Mexiko v šoku! Znamená stavba plotu začátek konce globálního konsensu po pádu berlínské zdi? Nic už nebude jako dříve!

Mexiko v šoku! Znamená stavba plotu začátek konce globálního konsensu po pádu berlínské zdi? Nic už nebude jako dříve!

Na žádnou zemi se během více jak měsíčního působní v Bílém domě nezaměřil Trump více, než na Mexiko.

Chystá postavit přes tři tisíce dlouhý hraniční plot s jedinou mezerou; nemůže přerušit lodní dopravu přes řeku Rio Grande.

My produkujeme levně a vy levně konzumujete!

Dalším krokem bude návrat amerických fabrik, vyvezených do Mexika za clintonovsko-obamovské éry americké prosperity.

Výrobní giganty jako Corona, Kellog’s, Bosch, Honywell a další nedokáží ani přes obří bilbordy přilákat mexické machos do gigantických továrních hal za dolar na hodinu, když ve státech je to za osm dolarů!

Zbrusu nové milionové město Mexicali, obývané novodobými otroky v montážních halách, vzniklo v poušti a vše je tam podřízeno trhu, ne životu.

Druhé největší příhraniční město s jasně odlišnou produkcí je Juárez, řečené Crime Capital, s největším drogovým byznysem a největším počtem vražd na světě.

 

V USA žije cca 11 milionů Mexičanů, z toho je 80% „ilegálů“

Největší zděšení mexického establishmentu vyvolal plán deportace všech bad hombres, kteří žijí ilegálně v USA; vykonávají nejhůře placenou práci nebo se pohybují na kriminální scéně.

Že to Trump myslí vážně dokazuje to, že USA staví na hranicích armádu připravenou k boji proti drogovým kartelům a pašerákům lidí z Mexika a sřední Ameriky, tzv. „kojotům“.

Ročně je zadrženo pohraniční stráží cca půl milionu přeběhlíků, většinou zločinců, pašeráků, převaděčů a členů drogových gangů. Jsou okamžitě autobusy deportováni zpět do Mexika.

Většina jich končí ve výchozím bodě – nepředstavitelně zaneřáděném a přelidněném uprchlickém táboře pod širým nebem v Tijuaně, pár kilometrů od nedosažitelného amerického San Diega.

Táborem se ročně převalí kolem půl milionu uprchlíků z Haiti, Quatemaly, Hondurasu a opakovaně deportovaných Mexičanů.

Drogový boss El Chapo Guzmán, který byl nedávno vydán do USA, posílá Trumpovi vzkaz:

Kdybyste ty drogy nechtěli, tak bych tady nebyl já ani ti mrtví!

 

Mexický establishment nelení a již sestavuje dvanáctibodový obranný plán nazvaný Protiúder.

Amerika určitě přežije v něm obsažené embargo na dovoz mexické kukuřice a sóji i vyhoštění amerických byrokratů, dosazených do Mexika v rámci projektu NAFTA.

Jeden vyděračský bod Protiúderu, vypuštění statisíců středoamerických ilegálů z mexických uprchlických táborů, utvrdí bourače zajetých pořádků povedeného párečku Clintonových a keňského rodáka Obamy Trumpa v tom, že idea plotu přeci jen není až tak marná.

 

(Foto: archiv autorky)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Mexiko v šoku! Znamená stavba plotu začátek konce globálního konsensu po pádu berlínské zdi? Nic už nebude jako dříve!

  • Trump napravuje jenom ten bordel, co mu jeho predchudci zanechali. Mit miliony nelegalu v zemi prece neni zadny poradek, ale bordel!!! Zadny to nechtel resit vyhostenim, ani legalizaci. A tak je to na Trumpovi, ktereho tady proklinate. On neni podstata problemu a vy to dobre vite. A kdyz ne, tak nepiste do novin a zustante u knedliku v kuchyni.

  • Nic uz nebude jako drive – to plati pro zlocince a mafiany vseho druhu, ne pro normalni obcany, kteri nemaji co skryvat!!!!

    Jdete s tema katastrofickyma predpovedma k sipku! Svet je v chaosu USA valkami a prevraty jako priprava na zavedeni NWO. Prave opak bude cilem obyvatel zemekoule. Tuhle zlocineckou americkou mafii, ktera pohrda lidskymi zivoty je treba znicit, aby byl mir!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*