neohlíželi na místní obyvatele, že je na jedné straně hrubě pokořují a na druhé straně, že se sami totálně znemožňují. A jsme u jádra věci: multikuturalisté a myslet na druhé, resp. elementárně myslet, se totiž neslučuje dohromady.

Komentář ke zprávě http://zpravy.idnes.cz/falesny-uklid-po-povodnich-v-televizi-dxp-/zahranicni.aspx?c=A160606_123546_zahranicni_mlb

(Ilustrační obrázek.Syrští uprchlíci v Simbachu pomáhají s úklidem po povodních Foto: Peter Kneffel, DPA)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Migranti předstírající v Německu úklid po povodních

  • Omlouvám se, ale něco zde v článku nesedí. Píšete zde o rakouské televizi ale pak o „německé městečko Gmünd“. pokud vím Gmünd je vlastně rakouské městečko u českých hranic. V Německu zase žádný Gmünd není. Tak jak to doopravdy je? Jde o migranty v Rakousku nebo Německu? Povodně byly v D ale i A.

  • teď jsou reportéři pro smích, ale jde o to naplnit archiv pozitivními zprávami, za rok za dva někdo dá do vyhledávače hesla imigranti + povodně, a vyjede mu článek o hodných imigrantech, těch 20 dalších článků o tom, že jde o podvod už vyhledávač nezobrazí, to si evropská komise pohlídá

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*