Merkelová si může své migranty nechat, nebudeme přebírat zodpovědnost za její šílenství – polský poslanec

Merkelová si může své migranty nechat, nebudeme přebírat zodpovědnost za její šílenství – polský poslanec

Britská novinářka Katie Hopkinsová učinila rozhovor s vzrůstajícím populistickým „hrdinou“ Dominikem Taczynskim z polské strany Právo s spravedlnost.

Novinářka deníku Rebel Media zveřejnila na svém Twitteru, že se na setkání s Dominikem v polském parlamentu velmi těší a napsala: „Prosím, můžeme ho mít? Můžeme ho mít v našem parlamentu?

Bývalá členka armády a hvězda reality show, nyní známá díky svému vystupování proti islámu a proti bezohledné migrační politice EU a vlády Spojeného království se s Dominikem sešla v polském parlamentu.

V jejich rozhovoru s delegátem Rady Evropy a polským poslancem se podělili o své postoje ohledně imigrace, mešit a bezpečnosti Polska.Paní Hopkinsová se zeptala: „Pro ty, kteří to nevědí, ke kolika teroristickým útokům došlo v Polsku?“

„Nula. Žádný. Žádný a mám nulu rád,“ reagoval hrdě Tarczyński. „Nedošlo zde ani k žádné ‘nehodě‘, jak se tomu říká.“

Důvod? Polsko odmítlo přijímat nelegální migranty. To je „šílenství“ Angely Merkelové. Ona si uvědomila chaos, který způsobila a zahájila požadavky na migrační kvóty pro členské státy EU. Polská odpověď?

„Ne, ne, ne, má drahá, ne nepřijme žádného z nich – nechte si je, plaťte za ně, my nebudeme přebírat odpovědnost za vaše šílenství.“

V reakci na výroky francouzského prezidenta Macrona, že se připojil k Německu, které víceméně vede Evropu a další návrhy, aby některé země opustily EU, Dominik řekl, ne: „Vy odejděte, my to nezměníme“. Spolu s ostatními populistickými politiky, kteří odmítají kontrolu nad členskými státy, věří ve změnu, která do Evropy přichází.

Jeho vzkaz pro Theresu Mayovou, nyní označovanou jako nejslabší premiérka Spojeného království byl: „Buďte statečná, protože historie vás bude soudit.“

Ale Polsko je ve srovnání s takovými místy, jako je Švédsko, Německo a Spojené království, ve kterých raketově vzrůstají zločiny páchané migranty, pro ženy nejbezpečnějším místem na celém evropském kontinentu. Nejsou tam žádné no-go zóny. Katie popisuje v dalším videu, že pocit bezpečí je pro ní zřejmý, jako pro ženu která kráčí po ulicích Varšavy.

Polsko má 4. nejmenší nezaměstnanost v Evropě a je 3. nejlepší zemí v růstu ekonomiky. Polský poslanec dále uvedl, že nejdůležitější je bezpečnost. „Je mnohem lepší získat méně a být naživu, než být milionářem a být pobodán.“

Paní Hopkinsová se zeptala, kolik je ve Varšavě mešit. „Nevím o žádné, opravdu, ale vím, že Saúdové nabízeli jednu postavit. Řekl jsem, že pokud chtějí postavit mešitu, nevadí mi to, je to svobodná země, demokratická země, my však koupíme a zaplatíme za katedrálu v Saúdské Arábii,“ jeho odpověď se setkala s tichem bez odpovědi.

Jeho návrh na to, jak zachránit Spojené království: „Poslat je zpátky“. Vyjádřete názor. Nenechte je používat termíny „islamofobie a rasista“. Postavte se, promluvte a pošlete je zpátky. Je to jediná naděje pro Británii.

V odpovědi na otázku, co činí Polsko tak odolné, odpověděl: „Víme, jaké to je nebýt nezávislý, víme, jaké to je, být okupován, víme, jaké to je být bez identity po dobu 126 let. Byli jsme okupováni 70 let sověty. Byli jsme nuceni být 70 let ateisty. Skutečně si vážíme své svobody a nechceme ji ztratit kvůli radikálním islamistům. Měli jsme Hitlera, měli jsme Stalina a nedovolíme, aby se nikdo z nich vrátil do jakékoli doby v naší historii.

Pokud se toto šílenství nezastaví, EU se zhroutí.

Níže můžete sledovat rozhovor v plném rozsahu.

(Foto: Screenshot Youtube/Rebel Media)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*