MF DNES: Saudskoarabská ambasáda podvedla českou firmu, nezaplatila ji za úklidy

MF DNES: Saudskoarabská ambasáda podvedla českou firmu, nezaplatila ji za úklidy

Ze světa už víme, že chování diplomatů ze Saúdské Arábie není příliš kultivované. Mnohdy se dovídáme, jak někteří tito „zbožní“ muslimové podvádějí, znásilňují a neplatí za poskytnuté služby.

Nejnověji se o tom přesvědčila česká firma, které dluží ambasáda Saúdské Arábie v Praze 7 milionu korun za úklid ambasády.

Obvodní soud v Praze 6 začal celý případ projednávat. Firma Real Security žaluje ambasádu Saúdské Arábie kvůli nezaplacení za úklidové služby v letech 2012 až 2014. Zástupci firmy již veřejně přiznávají, že doplácejí na odlišné kulturní zvyky u muslimů. Podle informací MF DNES z 18 května 2015 se cítí saúdskoarabská ambasáda uražena, že si česká firma dovoluje ji žalovat za nezaplacení odvedené práce. Ano, prostě jako muslimové jsou asi zvyklí, že nevěřící psi musí držet hubu a nechat se od zbožných muslimů ze Saúdské Arábie okrádat.

Je to velice vtipné neboť diplomaté ze Saúdské Arábie nám neustále veřejně kážou o tom, jak jsme neuctiví k islámu, arabským zvykům a netolerantní k jejich odlišnosti. To že za odlišnost považují podvody a okrádání našich firem je víc než dojemné. Přitom ovšem peníze na placené výlety představitelů českých muslimů do Saúdské Arábie mají peníze vždy. Proč taky ne, když českým firmám neplatí za jejich služby?

Nejlepší přátelé Saudská Arábie a čeští politici

www.praha1.cz
www.praha1.cz

schwarzenberg islam
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*