Mentálně postižený McCain obvinil senátora Randa Paula, že pracuje pro Putina

Mentálně postižený McCain obvinil senátora Randa Paula, že pracuje pro Putina

John McCain prohrál ve středu komplot v Senátu poté, co byl odmítnut Randem Paulem, že drobný evropský stát Černá Hora by neměl vstoupit do NATO.

„Tento senátor z Kentucky nyní pracuje pro Vladimíra Putina!“ Křičel nesnesitelně několik minut na svého kolegu vyšinutý McCain.

Rand Paul vydal později prohlášení s vysvětlením, že je proti tomu, aby Černá hora vstoupila do NATO, protože americké vojenské závazky se natahují a že země se již zavázala bránit 28 zemí v NATO.

„Není moudré rozšiřovat měnové a vojenské povinnosti Spojených států vzhledem k tomu, že máme dluh 20 triliónů dolarů,“ žekl Rand Paul v prohlášení.

McCain to tak neviděl a strávil několik minut rozváděním jeho bizarní konspirační teorie, obviňujíc Randa Paula,  který se odvážil vyjádřit svůj postoj, který není postojem establishmentu, že pracuje pro ruského prezidenta.

„Vy dosahujete cíle Vladimíra Putina,“ řekl McCain o Paulovi a obvinil ruského vůdce, že „se snaží rozcupovat tuto malou zemi, která již byla předmětem pokusu o převrat.“

Opět s připomínkou proti Paulovi, McCain řekl: „Pokud oni budou proti, tak nyní provádějí touhy a ambice Vladimíra Putina a já to neříkám nadneseně.“

McCain poté požádal o jednomyslný souhlas, aby návrh zákona prošel dál.

Statečný Rand Paul kontroval tím, že se přesunul k mikrofonu a pronesl: „Já vznáším námitky a opustil patro Senátu.“

Tento krok opravdu Johna McCaina rozzuřil.

Beru na vědomí, že senátor z Kentucky opustil patro bez odůvodnění nebo jakéhokoliv zdůvodnění proč to udělal,“ řekl McCain.

„To je opravdu pozoruhodné, že senátor blokující smlouvu, která je podporována obrovským množstvím – možná nejméně 98 jeho spolupracovníků – přijde na patro, vznese námitky a odejde,“ uvedl McCain s rudým obličejem a viditelným vztekem.

McCain poté pokračoval.

„Jediný závěr, který si z toho můžete vzít, když odejde, je, že nemá opodstatnění pro jeho námitky, že tak malý stát by neměl být součástí NATO, když je pod útokem Rusů,“ prohlásil McCain.

„Takže, znovu opakuji, senátor z Kentucky teď pracuje pro Vladimíra Putina,“ prohlásil McCain.

McCainovo zhroucení v Senátu následovalo po zprávách, že McCain navštívil na začátku tohoto roku východní Evropu v pokusu obnovit válku mezi Ukrajinou a Ruskem, pravděpodobně s cílem vyprovokovat třetí světovou válku.

Video se objevilo na internetu a je na něm přistižen McCain s jeho kolegou válečným štváčem Lindsey Grahamem při setkání s ukrajinskou armádou, kterou povzbuzují, aby zahájila útok na Rusko a restartovala nepřátelství a po celou dobu popisují Rusko jako „agresora“, který musí „zaplatit těžkou cenu“.

Lindsey Graham ve videu pronáší zápalný projev a navádí ukrajinské vojáky, aby restartovali nepřátelství s Ruskem.

„Váš boj je naším bojem, rok 2017 bude rokem útoku. My všichni se vrátíme zpět do Washingtonu a budeme tlačit proti Rusku. Dost ruské agrese. Je čas, aby oni zaplatili těžkou cenu“.

John McCain nebyl o nic méně provokativní:

„Věřím, že vyhrajete. Jsem přesvědčen, že budete vyhrávat a budeme dělat vše, co je v našich silách, abychom vám poskytli vše, co bude potřeba k vítězství.“

Video níže – Graham začne mluvit v čase 1:10    

Vypadá to, že měl prezident Donald Trump pravdu, když označil tyto dva senátory za „válečné štváče, kteří hledají způsoby, jak začít třetí světovou válku“.
Loading...

Podobné články

Komentář “Mentálně postižený McCain obvinil senátora Randa Paula, že pracuje pro Putina

  • McCain predstavuje to nejhorsi v USA. Vrah z Vietnamu, kde vrazdil jako pilot civilni obyvatelstvo je cely jeste od krve z valky, kterou vyvolaly USA na zaklade incidentu v Tonkinskem zalivu, ktery se ovsem nikdy nekonal. Tak jako Saddam nemel zadne zbrane hromadneho niceni, jak tvrdily USA, Bush a Blair. Pak byl zavreny Vietcongem, ktery ho zajal. Meli ho nechat shnit, alespon by nestval USA do valky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*