Mezitím co Evropa mrzne v zimním období, Kreml je viněn ze „sibiřské“ zimy

Mezitím co Evropa mrzne v zimním období, Kreml je viněn ze „sibiřské“ zimy

Evropa byla zasažena rekordním chladným počasím, které si již vyžádalo ztráty na životech, způsobilo dopravních chaos a vedlo k přerušení dodávek proudu a dopravnímu zpoždění. Tvrdí se, že se jedná o důsledek silných větrů cirkulujících z Ruska a Skandinávie, což vedlo k tomu, že mnoho uživatelů na Twitteru píše, že za touto studenou vlnou stojí sám Vladimír Putin.

Padající zimní teploty jsou údajně výsledkem stacionárního vysokého tlaku nad západní Evropou, což vede k silným větrům cirkulujícím z Ruska a Skandinávie směrem k východní Evropě.

Tato pouhá skutečnost vedla k tomu, že mnoho lidí na sociálních sítích uvádí, že to nebyl nikdo jiný, než Vladimír Putin, kdo stojí za touto invazní studenou vlnou.

Sputnik France se podíval na sociální sítě a vybral některé z francouzských připomínek na Twitteru.

„Nadcházející týden nevyhnutelně vyvolává otázku, o ruském zásahu do teploty, očekávané v naší krásné zemi,“ uvedl jeden z uživatelů na Twitteru.

 

Thierry Mariani, francouzský politik a poslanec rychle reagoval slovy: „Díky @Fred_Pichon za upozornění, že je #Poutine (francouzský výraz pro Putina) zodpovědný za studenou vlnu postihující Francii.“

Mezitím, jiný uživatel položil otázku, zda jsou „agenti Kremlu“ schopni vyvinout způsob jak destabilizovat klima v reakci na protiruské sankce.

„ Putin je tak silný, že na nás dokonce útočí studenou vlnou,“ napsal další uživatel na Twitteru.

„Tady to máte! Studená vlna pochází z Ruska a není zde nikdo dostatečně vychytralý, aby řekl, že zastaví Putina!“ Uvedl další uživatel na Twitteru.

„Masa studeného vzduchu proudí z Ruska. A Putin bude i nadále pokračovat v popírání jakéhokoli zásahu???“ Diví se další přispěvatel na sociální síti.

Jeden uživatel dokonce žertoval, že hned po vyslání studené vlny, Vladimír Putin se osobně dostaví na ruském medvědovi“

Někteří, nicméně, zašli ještě dále a vyjadřovali názory týkající se toho, proč Rusko napadlo Evropu zimou.

„Možná, že Paříž bude mít nakonec zájem o koupi ruského plynu, a tak naplní kapsy Rusů, kteří vypadají imunní proti škodlivým účinkům sněhu a ledu.“

Mezitím, vypadá to, že ledová vlna ve Francii pomalu ustupuje a prezident Putin se neobjevil na žádném medvědovi. Nicméně, máme ještě jeden měsíc zimy tak uvidíme 🙂

 

(SPU/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: AP)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*