Migrant zaútočil na pracovníka italského azylového domu kvůli tomu, že neměl bezdrátový internet

Migrant zaútočil na pracovníka italského azylového domu kvůli tomu, že neměl bezdrátový internet

Senegalský migrant napadl pracovníka azylového domu v jižní italské obci Cassino poté, co si stěžoval, že v době chybí bezdrátový internet.  

26letý senegalský žadatel on azyl ohrožoval zaměstnance azylového domu, když opakovaně žádal o instalaci bezdrátového internetu. Když jeho žádosti nebyly zodpovězeny, migrant začal být agresivní a fyzicky napadl zaměstnance, píše italský deník Ciociaria Oggi.  

Podle zaměstnanců to nebyl první incident, kdy se obyvatelé azylového domu rozčílili kvůli špatnému bezdrátovému připojení k internetu, přičemž uvedli, že v minulosti došlo k několika podobným událostem.

Tento případ je podobný tomu, který se stal v roce 2015, kdy migranti, kteří žijí v italském městě Ceranova řádili, že chtějí bezplatný přístup k Wi-Fi, aby se mohli spojit přes Skype se svými blízkými v domovských zemích. Migranti, kteří nepracovali a byli ubytováni za peníze daňových poplatníků, házeli při protestech na silnice odpadkové koše.

Nepokoje v Italských azylových domech nejsou tak neobvyklé, protože mnoho migrantů protestuje proti jejich životním podmínkám. Na začátku letošního roku se v uprchlickém centru v Arcinazzu desítky migrantů vydali do ulic a protestovali proti nedostatku vhodných lékařských potřeb a stěžovali si, že nedostali na výběr z více druhů potravin.

Masová migrace se stala jedním z klíčových bodů v italských národních volbách. Odhaduje se, že jsou v zemi v důsledku migrační krize stovky tisíc nelegálních migrantů a neúspěšných žadatelů o azyl.

V některých městech, jako je bývalé přímořské letovisko Castel Volturno severně od Neapole, tvoří nelegální migranti většinu obyvatelstva. Mnozí si stěžovali, že město také padlo do rukou nigerijských zločineckých gangů.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*