Merkelové věří 55% Němců, nebo muslimů?

Merkelové věří 55% Němců, nebo muslimů?

Idnes.cz opět manipuluje? Zaregistrovali jste ten opatrný názorový veletoč medií ohledně zvolení Donalda Trumpa? Američané prý nejdříve „masivně“ demonstrovali, zapalovali popelnice, dokonce ještě dnes indes.cz napsal, že Francouzská módní návrhářka Sophie Thealletová, která oblékala končící první dámu Michelle Obamovou, pro Trumpovou šít nebude. To je tedy opravdu tragédie a zpráva dne.

Pak nám idnes.cz slovy „nezávislého“ analytika sdělil, že Trump půjde s Rusy proti Číně. ZDROJ

donald-trump-5

Tak, jen mi tak napadlo, jak může být obecně analytik či politolog nezávislý, pokud je závislý na tom, že ho někdo platí? Ale budiž, vrátím se k tomu neštěstí, které potkalo první dámu Trumpovou, kterou nebude oblékat, návrhářka, co oblékala Trumpovou. No, posuďte sami, oč paní Trumpová přijde a jak skvostně návrhářka Thealletová oblékala první dámu Obamovou. Ty modely berou až dech, jak to v nich první dámě Obamové slušelo:

michell-obama

Idnes.cz tvrdí, že Merkelovou podporuje 55% Němců. Die Welt uvádí výsledky hlasování čtenářů: rozhodně nechci Merkel: 71%, spíše ne: 9%, spíše ano 5%, Ano chci Merkel: 12%. tak kdo má pravdu? Ale asi novináři idnes.cz neumí německy. ZDROJ

No, ale jak je vidět, některá media nabírají ten „správný vítr“ a tak začínají psát i „pozitivně“, že Ivana Trumpová by byla dobrá velvyslankyně, že vlastě na zahraniční politice Donalda Trumpa „můžeme vydělat“ ZDROJ

Jak vidno, sluníčkářští redaktoři (ČT nevyjímaje), jsou zmateni jak luční včely. Ještě včera byl Trump rasista, xenofob a hulvát. Pak pánům redaktorům došlo, že USA jsou naši kamarádi, tak by asi nebylo dobré dál soustavně pranýřovat nově zvoleného amerického prezidenta. Inu ale, další oříšek naše drahé politiky a novináře teprve čeká. Po tom, co neochotně začali připouštět, že smířlivý přístup Trumpa k Asadovi by mohl zastavit migrační vlnu, soudruzi novináři píší, že se Trump spojí s Ruskem proti Číně.

Tak to bude teprve oříšek, který nerozlousknou ani louskáčkem. Ten zlý sankcionalizovaný Putin, bude najednou vycházet s Trumpem dobře. No, ale co potom ta Čína, co protestuje proti Dalaljamovi a kterou nutně obchodně potřebujeme? A co potom, když se zjistí, že tu válku nepřipravoval Putin, ale pod tlakem zbrojařů a Kongresu Obama a spol? Že byla Merkel pod jeho tlakem nebo snad až vydíráním (oposlechy CIA)?  A že exkomunistický generál Pavel hrozil Rusku atomovkou? A co ta nebohá Merkel a s ní Holande, co ještě včera volali po sankcích až válce proti  Rusku? Jak to bylo s těmi odposlechy Merkel ze strany CIA?

merkel-nsa

No, bruselští socialističtí politici to nebudou mít lehké a většina z nich zřejmě padne. A novináři otočí kabáty a budou psát jinou propagandu. Stejně je nikdo nebral vážně, nejsou to profesionální novináři, jen lidé mající žaludek za prachy napsat cokoli a ani si nemusí brát Smectu. Ale jak vidno, mnozí z nich očividně dostali průjem. Je úsměvné vidět, jak sluníčkáři najednou neví kudy kam. Jak ustává štvaní proti Trumpovi, Zemanovi, jak se utnula propaganda Horáčka a další kašpárků. Je hezké pozorovat, jak se probruselští socialističtí aktivisté, jako Sobotka, Kalousek, Schwarzemberg, Dientsbier a další boří do své sluníčkářské bažiny až na samé politické dno.

Jak vidno, „muž s brašnou“ prošel. Tak, snad ti co chtěli ženu prezidentku Clintonovou budou mít stejnou radost, až se jí stane sice ne v USA, ale ve Francii žena – Merine Le Pen. Je dobře, že se lidé po celém světě nenechají mediokracií zmasírovat.

lepenova-narodni-fronta

Tak, co takhle zase něco ošklivého napsat o Zemanovi, nebo něco přejmenovat po Havlovi soudruzi? Jinak tu bude nuda. Tak sluníčkáři, něco o kašpárkovi nemáte?
Loading...

Podobné články

  • Prosim vysvetlit k cemu nutne potrebujeme Cinu. Kvuli jejich suntum co sem dovazeji nebo investici do Slavie?😃 Jenom nafukujete.

  • · Edit

    Po volbách v Německu budou Merkelová s Clintonovou, jako důchodkyně,
    společně chodit na kafe.

  • Odpoved na komentar EK. USA nikdy nedovoli spolupraci Nemecka a Ruska kvuli principu rozdel a panuj. Proto zorganizovaly USA/CIA puc na Ukrajine a prinutily Rusko vzit si zpatky Krym, protoze by Ukrajina vypovedela smlouvu o zakladne na Krymu.. Hned vzapeti oznacily Rusko jako agresora a ztrestali ho sankcemi. Tak delaji USA svou zahranicni politiku, ktera vzdy slouzi jenom jejich vlastnim zajmum! Ovsem nezapomente, ze EU a Nemecko jsou vazalem USA. Jenom co se jim dovoli budou smet delat. A to je zatim otevrene. V zajmu Evropy i Nemecka je prece spoluprace a ne konfrontace s Ruskem, zruseni sankci, mirova spoluprace s BRICS, Eurasijskym svazkem. Ne dalsi obklicovani Ruska raketami a zakladnami a priprava 3. svetove valky v Evrope, kde NATO bude bojovat za zajmy USA a pritom bude Evropa znicena. USA budou za Atlantikem jenom prihlizet, jak se jim jejich zamer znicit Evropu zdaril….

  • Oficielni nemecky tisk je cenzurovan nerespektuje mineni obcanu, ale mocipanu, kteri kaslou na obcany. Proto je jedina odpoved, zvratit tento system ve volbach. Nevolit politicke strany, kteri kanclerku podporuji a lzou, cenzuruji zpravy o migrantech a tvrdi, ze jina alternativa neexistuje. Existuje a bude zalezet jenom na lidech. Merkelova je katastrofou pro Nemecko a EU. Postrada jakoukoliv reflexi z toho, co se deje, jeste ji nedoslo, ze je u lidi odepsana. Jenom blb ji muze zase volit.

  • Obama zřejmě nalil novou krev a opět povýšil sebevědomí hrobařky Evropy. To jsou v Evropě a specielně v Německu takoví hlupáci, že nechají tuto škodící samovládkyni vládnout. a ještě ji prodlužují čas k páchání zla proti Evropě ? Je jisté, že sdělovací prostředky dělají co mohou a že ty průzkumy, které uvádí jsou zfalšovány ku prospěchu Merklové.

  • Pokud si Němci zvolí Merkelovou, bude vývoj jednoznačný. Trump se spojí s Putinem a USA i Rusko budou bohatnout na úkor EU. EU se začne rozpadat a první z ní vystoupí země, které nebudou chtít být vazaly Německa, ale budou pragmaticky obchodovat jak s USA, tak s Ruskem. Německo bude odstaveno a začne přípravy na válku proti Rusku. USA budou již potřetí čekat, jak válka dopadne a na jejím konci se do ní vloží, aby byly na straně vítězů a těžily z toho. Je na Němcích, aby odstavili Merkelovou a na nás, abychom včas z toho Euronesmyslu vystoupili.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*