Merkelová: migranti z nekonfliktních zemí musí opustit Německo

Merkelová: migranti z nekonfliktních zemí musí opustit Německo

Nejen Evropa, ale celý svět trpí eskalující migrační krizí, uvedla Merkelová a dodala, že Evropská unie by měla rozvíjet svoji „konkurenceschopnost“, aby posílila své finanční zázemí.

„Poskytneme ochranu těm, kteří ji potřebují, zbývajícím musíme říci: musíte opustit Německo, dokud nebudete potřebovat ochranu,“ prohlásila německá kancléřka v úvodní řeči na 2015 Frankfurt Motor Show, uvedl server Sputnik.

Německo je obklopeno zeměmi EU, které se zabývají stupňující se uprchlickou krizí, kdy stovky tisíc lidí prchají z válkou zničených oblastí na Blízkém východě a v severním Africe a hledají útočiště v Evropské unii.

Německá kancléřka Angela Merkelová Foto: AP
Německá kancléřka Angela Merkelová Foto: AP

Merkelová poznamenala, že uprchlíci, kteří přijedou do Německa, potřebují správnou sociální integraci, a vyzvala potencionální zaměstnavatele, aby měli otevřený přístup k migrantům, kteří „si zaslouží šanci“.

Minulý týden, kancléřka zdůraznila, že přistěhovalci, kteří přišli do země z čistě ekonomických důvodů nebudou moci v Německu zůstat.

V rámci nového plánu Evropské komise na základě kvót, Německo musí přijmout více než 31.000 žadatelů o azyl a tím zmírnit zátěž Řecka, Itálie a Maďarska. Začátkem září, německý vicekancléř Sigmar Gabriel uvedl, že by do země mohlo do konce roku 2015 dorazit až milión nových uprchlíků.

Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Merkelová: migranti z nekonfliktních zemí musí opustit Německo

 • Na to jsi prisla brzo ty pico blba..vsechny ty prasata a zkus je tahat k nam ..Nebo Vam nakopem ty fasisticky prdele znova…Vy muslimsti fasisti

 • Jsem presvedcena,ze si pani kanclerka svym vyrokem o nekonfliktnich ,prevazne balkanskych zemi s kterych doposud pochazela vetsina bezencu za lepsim zivotem v Nemecku,zadelala s politickymi predstavitely dotcenych zemi na docela slusny konflikt a,ze ji prave tyto zeme na oplatku a s velkou radosti budou posilat tisicove hordy Syranu,Iracanu,Libyjcu,Pakistancu,Bangladesanu,Nigerijcu,Somalcu,Etiopanu a jejich odnoze Eritrejcu primo do Reichu.To bude ve stigmatizovanych Nemcich jeste z Druhe svetove budit bezesporu velke nadseni,az zjisti jake barbarske hordy se jim nestydate vali do jejich vlastni zeme!!! Aby tento husarsky kousek pani Merkel nestal nahodou jeji tak skvelou politickou karieru! Je jiz natolik stara,ze by mela vedet,ze jednim pozadim se neda soucasne sedet na jedne zidli!

 • · Edit

  Přeposílám ….. Zatím je to analýza….

  Šokující odhalení: dle plánu elit má být Německo ovládnuto „emigranty“…..
  16. Září 2015
  ….rešerše k ozbrojení emigrantů je daleko horší než jsem si myslel. S jedním přítelem v Německu jsme udělali úvahu o tom co se MŮŽE ODEHRÁVAT!!!!! Prosím neberte to jako skutečnost, ale jako jednu z MOŽNÝCH PRAVDĚPODOBNÝCH dějů. Netvrdím že popisované se tak stane, ale zatím z uniklých zpráv mnohé směřuje k tomu.
  17:54
  Začneme tedy obrázky z novin kde lidem píší o emigraci, zatím otevřeně.

  Kasárny Lüneburger Heide – nachází se zde 1300 „emigrantů“. Není vyloučeno, že takto stěhují vojáky přímo na ulici.

  U Magdeburgu v kasárnách Klietz u Havelbergu bylo ubytováno 700 „emigrantů“.

  Hardheim – 300 „emigrantů“ bylo usídleno v Carl-Sutz-Kaserne.

  Düsseldorf – 1000 „emigrantů“ bylo ubytováno v Bergische kasárnách Ludenberg.

  Dalších 1000 „emigrantů“ mají přijmout kasárna ve Schwanewede – Lützov Kaserne, okres Osterholz.

  Münster Gremmendorf na území York-Kaserne dalších 300 „emigreantů“.

  Z kasáren Donauwörth, Alfred-Delp-Kaserne přes noc třetina emigrantů utekla. Nejedná se o zmizení „uprchlíků“ jenom z těchto kasáren. Po celém německu je to mnohem více případů. Jsou to možná emigranti se špatnou minulostí nebo asi evidovaní jako teroristi????? Policie ale nemůže dle jejich vyjádření dělat nic. No spíše nesmějí nic dělat a asi jim to bylo nařízeno!!!??

  Berlín kasárny Spandauer, kolik jich je zde nebylo řečeno.

  Wagrien-Kaserne v Putlos 700 „emigrantů“ a dalších 100 je na cestě.

  V kasárnách Körner-Kaserne v Aachenu bylo uzbytováno 150 „emigrantů“.

  Oldenburg- Bümerstede 80 „emigrantů“ .

  Babenhausen u Darmstadtu bylo ubytováno 600 „emigrantů“ a dalších 791 „emigrantů“ je ubytováno v Darmstadt- Dieburg.
  Nemá cenu vypisovat další a další ubytovací plochy, na kterých se vyskytují, je to jenom zlomek toho, co do Německa v posledních týdnech dorazilo.
  https://www.youtube.com/watch?v=wGHZ9bcJm1Y

  Jak vyplývá z řečeného, jedná se pravděpodobně o plíživou militarizaci Německa, protože vojáci musejí opouštět kasárna ve prospěch uprchlíků. Upozorňuji, že německá armáda je již aktivovaná a v plné pohotovosti.
  Ministr vnitra Holger Stahlknecht CDU má zájem o vyhoštění německých vojáků z kasáren, kde jsou ve službě.
  Dá se vytušit dost málo z toho co se odehrává, vše se zatím potápí v mlze. Není vyloučeno že bude nastolena vojenská diktatura. Krize „emigrantů“ není u konce a valí se v plném proudu dál.
  Je pravděpodobné že mají v Německu rozpoutat občanskou válku, nejen v Německu ale po celé Evropě. Rozhodně německá armáda nebude střílet na vlastní lidi. To je jisté. Proto možná mladí „emigranti“ z Eritreje a odjinud, kteří jsou zfanatizováni a nemohou se asi dočkat, rádi budou útočit na bílé. Všem a všude ukazují jak nás podřežou. Videofilmů je na sítích dostatek. Nemohu s naprostou jistotou tvrdit, že tomu tak bude nebo je. Dle symbiliky mladých lidí to jasně naznačují.
  V kasárnách JAM ÍKU se mají američtí vojáci zde ubytovaní postarat o přistěhovalce a to hlavní MAJÍ PŘEVZÍT ZA NĚ ZODPOVĚDNOST!!!!! Co tam s nimi budou dělat se dá JENOM předvídat…..
  Každý den večer kolem 22-22:30 přelétají těžké vojenské stroje TransAll německé území na Vojenské základny a prostory NATO. Jaký náklad přepravují nikdo neví.
  Něco se v Německu odehrává, nikdo zatím neví co. Bylo sděleno, že americká armáda se má v Německu RE-AKTIVOVAT. Jsou to vítězové po II světové válce a rovněž po celou dobu diktátoři. Největší část daní odchází za oceán.
  Není vyloučeno, že v brzké budoucnosti může dojít ke změně režimu v sousedním Německu. Je nutné se připravit i na tuto alternativu.
  Po internetu se šíří mnoho zpráv o vyvolání občanské války obyvatel Německa proti Islámistům.
  Údajně jsou u našich sousedů plánované teroristické útoky. Islamizaci Evropy má na svědomí Amerika.
  Uprchlické proudy lidí do Evropy jsou plánovány v Americe a mají hlavně trefit Germánskou rasu. S eskalací do Francie se také počítá.
  Jestliže proud utečenců nebude zastaven, pravděpodobně se jim to nepodaří, potom plán jamíkům vyšel perfektně. „Azylanté“ budou rozbíjet své okolí, tak jak to už dělají. Původní obyvatelé si nenechají vše ničit a proti tomu se zvedne vlna odporu obyvatel Německa. Bude to jiskrou pro zapálení občanské války.
  Američané mají do německa na ochranu azylantů dovést tak zvanou skupinu či skupiny lidí původního jména Blackwater, nový pracovní název pravděpodobně Blackader. Jak to dopadne uvidíme.
  Vzhledm k tomu, že německá policie nemá dostatek složek na ochranu azylantů, nastoupí právě jmenované americké složky do dění.
  Azylanti budou ozbrojeni a bude jim slíbeno, (tak jak slibují všechno politici před volbami), že mohou převzít celé německo. Budou to pravděpodobně noví vazalové kterým bude záda krýt Blackader a americká armáda.
  Tak jak to dělá USA po celém světě, někde vlítnou, všechno naslibují a potom nic nedodrží. Prosím podívejte se na typický příklad Ukrajinu. V Německu to ale nebude barevná revoluce, ale dle mého názvu, černý mor.
  Protože jůes ej nemá žádné peníze, které by jim mohli dát, budou jim naslibovány hodnoty, které patří obyvatelům německa. Proto mají obsadit hlavně lidi germánské rasy.
  Protože Německá armáda bude chránit vlastní obyvatelstvo, a postaví se na odpor černým „emigrantům“, bude nazvána amíky jako agresor. Nechají ji asi zlikvidovat za jejich pomoci. Zajímavá možnost, že ano?????
  Německá vláda se snaží pomalu obracet pro zachování Evropy, ale v tom jim pravděpodobně bude zabráněno. Může dojít k násilnému zesazení dnešní vlády a bude nastolena vojenská diktatura, ze strany jů es ejáků.
  Neměli byste zapomínat na neustále se opakující schéma, podle kterého jamíkové jedou řadu a řadu let. Jestli nějaká vláda je nekonformní s jejich vytyčeným cílem, budou se ji jakýmkoliv možným způsobem snažit ELIMINOVAT.
  Američanům bylo dlouhou dobu trnem v oku, proč Madamme Merkelová tak dlouhou dobu potřebuje na řešení Řecka.
  Na základní otázky ohledně emigrantů je v Německu zavedeno embargo!!!!! Lidé nemají právo se dotazovat na to proč jsou tady. Tak tohle je velice podivný zákaz, který slouží k roztáčení kolotoče „emigrace“, vlády za oceánem.
  Je potvrzeno rakouskými tajnými službami, že za tím stojí právě vláda v USA. V Sýrii se nachází mnoho bezpečných zón, kde mohou lidé bez problému dále existovat a nemusejí emigrovat.
  Úsudek o psaném si udělejte sami a prosím Vás, Vážení čitatelé prvopodstaty, zkoumejte sami na internetu a nenechte se ovlivňovat médii.

  Zde jsou linky, z kterých bylo vyhodnocováno:
  reie Wähler fordern Unterbringung von Flüchtlingen in US-Kasernen
  [ http://deutsche-wirtschafts-nachricht… ]
  Kurz vor dem Crash – Eichelburgs-Bericht für September
  [ http://www.mmnews.de/index.php/wirtsc… ]
  Ungarn kündigt sofortige Verhaftung von illegalen Einwanderern an
  [ http://deutsche-wirtschafts-nachricht… ]
  Flüchtlinge an Europa: Wenn der Krieg zu uns kommt, kommen wir zu Euch
  [ http://deutsche-wirtschafts-nachricht… ]
  Das ist nicht sein Job: ARD-Star Thomas Roth moderiert bei Atlantik-Brücke
  [ http://deutsche-wirtschafts-nachricht… ]
  Clinton: Russland will „Amerikas Macht untergraben“
  [ http://de.sputniknews.com/politik/201… ]
  Ägyptischer General: Sofia verstößt mit Flugverbot für Moskau gegen Völkerrecht
  [ http://de.sputniknews.com/politik/201… ]
  Russland bestätigt Vorbereitung von Intervention in Syrien
  [ http://deutsche-wirtschafts-nachricht… ]
  Innenminister: Wir schaffen es nicht mehr
  [ http://www.tagesspiegel.de/politik/fl… ]

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*