Merkelová versus Orbán aneb Neuváženost proti zdravému rozumu!

Merkelová versus Orbán aneb Neuváženost proti zdravému rozumu!

Minulý týden se v Berlíně setkala německá kancléřka Angela Merkelová s maďarským premiérem Viktorem Orbánem ohledně jednání o migraci a opět z toho byl názorový střet.

Paní Merkelová po setkání prohlásila, že si Evropa musí uchovat svůj humánní postoj a dodala, že se Evropa nemůže odvracet od utrpení a pomoci těm, kdo to potřebují. Na to reagoval premiér Orbán, který řekl, že Evropa prokáže humanitu, když běžence nebude do EU lákat, zavře hranice a bude pomáhat zemím, odkud migranti do Evropy přicházejí. Dodal, že Evropa musí být humánní, ale nesmí vytvářet pobídky, které sem budou migranty lákat.Dva evropští politici, dva rozdílné názory. U paní Angely stále převažuje její neuváženost a politika rozevřených rukou, kterou neustále imigranty do Evropy láká, čímž způsobuje Starému kontinentu pouze problémy. Není totiž v našich silách vzít do Evropy každého, kdo si o to řekne. Je to nereálná utopie.

Těm, co přemýšlí zdravým selským rozumem, musí být velice blízký názor pana Orbána, jelikož humánní postoj, který je v pořádku a kterým se ohání německá kancléřka, se dá zachovat přesně tím, jak to premiér Orbán popisuje.

Někdo holt stále neuváženě roztahuje ruce a jiní nachází rozumná řešení, která chrání naší budoucnost a budoucnost našich dětí. Hnutí SPD se hlásí k postoji premiéra Orbána a jeho zdravému rozumu a tvrdě odsuzuje neuváženou politiku rozevřených rukou kancléřky Merkelové!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Merkelová versus Orbán aneb Neuváženost proti zdravému rozumu!

  • Merkelova se tak chova, protoze stale veri ve vitezstvi svych ukolaru v Deep Statu nad Trumpem. Vedle toho musi ale presvedcit sve volice, ze jedna spravne. Proto uz meni barvu a popira sve rozhodnuti k zaplaveni Nemecka migranty. Najednou tvrdi, ze imigrace muze rozvratit Evropu. Predtim to nevedela? ‚Neexistuje horni hranice pro migranty‘ neustale prohlasovala. Ted bude popirat, ze by to nekdy rekla, jako ze pry nebrojila k valce v Iraku. Vse je mozne dolozit, tyhle jeji lzi. Chameleon z DDR a FDJ Honneckera pomalu ztraci svuj vliv. Nejdriv vsak musi prohrat Deep State a to bude jeste trvat…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*