Merkelová přiznala, že arabští migranti přinesli do země novou formu antisemitismu

Merkelová přiznala, že arabští migranti přinesli do země novou formu antisemitismu

Německá kancléřka odsoudila antisemitské názory arabských uprchlíků a slíbila, že udělá vše pro zajištění bezpečnosti Židů v Německu.

Německá kancléřka Angela Merkelová uznala problém s antisemitskými názory uprchlíků z Blízkého východu a dalších přistěhovalců z arabských zemí.

V rozhovoru s izraelským kanálem Channel 10 News Merkelová uvedla, že Německo zažívá „nový fenomén, při němž uprchlíci a další lidé arabského původu přinášejí do země jinou formu antisemitismu.“

V uplynulých týdnech v Německu došlo k řadě antisemitských útoků muslimů, z nichž u posledního byl obětí muž s židovskou jarmulkou v berlínské čtvrti Prenzlauer Berg, na kterého útočník křičel „Yahudi“, což je arabsko slovo pro Žida.

Merkelová také hovořila o starších formách antisemitismu v Německu a uvedla, že skutečnost, že židovské mateřské školy, školy a synagogy musely být stále chráněny policií po celý den byla „depresivní“.

Merkelová uvedla, že navštíví Izrael na bilaterální konzultace později v letošním roce a dodala, že bude řešit pozastavené mírové rozhovory s Palestinci. „Politika osídlování nepomůže nijak v řešení dvou států,“ uvedla. Merkelová a také znovu potvrdila, že bezpečnost Izraele je pro Německo nejdůležitější.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Merkelová přiznala, že arabští migranti přinesli do země novou formu antisemitismu

  • Tohle Merkelova vycetl uz pred rokem nemecky modni navrhar Karl Lagerfeld!! Nemecko se po holokaustu zavazalo pomahat Zidum a chranit je a Merkelova zve do zeme jejich uhlavni nepratele Muslimy!!! Zide opousteji nejenom Francii a Nemecko. Nahrazuje je mnohem vetsi mnozstvi imigrantu, vyznavajicich nam cizi a nepratelsky Islam!
    Trump dal Merkelove pri jeji navsteve jenom 20 minut, nevim jak dlouho s ni skutecne mluvil. Ale i to hovori o tom, ze ta zradna a neschopna baba pujde brzy do penze… Je odepsana otrokarem v USA jako lokaj, odepsana Nemci jako jejich kanclerka. Doufejme!!!

  • Merkelová se snad právě probudila a otevřela jedno oko ? Merkelová je bezdětná a tak je jí asi jedno co připravuje našim potomkům. Po ní potopa.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*