Migranti jsou hodní, někteří jsou dezorientovaní a zoufalí

Migranti jsou hodní, někteří jsou dezorientovaní a zoufalí

Můžete se dočíst, pokud nahlédnete na server romea.cz. Jeho „objektivní“ články opravdu „pobaví“. Zlá policie podle romea.cz proti migrantům použila slzný plyn. Mezi migranty byly i malé děti….

Ale romea.cz není jediný dezinformátor. O tom, že migranti používají často děti jako přesvědčovací argument, nebo dokonce jako živý štít není ani slovo i v ostatních mediích (až na malé výjimky). O tom, že migranti před tím, než použila policie slzný plyn, na ni metali kameny se nikde nepíše ani slovo. Nepíše se o dramatickém nárůstu kriminality díky migrantům v Německu, Francii, Anglii, Švédsku a jinde. O drancování obchodů, o znásilňování žen se také nepíše. Prý by to mohlo vyvolat nesnášenlivost. A tak ten, kdo tu nechce migranty je onálepkován za rasistu a nácka a je kriminalizován dokonce i ministrem spravedlnosti Pelikánem. Kdo poukazuje na „diktát“ USA, kritizuje sankce proti Rusku či souhlasí s prezidentem Zemanem je automaticky označen za ruského agenta, placeného Kremlem.

Pro naše nejmenší se financuje tvorba nesmyslných promigrantských a promuslimských pohádek, těm starším ve školách kantoři vymývají mozky. Někdy dokonce i doslova lžou. No a na nás dospělé media, v čele s ČT, chrlí mediální sluníčkářskou propagandu. O spoustě inženýrů, lékařů a učitelů mezi migranty. O mírumilovnosti islámu. O tom, že muslimští teroristé v Paříži a jinde byli pomatenci a že je nemůžeme spojovat s islámem a muslimy. Tohle nám tvrdí i někteří naši politici. Zřejmě na povel z Bruselu, či od Angely, což vyjde na stejno. V anglickém městě Rotherham se v letech 1997 až 2013 stalo podle zjištění úřadů oběťmi sexuálního zneužívání nejméně 1400 dětí. Informovala o tom autorka příslušné úřední zprávy Alexis Jayová. Násilníci, z nichž většina byla pákistánského původu, děti i ve věku 11 let pohlavně zneužívali, bili, unášeli a prodávali. Policie věc zatajovala. http://www.denik.cz/ze_sveta/v-anglickem-meste-rotherham-bylo-sexualne-zneuzivano-na-1400-deti-20140826.html

Stejně tak policie zatajuje v Německu a Švédsku i jinde násilnou trestnou činnost, znásilňování, krádeže a vandalismus ze strany migrantů. Naše media o tom, co se děje v Evropě ze strany migrantů neinformují a tak tyto informace zatajují. Prý aby tyto informace nevyvolávaly nenávist. Jenže přesto se tyto informace mezi lidmi šíří a světe a ministře Dientsbiere divte se, nevyvolávají nenávist, ale obavy a strach. Strach z toho, že to, co se dnes děje na západě a severu Evropy se začne dít i u nás. Ten strach je oprávněný, protože to, co se dnes děje v Německu se u nás dít bude, až Merkelová zavře hranice. Že i u nás začnou migranti znásilňovat ženy.

Tak, porovnejme zpravodajství ČT a ostatních medií s realitou. Podívejte se, jak se ti nebozí uprchlíci Evropě odměňují. Z idnesu mne za obdobný blog, jako je tento, vyhodili. Naštěstí mám jistotu, že tady se mi to nemůže stát. Přece nevyhodím sám sebe……

Inu, myslíte si, že kurzy jak se chovat k ženám budou něco platné?:

 

V Magdeburku znásilněna 17 letá dívka

V Berlíně znásilňovali 13 letou dívku 30 hodin

V Chemnitz znásilněno 7 leté děvčátko

A již je to i u nás – Česká Lípa – Poblíž diskotéky Luxor přepadl dívku muž arabské národnosti. Chtěl ji uškrtit a znásilnit. Pachatelem byl zřejmě muslim.

Kolín nad Rýnem nemám sílu komentovat

Mírumilovní migranti ve Francii

Inženýři, lékaři a profesoři si hrají s policisty v Londýně na honěnou

Islámská pomsta

Děti migrantů jako živé štíty

A další poděkování Evropě

V Maďarsku migranti pokojně protestovali proti policistům kameny

Řecko – Makedonská hranice. Jak uvedl server romea.cz, policisté na migtanty, jež pokojně házeli kameny, brutálně použila slzný plyn

Občas si migranti od radosti udělají z uprchlického tábora ohníček. Vina je podle reportéra pochopitelně na straně policie a vlády

No nedivte se, že hází kameny, když ty profesory, inženýry a lékaře ta Angela tak obelhala

Milé děti, až vám zase budou ve škole vymývat mozky, dejte jim odkaz na tento blog. Necítím vůči nikomu žádnou nenávist. Ale migranty tady nechci. Nechci tady islám. Nechci tu násilí. Požaduji ukončení propagandy a cenzury ze strany ČT a ostatních medií. Podle idnes.cz Andreje Babiše ve svých blozích lžu. Máte ten pocit také? Ta videa jsem si snad vymyslel? A manželka pana ministra Stropnického, Veronika Žilková za zvěrstva obhajuje jako „normální pud“?

 

Tak, milé děti, líbila se vám moje pohádka? Inu vím, nemám takový rozpočet, jako Česká televize, omlouvám se… tak ještě jednu na konec. Abyste děti věděly, jak to dopadne:

Dobrou noc, milé děti. Nebo snad  Allahu Akbar ((الله أكبر‎‎ – Alláh (Bůh) je velký), či snad raději La ilaha illallah (لآ اِلَـهَ اِلاَّ لله‎‎ – není boha kromě Alláha (Boha)?

Hezké sny……..

 

Michal Malý                                                                                                                                                   

(ilustrační foto: AP)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*