Mešity jsou plné, kostely prázdné a matematika zrádná

Mešity jsou plné, kostely prázdné a matematika zrádná

Tak tomu, co hodlám nedokonale demonstrovat, se odborně neříká matematika, ale kupecké počty. Alespoň tak nás to před 50 lety učil docent Kohout, který ale, díky té samé vědě, již patrně vyučuje jen nebeské žáky.

Takový je prastarý koloběh života a moje generace už také začala pomalu odcházet. Kdyby každý chlap měl tolik dětí, co já (3), nebyla by situace tak tristní a kdyby to bylo v jednom páru, byli bychom zcela bez starostí.

Ale, bohužel, porodnost nás, bohatých křesťanů, je katastrofální, V Česku 1,45 porodů na jednu ženu (2012) bohužel. Nebo: Geburtenrate: Was 1,47 Kinder pro Frau für Deutschland bedeuten … což je prakticky totéž, co u nás.

K těmto úvahám mě inspiroval náš kolega Milan Radek svým článkem:

Nedávno s migranty nepřicházeli teroristé, teď ještě aby elity přestali poučovat o islámu

A také diskuze k tomuto a dalším článkům.

Já jsem skálopevně přesvědčen o tom, že přicházející islamizace Evropy je horší, než byla hrozba komunismu. Říká mi to můj smysl pro realitu, kdy jsme se přesvědčili, jak snadno a jak rychle dokážeme z „komunismu“ otočit.

Spousta lidí tehdy, tedy za „komunismu“ (správně bychom samozřejmě měli říkat socialismus) načerno podnikala, obchodovala, poskytovala služby a také kradla. Což se dnes moc nezměnilo, lidé kradou a podvádějí stále. Pouze ve větším měřítku.

Socialismu a následků „ruské okupace“ jsme se opravdu zbavili velmi rychle. Náš „vůdce“ Michael Kocáb je vyšupajdil, až se nestačili divit. Mnohá slzička, a to i na české straně přitom ukápla. Ale jednu chvíli tu byli a pak zase ne.

Což se o muslimech v Evropě vůbec říci nedá. Ti samozřejmě občas tak odcházejí, ale v daleko větší míře přicházejí. Přes moře, přes hory, mé zlaté parohy, kam mě nesou? No, do Evropy a Severní Ameriky.

Kanada prý loni přijala 40.000 uprchlíků. Takové množství přicházelo před dvěma lety do Německa za týden. Angličtina je dnes běžná a použité výrazy jsou též běžné. Takže, každý si tato data může přečíst a v odkazu ještě víc:

Based on Pew projections, the Muslim population of Germany reached an estimated 5,068,000 by the end of 2014. The 800,000 Muslim migrants arriving in Germany in 2015, combined with the 77,000 natural increase, would indicate that the Muslim population of Germany jumped by 877,000, to reach an estimated 5,945,000 by the end of 2015. This would leave Germany vying with France for the highest Muslim population in Western Europe.

https://www.gatestoneinstitute.org/7199/germany-islamization

U našich „sluníčkářů“ je jméno Geert Wilders a já si dovolím krátký citát z článku o něm:

Geert Wilders and the Suicide of Europe

by Guy Millière

His only „crime“ is to denounce the danger represented by the Islamization of the Netherlands and the rest of Europe and to claim that Islam represents a mortal threat to freedom. Unfortunately, he has good empirical reasons to say that. Also unfortunately, the Netherlands is a country where criticism of Islam is particularly dangerous: Theo van Gogh made an „Islamically incorrect“ film in 2004 and was savagely murdered by an Islamist who said he would kill again if he could. Two years earlier, Pim Fortuyn, who had hoped to stand for election, defined Islam as a „hostile religion“ ; he was killed by a leftist Islamophile animal-rights activist. Geert Wilders is alive only because he is under around-the-clock police protection graciously provided by the Dutch government.

https://www.gatestoneinstitute.org/10179/geert-wilders-suicide-europe

Geert Wilders a sebevražda Evropy

Autor: Guy Miliere, abstrakt: J. Hermánek

Jediným jeho „zločinem“ je to, že varuje před islamizací Evropy, která je smrtelně nebezpečná pro svobodu občanů. V NL je kritika Islámu nebezpečná. Doplatil na ni Theo van Gogh, který natočil „islamisticky nekorektní film“.

Další obětí byl, dva roky předtím, Pim Fortuyn, kterého zabil islamofilní ochránce zvířat. Jediným štěstím Geerta Wilderse je to, že mu nizozemská vláda poskytuje policejní 24/7 ochranu.

Takže zpět k docentu Kohoutovi. Recep Erdogan hovoří o pěti muslimských dětech místo tří. No, to by tedy byl fofr. A kterýkoli matematik, nejen docent Kohout, by nám mohl vytvořit model, jak rychle přečíslí muslimské obyvatelstvo Evropy to křesťanské.

Moje generace se toho zcela jistě nedožije, ale u generace dětí mých vnoučat si už nejsem tak jist. a na závěr jeden nekorektní vtip, který má s obsahem článku minimální souvislost:

Přijde pán do trafiky, koupí si krabičku cigaret, vyjde na ulici a čte „Kouření způsobuje impotenci“. Tak se sebere, jde zpátky do krámu a říká prodavačce: „Prosímvás, neměla byste tu krabičku s rakovinou?“.

A přesně tak se chováme i vstříc islamizaci Evropy. Jako každý kuřák, kterému je jedno, jak mu v plicích bují rakovina, hlavně když má své potěšení z kouření.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*