Merkelová: Potřebujeme opatření proti íránským „agresivním tendencím“ na Středním východě

Merkelová: Potřebujeme opatření proti íránským „agresivním tendencím“ na Středním východě

Německá kancléřka Angela Merkelová během své oficiální návštěvě v Jordánsku podpořila postoj Spojených států vůči Íránu a hovořila o údajných „agresivních tendencích“ země.  

Německá kancléřka Angela Merkelová v rozhovoru s jordánským králem Abdulláhem uvedla, že je třeba čelit „agresivním tendencím“ Íránu.V současné době je Merkelová na návštěvě Jordánu, jednoho z nejdůležitějších obchodních partnerů Německa, společně s Itálií a je doprovázena delegací německých poslanců a podnikatelů.

Podobné tvrdé postoje vůči Íránu prosazují Spojené státy, Izrael a řada dalších zemí, které tvrdí, že Teherán je potenciální hrozbou pro mírové procesy na středním východě a obviňují zemi z údajné podpory teroristů v tomto regionu. Tato obvinění však nikdy nebyla podložena důkazy.

Kromě toho izraelské a americké orgány obvinily Írán, že má v Sýrii vojenskou přítomnost a že tam má také základnu. Írán opakovaně tato tvrzení odmítl a označil je za neopodstatněné, přičemž připustil, že vyslal vojenské poradce, aby cvičili vojáky loajální režimu v Damašku. Izrael považuje íránské aktivity za hrozbu pro národní bezpečnost státu a neustále varuje, že Írán údajně staví vojenskou základnu jižně od hlavního města Damašku.

(Angela Merkelová Foto: fort-russ.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Merkelová: Potřebujeme opatření proti íránským „agresivním tendencím“ na Středním východě

  • Ilegalni zakladny v Syrii maji i USA, kde chrani teroristy a jejich rodiny pred znicenim syrskou armadou. Merkelova broji dnes proti Iranu, jako drive v Bundestagu proti Iraku pred jeho znicenim.
    Poskok USA Merkelova zustava vernou politice USA, kde za kazdou cenu brani pozice hegemona a kolonizatora, okupanta Nemecka. Pote co jako FDJ aktivistka a mozna i clenka STASI v DDR milovala CCCP a plivala na zapad, dnes je vernou lokajkou USA v Evrope a odmita zruseni protiruskych sankci. Obe jeji podoby jsou politicky diametralni, protireci si, ale maji presto jedno spolecne: V obou rolich slouzi verne kolonizatorum CCCP a USA, haji jejich cizi zajmy na ukor zajmu sve zeme a jejich obyvatel a to naprosto bez uzardeni a bez vycitek svedomi. Ona svedomi nema, ma jenom touhu po moci a postaveni. Zradi kohokoliv a kdykoliv, jenom aby zustala u moci ve vrcholove politice. Neni divu, ze ji Trump opovrhuje, ze ji nenavidi.
    Po rozpadu CCCP odesla z DDR na zapad a dostala se v SRN do vrcholove politiky pres mrtvoly svych oponentu i zradou kanclere Kohla.
    Kam bude utikat ted, az tuhle odpornou babu lide hodi na smetiste, aby uz dal neskodila zajmum Nemecka a Evropy? Nejdrive se bude muset zodpovidat za sve ciny jako kanclerka, za podporu valky v Iraku, migrace do Evropy, atd.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*