Merkelová a levice jsou pro Němce více než katastrofou

Merkelová a levice jsou pro Němce více než katastrofou

Nové podrobnosti o tom, jak Federální úřad pro migraci a uprchlíky schvaloval tolik pozitivních rozhodnutí o udělení azylu, aby vyhrál volby Merkelové jak to bude jen možné, se stále objevují každým dnem.

V tomto případě úřad uděloval podezřelým teroristům azyl, údajně přeměnou Rumunů na Syřany, nebo se prostě neobtěžoval lidi kontrolovat. Interní zprávy dokonce uváděly, aby se na to nepohlíželo příliš pozorně. Děsivá myšlenka, pokud vůbec myslíte na bezpečnost.

Minulý týden došlo k novému incidentu, kdy byla brutálně znásilněna a zavražděna 14letá Susanna. To lze také považovat za přímý důsledek takové laxní politiky.Pachatel Ali Bashar uprchl po svém zločinu pod falešným jménem zpět do Iráku společně s celou svou rodinou. Turecký uprchlík (35) je stále podezřelým, ale musíme si počkat, zda zločin způsobil či nikoliv.

Po tomto tragickém zločinu strana Alternativa pro Německo (AfD) chtěla v parlamentu uctít oběť chvilkou mlčení.  I tento jednoduchý požadavek však již není posvátný a byl přerušen levicovou Claudií Rothovou ze strany zelených. Je to nechutný příklad toho, jak nízko Německo kleslo a to stále pokračuje.

Jiné strany měly tu drzost, že zneuctily minutu ticha tím, že kázaly na pódiu, jak se má AfD stydět. Během roku 2015 tato politička také vyzvala k okamžité minutě ticha za utonutí uprchlíků ve Středozemním moři.

Německá média dokonce AfD napadla za to, že strana použila dívčinu smrt, aby podpořila svůj program. Kristian Frigelj, novinář pro noviny „Die Welt“ klesl na ještě absurdnější úroveň obrany iráckého vraha a prohlásil: „Nikdo jim Německo nevysvětlil“.

Možná je to něco, co se dá očekávat od Claudie Rothové, která byla zvolena za viceprezidentku německého parlamentu poté, co běžela za praporem v levicovém protestu s nápisem „Německo, ty kus hovna zoufale zemřeš.“
Reklama

Místo pro Vaší reklamu
Loading...

Podobné články

Komentář “Merkelová a levice jsou pro Němce více než katastrofou

  • Uráží mě, když si vzpomenu, že po vstupu ČR do EU si Německo zajistilo několikaletou výjimku, že nesmí Češi v Německu pracovat a nyní tam přichází problémoví lidé z Afriky a Asie a jsou vítání jako vzácní hosté.
    Pojďme z toho euronesmyslu pryč, dokud je čas.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*