Merkelová: Evropské dotace budou poskytovány podle akceptování migrantů z třetího světa

Merkelová: Evropské dotace budou poskytovány podle akceptování migrantů z třetího světa

Německá kancléřka Angela Merkelová požaduje, aby financování Evropské unie vycházelo z ochoty zemí přijímat migranty z třetího světa.

V projevu před bruselským summitem s ostatními vůdci států EU německá kancléřka prohlásila, že boj o „společné evropské hodnoty“ by měl být jádrem v rozhodování o výdajích bloku.

„S rozdělením strukturálních fondů musíme zajistit, aby kritéria přidělování v budoucnu odrážely zapojení mnoha regionů a obcí v přijímání a integraci migrantů.“

Zdůrazňujíc, že nová koalice mezi jejími údajně středo-pravicovými křesťanskými demokraty a levicově-liberální sociální demokracií bude bezostyšně proevropská, Merkelová prohlásila: „Více než kdy jindy potřebujeme, aby Evropané odpověděli na tlak, velkou otázku naší doby.“

Místní sdělovací prostředky informují, že kancléřka opustila parlament, když byla konfrontována poznámkami stranou Alternativa pro Německo (AfD), která se v nedávné anketě umístila na druhém místě před sociálními demokraty.Mezitím, EU komisař pro rozpočet a lidská práva Günther Oettinger souhlasil s Merkelovou v komentáři pro německý deník Süddeutsche Zeitung a uvedl, že Maďarsko a Polsko musí respektovat „hodnoty“ tohoto bloku, jinak přijde o dotace.

Oettinger uvedl, že Brusel by měl říci zemím vzdorujícím plánům EU na rozdělení migrantů ze Středního východu a Afriky po celé Evropě: „Budeme omezovat investice, pokud budete pokračovat v tomto kurzu.“

Eurokrat uvedl, že blok musí vyslat jasnou zprávu konzervativním zemím, že „budeme připraveni na solidaritu, pokud se změníte a prokážete dodržování hodnot EU a právního státu.“

Spoluzakladatel Alternativy pro Německo (AfD) Alexander Gauland označil myšlenku propojení prostředků EU s přijímáním migrantů ze třetího světa „politickým vydíráním“.

„Země se chtějí samy rozhodnout, koho přijmou. Neexistuje žádná národní povinnost týkající se multikulturalismu,“ uvedl.

Maďarský premiér Viktor Orbán také minulý týden odsoudil projekt EU k prosazování multikulturalismu v celém bloku a prohlásil: „Maďarsko vyjádří solidaritu pouze se západoevropskými vůdci, kteří chtějí zachránit svou zemi a její křesťanskou kulturu.“

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Merkelová: Evropské dotace budou poskytovány podle akceptování migrantů z třetího světa

  • Eurobyrokrati tvrdili, že v případě Brexitu Británie prodělá. Najednou sestavují rozpočet a bude chybět po odchodu VB 13 miliard EUR. Tedy Británie ušetří 13 miliard EUR. Systém přerozdělování je zvrhlý. Odvádíme peníze, aby nám byrokrati nařídili, na co je smíme utratit. Pochopitelně je smíme utratit tak, aby nakonec skončily v Německu – dálnice staví německé firmy. Projekty jsou záměrně předražené, aby do Německa putovalo co nejvíce peněz, které se vykáží jako čerpání v ČR. Pak nám vyčítají, že čerpáme to, co odvádíme? Nesmysl. Bez přerozdělování bychom stavěli za cenu, za kterou staví pro německé firmy ty naše a rozdíl, který vzniká předražením a končí v Německu, by pak nevznikal.

  • · Edit

    Divím se,že se ještě nenašel v Germánii jediný odstřelovač,aby to s Merkelovou vyřešil za půl vteřiny a s opilcem Schultzem také.

  • Ať si ty dotace klidně nechá, protože v konečném součtu jsou pro nás více než nevýhodné a ještě nás chce s nimi vydírat. Mnozí naši politici jsou však v mafianském duchu napojeni i se svými přítelíčky na tyto dotace, které mají jako dojnou krávu. O blbého politika v tomto směru nezavadíme. A tito dotací milci se budou o ně drát dokud to půjde a budou v TV zdůvodňovat pro blbé jejich velkou užitečnost. Vždyť peníze posíláme do EU a kolik jich dostáváme ?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*