Migrace z Afriky do Španělska se pod novou socialistickou vládou ztrojnásobila, a to je jen začátek

Migrace z Afriky do Španělska se pod novou socialistickou vládou ztrojnásobila, a to je jen začátek

Jedovatá šílenost převaděčů lidí, nevládních organizací a nové levicové vlády v Madridu již dosáhla obrovského nárůstu objemu nelegálních přistěhovalců dosahujících španělských břehů.Imigranti jsou přesměrováni do Španělska poté, co Itálie (bývalý migrační uzel) pod novou pravicovou populistickou vládou rozhodla přísně posílit své hranice. Ve Španělsku se stal pravý opak a účinky byly doslova okamžité.

Ministerstvo vnitra uvedlo, že v tomto roce (1. ledna – 15. září) do země přicestovalo po moři 33 215 migrantů, oproti 11 464 ve stejném období v roce 2017. To je trojnásobný nárůst migrace!    

Je pravděpodobné, že se toto číslo bude nadále zvyšovat, protože levicová koaliční vláda jasně dala najevo záchranné agentuře Maritime Safety and Rescue Society (SASEMAR), aby zachraňovala každou loď ve Středozemním moři, kterou lokalizuje, místo aby je repatriovala do Maroka a dalších zemí původu.

Kromě toho se zdá, že levicová vláda jedná s nevládní organizací  Proactiva Open Arms, částečně financovanou Georgem Sorosem a provozovanou Katalánskem, aby v roce 2019 přivedla do Španělska až 200 000 nelegálních migrantů, jak uvádí Nadace Gefira v Nizozemsku, která monitoruje globální demografické změny.

Ale to by však mohlo být len špičkou ledovce, neboť krajně levicová strana „Chavista“ pod vedením Podemose uvedla, že jejich konečným cílem je přivést do Španělska až 4 milióny přistěhovalců do roku 2020 – a poskytnout jim všechny doklady a sociální dávky v okamžiku, kdy se dostanou na Pyrenejský poloostrov.

Španělská ekonomika již teď trpí za pouhé tři měsíce levicové vlády – tsunami nelegálních migrantů, kteří přijíždějí do Španělska, pravděpodobně zvýší tlak na pracovní místa, mzdy, ceny domů, na sociální zabezpečení a důchodový systém v zemi.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*