Migranti budou smět pracovat, pokud se jim bude chtít

Migranti budou smět pracovat, pokud se jim bude chtít

Česká republika v rámci dohody mezi EU a Tureckem o výměně uprchlíků přijme 80 syrských migrantů z tureckých uprchlických táborů. Přesný termín přesídlení není znám, podle vládní zprávy o migraci by ale Syřané měli dorazit do konce října. Dalších deset uprchlíků Česko přijme z Řecka.

Syřané projdou před odjezdem z Turecka rychlokurzem českých reálií, po příjezdu je čeká azylový tábor. Charita ČR, která pro ministerstvo jako smluvní partner zajišťuje integraci cizinců, zatím nemá informaci o počtu migrantů ani době jejich příjezdu, uvádějí pondělí Lidové noviny. „Postupujeme ale u všech stejně. Pokud projeví zájem o státní integrační program, hledáme pro ně podle individuálního plánu bydlení, pomáháme s jazykovými kurzy a nalezením práce. Spolupracujeme při tom s neziskovými organizacemi i obcemi,“ řekl deníku generální sekretář charity Jakub Líčka. Citace a ZDROJ.

Toto migranti očekávali a chtějí:

Pokud se jim pracovat nebude chtít, nedostanou co chtějí, tak si takto pokojně vydemonstrují navýšení podpory a byty zdarma:

Anebo takto, jako v Paříži:

A toto na nás chystají ve své domovině:

Tak, pro zajímavost uvádím celkové výše prostředků, které čerpaly členové Konsorcia nevládních organizací v uplynulém období:

 • Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,56 Kč
 • Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,64 Kč
 • Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,46 Kč
 • InBáze 10 565 144,46 Kč
 • Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,41 Kč
 • Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,43 Kč
 • Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,80 Kč
 • META, o.p.s. – Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,16 Kč
 • Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,26 Kč
 • Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,76 Kč
 • MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,30 Kč
 • Charita Česká republika (pozorovatel) (nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů)
 • Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno
 • NESEHNUTÍ 3 779 695,17 Kč Kč
 • Slovo 21, z.s. 25 148 073,65 Kč
 • AMIGA, z.s. (pozorovatel) nedohledáno
 • La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,29 Kč
 • Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,22 Kč

Nevládní sdružení obdržely celkem 555 550 769,57 Kč !  ZDROJ.

Vládní Agentura pro sociální začleňování se též velmi aktivně zapojuje do prosazení přílivu imigrantů. Z dohledatelných příjmů lze uvést například částku 91 754 762,15 Kč z prostředků EU a 32 913 000 Kč z Norských fondů.

Navíc mimo tuto částku nás každý migrant stojí měsíčně 60.800,- Kč. Na to peníze jsou. Ale minimální důchod člověka, který celý život poctivě pracoval a odváděl daně je cca 5 500 Kč  (maximální je 25 675 Kč). Uprchlík v ČR během prvního roku po zažádání o azyl nemá pracovní povolení. Žadatel o azyl, který je ve státním zařízení pro uprchlíky, dostane 30 korun denně, pokud je v zařízení, kde zdarma dostává stravu. V centru, kde jídlo nedostává, pobírá životní minimum 3 410 korun. Ale přitom stojí 60 800 Kč. Ministr ničeho Dientsbier pro ně ale jistě vybojuje víc. Německo má pro migranty dávky ve výši až 336 eur (8400 korun). V Rakousku je současná měsíční podpora na jedno dítě 159 euro, imigrant bude stát 2889 euro. Vysoké finanční sumy čekají na žadatele o azyl například v Dánsku nebo Švýcarsku, kde je měsíční příspěvek ve výši 29 600 Kč.

Takže je vidět, že migranti jsou pro neziskovky bezva kšeft. A až migranti dostanou azyl, mohou pracovat a naučit se jazyk, jen pokud budou chtít. Jinak budou dostávat podporu a dávky nejen na sebe, ale na celou svoji rodinu, která sem má podle azylového zákona právo přijít a dostat také azyl. Průměrný počet dětí v muslimské rodině v Evropě je 6, v jejich domovině je vyšší. Takže, pokud se zavážeme, že přijmeme 1 700 migrantů, zcela legálně jich sem může přijít celkem 17 000 a pak nás budou stát 12 403 200 000. Ano, čtete dobře. 12 miliard. A nemusí pracovat. A Brusel prosazuje několikanásobné navýšení podpory, aby prý migranti měli důvod v Evropě zůstat.

Je na čase tuhle politickou svoloč, která zastupuje pouze vlastní zájmy ve volbách vypráskat.

 

(Jiří Dientsbier Foto: ČTK)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

 • Tata Dienstbiera spolupracoval s STB pod krycim jmenem Racek, protoze rackoval. Jezdil po svete a hlasal v mediich, jak se maji lidi na zapade spatne. Jeho deti studovaly na zapade za totace. Nebyl do Havel a dissidenti, ale STB, ktera zorganizovala samet a znicila vsechny dokumenty lidi, ktere mely byt pak znovu pouziti na vedoucich funkcich. Aby to bylo mozne, udelali z nich dissidenty tim, ze je zavreli na nejakou dobu jeste pred sametem. Jeste ve vezeni si sami planovali s Havlem, kdo z nich ktere ministerstvo prevezme. Mam na to svedka. Mlady Dienstbier je drzy parchant s velkou mirou arogance a ignorance.
  Dusledky migrace ve Svycarsku: Velky podil pochazi z Erytree. Jsou to mladi muzi, kteri se tak vyhnuli vojenske sluzbe a dostali ve Svycarsku azyl. Jsou jich tam tisice. Po deseti letech vetsina nepracuje. Bud nemuze najit praci, nebo pracovat nechteji a ziji ze socialni podpory. Obyvatelstvo je stejnym establishmentem jako v USA, EU a nasi vladou oblbovane, zpravy jsou cenzurovane. Kdo vystupuje proti migraci je tam stejne dehonestovan a napadan jako vsude v Evrope. I Svycarsko je vazalem USA a musi jim stale platit milardy za udajna pochybeni Bank a korporaci.
  Pravda je umlcovana.

 • Dienstbier muž dvojího občanství, který slouží zámoří a který je ministr bez práce a když něco řekne tak to stojí za to. Je to velice nesympatický muž a myslím, že žádná práce za ním nestojí. Jak si poradil s Romama ? Nijak ? Jen žvásty a žvásty z něho padají..

 • · Edit

  Nevím proč se rozčilovat neboť oni mají moc, že naše vzdechy je ani trochu neohrozí a ani je nezajímají.

 • · Edit

  J. Dienstbier před cca 4 měsíci vděčně poskytl rozhovor svazovému časopisu „Včelařství“, v němž dojemně popsal své neškodné hobby – včelaření na úlech umístěných dokonce poblíž svého Ministerstva.
  I tak se dělá PR, hlavně že lid to zbaští.

 • V nadcházejících krajských volbách nám budou politici – vítači nalhávat, že o migraci nejde, protože kraje jí neovlivní. Není to pravda. Kraje mohou odmítnout na svém území řádění neziskovek a budování různých zařízení, které jsou kšeftem pro politiky jako je Dientsbier a jemu podobní. Dále musí už v nejbližších volbách dostat strany, které zrazují své voliče jasný signál, že už se s nimi nepočítá. Sobotka se se svým poslušným pejskem Chovancem zmocnil vedení ČSSD a tím jí učinil nevolitelnou. Nezapomeňte, že prohra v krajských volbách může poslat ČSSD kam patří – na smetiště dějin. Byla by škoda toho nevyužít.

 • Odstrelte tu dienstbierovskou chazarskou svini ! Popripade ho hodte jako zavazadlo pres palubu zaoceanske lodi a odvezte toho zidovskeho parchanta zpet do USA tam, kam patri.

 • · Edit

  Svinstvo nejhrubšího zrna!!! Všechno naruby. A ještě se musíme dívat na ten jeho vysmátý ksicht. Peněz má, že by se jimi mohl zadusit, a zuby si spravit nedá.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*