Merkelová chce přitáhnout do Evropské unie 75 000 000 muslimů!

Merkelová chce přitáhnout do Evropské unie 75 000 000 muslimů!

Jedná se o muslimy, kteří provádějí pravidelně genocidu Arménů a Kurdů, kteří otevřeně stojí proti legitimní syrské vládě a podporují finančně a zbraněmi islámské radikály! Německá kancléřka Merkelová slibuje vstup do EU Turkům!

Není to žádná kachna, nebo sranda, madam Merkelová chce „vyřešit“ utečeneckou krizi tak, že slibuje Turecku přijetí do Evropské unie, pokud pomůže s nynější uprchlickou vlnou ze Sýrie! Kancléřka zcela ignoruje fakt, že uprchlíci ze Sýrie převážně vůbec nejsou a také to, že místo jednoho, nebo dvou milionů imigrantů tímto způsobem vtáhne do Evropy rovnou 75 000 000 tureckých muslimů!

Nenechte se však mýlit, to by byl teprve začátek! Přes Turecko, které by bylo členem Evropské unie, by totiž do Evropy přicházelo spoustu dalších islamistů z dalších muslimských zemí! Co se týče samotných Turků, nejsou o nic lepší a přizpůsobivější, než jiní radikální muslimové odjinud!

Německá kancléřka Angela Merkelová Foto: Reuters
Německá kancléřka Angela Merkelová Foto: Reuters

Nedávno se turecký prezident vyjádřil o ateistech v podobném smyslu, jako ortodoxní sunnité v Saudské Arábii, tedy že každý ateista je vlastně terorista a tak se s nimi musí jednat! Takové lidi v počtu desítek a desítek milionů, chce „šílená Angela“ přitáhnout do Evropy?! Jak se tito Turci asi budou chovat k lidem, kteří budou z jejich pohledu bezvěrci, nebo jinověrci, tedy křesťané?!

Ať si Němci svou kancléřku a celou Evropskou unii strčí s prominutím někam! EU je stejně jenom „vyčůraným“ německým plánem B na ovládnutí Evropy, který byl vymyšlen poté, když jim to díky Rudé armádě nevyšlo v druhé světové válce silou!

Jedinou možnou alternativou jak zachránit naší zemi pro naše děti je vystoupení z EU a spojenectví s Ruskem a ostatními zeměmi které pořád ještě ctí tradiční rodinné a morální evropské hodnoty!

 

 

Ladislav Kašuka

Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Merkelová chce přitáhnout do Evropské unie 75 000 000 muslimů!

  • Zrejme je Merkel tak opita pocitem neomezene moci,ze s toho zesilela?Nepreji ji tu tezkou kocovinu po vystrizliveni!

  • To je čile šilenství a jistá sebevražda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Zkuste k sobě domů pozvat bezdomovce s tím, že jim dáte bydlení, zdravotní péči, jídlo, telefon atd. zdarma. Až jich přijde tolik, že na to nebudete mít, oslovte sousedy s tím, že je třeba bezdomovce spravedlivě přerozdělit. Sousedé si určitě rádi postaví na zahradách stany a své příbytky a veškeré své úspory přenechají těm chudákům. Kdyby se to někomu ze sousedů nelíbilo, nabídněte mu, ať se odstěhuje jinam, ale svůj majetek ať nechá bezdomovcům. Blábol? Ano! Ale ví to i paní Merkelová?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*