Merkelová chce evropský superstát pod nadvládou Německa.

Merkelová chce evropský superstát pod nadvládou Německa.

Německo se snaží využít krizi EU po Brexitu k utužení své moci. Dokumenty německého ministerstva zahraničí potvrzují: Němci chtějí evropský superstát. Sobotka se Zaorálkem tajně přisluhují, zatímco na veřejnosti mlží.

Brexit je jasným políčkem do obličeje eurohujerů typu Schulze, Junckera a Merkelové. Je důsledkem jejich totálního selhání. Těmto eurokratům se podařilo během několika málo let zdiskreditovat tak atraktivní myšlenku, jakou společná Evropa nesporně je, do takové míry, že ji většina Evropanů odmítá.

Facka Merkelové: Britové se rozhodli pro suverenitu.

Britové dali jasně najevo, že o své budoucnosti chtějí rozhodovat sami a ne prostřednictvím takových panáků jako Schulz a Junckers. Rozhodli se pro svou suverenitu a svrchovanost, proti diktátům z Berlína pod hlavičkou Bruselu. Finální rozhodnutí ovlivnily velkou měrou také důsledky migrační krize, kterou zavinila kancléřka Merkelová. Ve svém součtu tyto důvody nedokázala přetlouct žádná kampaň, ani výstupy Baracka Obamy, ani vražda Jo Coxové.

Výsledek hlasování je příkladem demokratického rozhodnutí, legitimovaného jasným výsledkem a vysokou volební účastí nad 70 procent. O takovém zájmu se nám při našich volbách v gleichschaltrované EU může jenom zdát.

Kritika Brexitu samozvanými euroelitami je proto absolutní nehorázností a výrazem arogance moci, nerespektující vůli lidu – doposud stále ještě suveréna. Jejím vystupňováním je neustálé opakovaní a masivní medializace tvrzení, že milióny Britů chtějí, aby se referendum opakovalo. To je jako by se po prohraném finále Mistrovství Evropy psalo o tom, že milióny fanoušků poraženého mužstva žádají jeho opakování. Ve fotbale takový nesmysl nikoho nenapadne. Ale v reálně existující EU je to zcela běžné řešení, jak jsme se na příkladu Irska po jeho odmítnutí Lisabonské smlouvy v roce 2008 mohli přesvědčit. Toto chování ukazuje, že EU-establishment není schopný ani ochotný akceptovat demokratická rozhodnutí lidu, když nejsou v souladu s agendou eurounijních elit.

Katastrofické scénáře, které jsou momentálně tak často malovány na zeď, přitom vůbec nejsou na místě. Na příkladech Švýcarska i Norska je velmi dobře vidět, že existují evropské země, které nejsou členy EU, a přesto mají s EU velmi úzké a dobré vztahy. Co se však určitě změní, je fakt, že Britové už nebudou muset subvencovat krachující zahraniční banky a státy jižní Evropy.

Interní dokument potvrzuje: Merkelová chce evropský superstát

Bohužel, vše nasvědčuje tomu, že nastane pravý opak, jak vyplývá z devítistránkového dokumentu, který exkluzivně zveřejnila polská televizní stanice TVP těsně před pražským sumitem V4. Ministři zahraničí Francie a Německa Jean-Marc Ayrault a Frank-Walter Steinmeier v něm navrhují radikální unifikaci vedoucí k totálnímu zániku suverénních členských států. Francouzi se s Němci dohodli, že na sumity V4 budou požadovat mimo jiné přijetí následujících bodů:

 • Povinné přerozdělování uprchlíků,
 • zavedení celoevropského daňového systému,
 • zrušení zahraniční politiky jednotlivých členských zemí na úkor celoevropské zahraniční politiky,
 • zrušení národních bank členských zemí a odevzdání jejich kompetencí na ECB

Britský denník Daily Mail tuto snahu označil za pokus o vytvoření ‚evropského superstátu‘ pod nadvládou Německa.

Poláci se děsí a protestují

Ihned po zveřejnění této zprávy reagoval polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski. Těsně před odletem do Prahy se ve Varšavě proti těmto návrhům, které v Polsku vyvolaly zděšení a byly označovány jako ‚ultimátum‘, tvrdě ohradil a označil je za ‚recept na rozdělení evropské unie‘.

Něco takové nikdo z České vlády očividně nepovažoval za nutné. Náš ministr zahraničí Zaorálek (ČSSD) se před sumitem v Praze raději sešel s německým ministrem zahraničí Steinmeierem, aby se s ním (podle vlastních slov) dohodl na tom, „co je třeba připravit na sumit“. Ve stejnou dobu se mohl Zaorálek dohodnout s kolegy z V4 na strategii, jak se francouzsko-německému nátlaku ubránit. Ale Česká diplomacie očividně raději preferuje servilní přebírání německých postojů, než sebevědomé hájení národních zájmů.

Sobotka se Zaorálkem přisluhují, na veřejnosti mlží

To potvrdil i premiér Sobotka (ČSSD) v rozhovoru pro rakouský denník Der Standard. Na otázku, proč je česká vláda proti kvótám, odpověděl, že proti přerozdělování migrantů vlastně nic nemá, jen že je z taktického hlediska blbé, dělat to na příkaz z Bruselu. Lidi to prý líp berou, když to bude jakože dobrovolně.

Zbylá EU, místo aby odstranila disfunkce celého systému, raději pod vedením Německa a Francie všechny ty nešvary jeSťě posílí. A naše vláda jim v tom bude servilně přisluhovat a její jedinou starostí bude i nadále, nedělat to tak okatě, aby si toho pokud možno nevšímli voliči.

Takže, sečteno a podtrženo: Zatímco Británie naskočila do záchranného člunu, my plujeme vesele dál na EU-Titanicu vstříc ledovým krám a ještě vesele přihazujeme uhlí do kotle.

Text je zkrácenou verzí eseje, které vyšla ve víkendovém vydání denníku MF DNES dne 02.07.2016

(Angela Merkelová Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Herrmann by byl vice než spokojen kdyby jeho přátelé nám ještě více vládli. Stropnický už má našplháno ten už podepsal smlouvu o područí našich vojáků Němcům a Bělobrádek ten asi je zařazen také v nějakém myslím, že americkém paktu a bude spokojen. ještě, že máme takové hodné hochy, kteří se o nás starají. Jinak by nás převálcoval Putin. Hoši děkujeme.

 • Ať jde do háje ta dcera Hitlera Makrela snaží se opičit po svém tatínkovi ale my se nedáme k čertu s unií NATO nevolte ty vlastizradce Sobotku a spol volte třeba Okamuru je pro referendum o vystoupení s te diktátorské EU braňme si svojí suverenitu tradice a kulturu ten psychopat Schulz s Makrelou nás jinak zlikvidují

 • Co z toho pro náš stát plyne ? Nevolit toho kdo přisluhuje Německu a nesmyslným požadavkům EU. A tomu dal ještě korunu Stropnický, který uzavřel smlouvu o velení německých vojáků nad našimi ? To si snad nedovolil nikdo. A ticho po pěšině. Ty naši řiťolezci musí být vyměněni. Musíme hájit svou suverenitu a to hned. Migranty tu v žádném případě nechceme. Někteří patolízalové vůči Německu jako Herrmann, Marxová a podobně by rádi náš stát uvítali jako další spolkový v Německu. A Merkel by nám, hned sem směrovala uprchlíky toho nejhoršího ražení, aby se jich zbavila. Proč už jsme vlastně kolonií a naše sociální zajištění je žalostné a bude hůře, když si to necháme líbit. Volme toho, který chce odvolatelnost politků, referendum a kdo chce, aby náš stát byl suverenní a nebyl pod diktátem neziskovek a Německa, které už v Evropě v minulém století ukázalo čeho je schopné a střezme se NWO. Nechceme válku a neustále zbrojení, aby si zbrojaři žili v přepychu. Za všechny naše problémy dle propagandy rádoby chytrých může Putin. A co světový četník ? Copak těch rozumných politiků je tak málo ?

 • Ted je videt, k cemu byla EU a NATO zalozeny a k cemu jako vazalove USA slouzi.
  Aby byla EU pod velenim Nemecka prostrednictvim NATO pod velenim USA nasazena ke zniceni Ruska. Za ucelem ovladnuti jeho nerostneho bohatstvi, obsazeni a zotroceni jeho obyvatelstva. K tomu slouzi zatim jako “delostrelecka priprava‘ nekonecna rusofobni paranoidni propaganda, dehonestace Rusu, lzive obvinovani za zlociny, ktere samy spachaly USA. Jako za Hitlera a Goebbelse proti CCCP a Polsku. Obklicovani Ruska raketovymi zakladnami a ted soustredovanim jednotek NATO a bojove techniky na hranici Ruska. Neustalymi provokacemi se USA a NATO snazi rozpoutat 3. svetovou valku. Posledni pokus byl na Ukrajine, kdy masakry na etnickych Rusech po CIA puci na Majdanu chteli Rusy donutit k obrane etnickych Rusu intervenci ruske armady na Ukrajine. Rusove do teto pasti nevlezli a zachranili nas pred valkou. NATO a USA jsou v konvencnich zbranich 5 silnejsi jak Rusko a stale nam delaji strach, ze musime jeste vic zbrojit. Napadene Rusko se konvencne nemuze ubranit a bude muset nasadit atomove zbrane. To vam lidicky jeste nikdo nerekl? Bude to konec Evropy, coz je i v zajmu USA!

 • Nechapu, jak Nemci mohou volit hyenu Merkelovou a knihkupce Schulze, ktery doted sefoval parlamentu EU a zavedl ji s opilcem Junckerem tam, kde je. Bez prerozdelovani a podpory bank penezmi danovych poplatniku by se uz davno rozpadla. Ale je to stejne jako s Adou Hitlerem. Zvolili si toho netvora a pak uz nemohli couvnout, jinak vedeli, ze je zlikviduje. Nemecko je na rozcesti a uz jede smerem Drang nach Osten. Nemecka armada uz stoji s vyzbroji na hranicich Ruska. Poprve od r. 1945, kdy se zoufale branila postupu Rude armady. Americany okupovane Nemecko dnes slouzi jako odrazovy mustek pro 3. svetovou valku v Evrope. Americane radi bojuji a nici mimo sve uzemi. Spolehaji na svuj obrany stit. Ani Cesko valce neunikne, jeho armada bude brzy cela pod velenim Wehrmachtu, pardon Bundeswehru. Zadny analytik o tom nesmi v mediich v CR mluvit. A ti co mluvili uz davno vyhazeli. Napomahaji tak nasemu zniceni.

 • Je vidět, že odkaz Hitlera pořád žije. Už jednou dostal Germán od rusa po čuni. I podruhé (a vše tomu nasvědčuje) dostane frau Merkel přes držku i se svými věrnými a dle vyjádření rusa, nikoho již zachraňovat nehodlá. A že tento konflikt pocítíme i my je nabíledni.

 • Hitler nedokázal armádou to, co dokázala Merkelová ovlivňováním politiků přisluhovačů. Sobotka, Zaorálek, Stropnický a další budou v budoucnu souzeni za velezradu. Čtvrtá říše se porazí sama zevnitř. Nejprve budou odpadat od říše ti, kdo mají zbytky rozumu – Francie, Španělsko a pak začne občanská válka v Německu, protože se vládu pokusí získat Muslimové. Rozpad EU bude krvavý. Neměli bychom Německu sloužit, pokud nechceme být součástí čtvrté říše nebo Habsburské monarchie.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*