Merkelová jedná jako „americká loutka“, která realizuje totalitní politiku

Merkelová jedná jako „americká loutka“, která realizuje totalitní politiku

Henry Paul, novinář z rakouského deníku Contra Magazin tvrdí, že Merkelová změnila Německo na totalitní režim, realizuje plány a strategie cizích mocností a chová se jako „americká loutka“.

Podle novináře, německá kancléřka Angela Merkelová schvaluje americkou totální cenzuru v německých médiích a přetrvávající manipulaci německého národa prostřednictvím veřejných talk-show a tisku.

Merkelová také tiše sleduje rostoucí příliv uprchlíků do země, a nedělá nic pro to, aby jej zastavila a situaci vyřešila,“ argumentuje Paul.

Barack Obama a Angela Merkelová Foto: AP
Barack Obama a Angela Merkelová Foto: AP

Pokud zůstane uprchlická krize nevyřešena, Německo se může stát plně pohlceno nekontrolovaným proudem uprchlíků z Blízkého východu.

„Naše populace může být zničena. Naše země nám mohou být odebrány. Naše demokracie se již rozplynula, a převažuje již totalitarismus a osobní diktatura paní Merkelové,“ píše novinář.

Paul tvrdí, že Německo je nyní ve stavu nouze, a že němečtí obyvatelé by se měli začít bránit rostoucímu přílivu uprchlíků, než bude příliš pozdě. Paul navrhuje uzavření německých hranic a odepření azylu všem uprchlíkům, stejně jako navrácení všech migrantů a dosud tolerovaných žadatelů o azyl do zemí jejich původu.

„Chceme-li zachránit naši zemi a náš lid, a mít budoucnost, okamžité donucovací opatření je nezbytné,“ napsal novinář a dodal, že současná německá vláda je neefektivní a že němečtí obyvatelé by měli vzít osud do svých rukou.

 

 

SPU/ svobodnenoviny.eu

Loading...

Podobné články

Komentář “Merkelová jedná jako „americká loutka“, která realizuje totalitní politiku

  • Zidovka Merkelova neni loutka. Nenechte se mylit! Je jedna z tech, ktera loutky vodi.
    A jinak peknou „stipanou“ pusu zidackovi Obamovi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*