Mexická vláda odhaluje Mayské dokumenty dokazující mimozemský kontakt

Mexická vláda odhaluje Mayské dokumenty dokazující mimozemský kontakt

Realita mimozemských kontaktů s lidskou civilizací se stává čím dál jasnější po tom co unikají informace o mimozemských vlivech na Zemi, které jsou v přítomnosti a nepochybně zde byli i v  minulosti. Během toho, co někteří mají stále velké pochybnosti o mimozemských kontaktech, tak si mnozí začínají uvědomovat pravdu o které se hovoří po staletí. Jedna velká zpráva se týká Mexické vlády, která zveřejnila dokument a fotky objektů, nalezených v starém mayském městě Calakmul.

Díky tomuto odtajnění se to může předat pro National Institute of Antropology and History (INAH), kteří nalezli tyto fascinující disky v Mexiku. Toto nové odhalení zasadilo úder proti utajování, které bylo záměrně vytvořeno k zakrytí pravdy o naši Zemi. Disky jsou výtvor Mayů  a byli nalezeny před asi 80 lety dle INAH. Tyto úžasné archeologické kousky již byly dříve prezentovány a budou předmětem dokumentu vytvořeným Raulem Julia-Levy a režírovaným Juanem Carlos Rylfem, výhercem Sundance festivalu v roce 2006 s jeho filmem „In The Pit.“ Dokument se nazývá „Revelations of Mayans 2012 and beyond“

„Mexiko zveřejní staré rukopisy, artefakty a významné dokumenty s důkazy o kontaktech  mezi Mayskou kulturou a mimozemskými bytostmi a všechny tyto informace budou potvrzeny archeology,“ řekl „Mexická vláda nebude dělat prohlášení sama, vše co řekneme si necháme potvrdit.“

Mexická vláda uvolňuje toto státní tajemství, které bylo pod pokličkou více než 80 let, i když fotografie disků byli prvně prezentovány Klausem Dona a Dr.Nassim Harameinem během konference konané v Saarbruckenu v Německu v červnu 2011.

Starověký Mayský disk vysvětlující mimozemský kontakt

diskmaya1

Výše je fotka disku s očíslovanými oblastmi, abychom je mohli probrat.

1. Pravděpodobně se jedná o Zemi a její atmosféru, která je znázorněna dvěma kruhy.

2/3. Pravděpodobně se jedná o kometu, nebo asteroid mířící směrem k Zemi.

4. Pravděpodobně se jedná o speciálně navrženou kosmickou loď, která má odvrátit a nebo zasáhnout kometu.

5. Pravděpodobně astronaut řídící kosmickou loď.

6. Pravděpodobně bude inteligentně řízená loď.

Mayan

Luis Augusto García Rosado je nejvyšší vládní úředník v Mexiku odešel kvůli záznamům o mimozemšťanech. Rosado promluvil o kontaktech „Mezi mayskými indiány a mimozemšťany, podporovány překlady starých rukopisů, které vláda držela v tajnosti  v podzemním trezoru po dlouhou dobu.“ Také se zmínil o přistávacích plochách v džungli, které jsou staré přes 3.000 let.


O dokumentu nebylo sděleno více konkrétních informací. IMDB stránky jsou v provozu, ale nemají momentálně žádnou informaci o datu vydání dokumentu. Možný největší problém stojící za dokumentem zdánlivě se rozpadajícím je fakt, producenti bojují za smlouvu pro tento film. Můžeme si jen myslet, že pro tak důležité informace, nebude problémový faktor získání financí k vydání filmu, ale je tomu přesně naopak.

zdroj : collective-evolution.com

 

 

 

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Mexická vláda odhaluje Mayské dokumenty dokazující mimozemský kontakt

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*