Měli starodávní lidé v dávné minulosti kontakt s bytostmi, které nepocházejí z planety Země?

Měli starodávní lidé v dávné minulosti kontakt s bytostmi, které nepocházejí z planety Země?

Teorie o starobylých astronautech nebyly nikdy tak rozšířené jako dnes. Existuje mnoho teorií, které hovoří o možnostech, že starověké lidstvo navštívily v minulosti bytosti nepocházející z planety Země. Tyto teorie jsou podporovány „fyzickými důkazy“, stejně jako bezpočtem nevysvětlitelných staveb po celém světě, včetně záhadných jeskyní, megalitů a nesrozumitelných textů a obrazů, které poukazují na to, že bytosti z jiných míst přišly do kontaktu se starověkým lidstvem.

jeskynni malba v italii

Existují teorie, které hovoří o možnosti mimozemských bytostí navštěvujících Zemi a pomáhajících našim předkům v rozvoji našeho druhu, což je vyjádřeno a zaznamenáno ve starověkých jeskyních, textech a památkách.

Na téměř každém kontinentu na planetě Zemi, existují poznatky, které tradiční archeologie, antropologie a jiné vědy nedokážou vysvětlit. Symboly, předměty a stavby, nezapadají do běžných způsobu myšlení. Schémata prezentovaná jako tiché stopy, směřují k něčemu, co by starověký člověk nemohl pochopit, jak je zaznamenáno v jeskyních jako tajemné humanoidní postavy, helmy, masky, rukavice, které skoro líčí to, co dnes známe jako „astronauty“.

Peru, Bolívie, Ekvádor, Mexiko, Velikonoční ostrovy, Austrálie, Japonsko, Čína, Indie, Turecko, Egypt a další země mají neuvěřitelné megalitické stavby, které nelze replikovat ani za pomocí dnešních moderních nástrojů. Inženýři a architekti jsou v úžasu při pohledu na některé z dochovaných památek, které starověký člověk postavil před tisíci lety. Kyklopské struktury postaveny před tisíci lety otevírají mnoho otázek, které archeologie ani historie nedokáže vysvětlit.

staroveke kresby 2

Je možné, že některé z těchto struktur byly vytvořeny za účelem, aby vyprávěli příběh o Bozích, kteří přišli z hvězd? Byly tyto neuvěřitelné památky postaveny na počest jejich příletů?

Je možné, že vyobrazení, jako ty nalezené v Peru, v Toro Muerto jsou skutečně prezentací bytostí z jiných světů? Ve středu drsného prostředí v Peru je malé městečko s názvem Toro Muerto, které se nachází severozápadně od Arequipa. Zde, v oblasti 5 km, vědci našli bezpočet rytin a kreseb zobrazujících neuvěřitelné a záhadné prezentace bytostí, které vypadají, že létají, jednotlivci používají zvláštní stroje a jsou oblečení v něčem, co se jeví jako skafandry.

staroveke kresby

Mohly by tyto obrazy reprezentovat „Bohy“, kteří přišli z hvězd na velkých lodích? Nebo byly tyto výklady anomálním vyobrazením abstraktního umění starověkého člověka?

Kupodivu, existují další místa na Zemi, které vypadají, že reprezentují velmi podobné objekty. V jihovýchodní části alžírské Sahary, v pohoří Tassili můžeme nalézt bezpočet vyobrazených bytostí, které se vůbec nepodobají starověkým lidem. Tito tvorové mají zřetelné přilby, masky, rukavice, a další předměty, které starověký člověk dle naší historie nemohl znát. Zvědavý, starověký člověk v Alžírsku věděl, jak vyobrazit lidi a zvířata žijící v regionu, tudíž vyvstává otázka, co ho vedlo k tomu, zahrnout do kreseb tyto bytosti, které jsou úplně něco jiného, než co by se podobalo starověkým lidem žijícím v regionu.

staroveke obrazy

Jiná podobná vyobrazení lze také nalézt v italském městě Brescia, ležící v italských Alpách, kde vědci nalezli podobně vypadající starobylé skalní malby. Jsou tam lidské postavy oblečené ve „slavnostních róbách“, které velmi dobře korespondují s moderními kosmickými obleky, jelikož, když se na ně zadíváte pozorně, můžete na nich rozpoznat antény a další technologická zařízením které mají dnešní astronauti.

staroveke malby

Jsou anomální vyobrazení na těchto místech po celé planetě jen abstraktním uměním? Nebo dávní umělci líčí, co viděli, bytosti, které přiletěli na naší planetu oblečení jako dnešní kosmonauti, v kosmických oblecích a helmách?

Je to otázka víry, spíše než otázka důkazů, protože pro některé lidi, tyto obrázky jasně dokazují bytosti z jiných světů. Je jen na vás, na čtenářích, abyste se rozhodli, zda existuje možnost, že starověký člověk byl ve skutečnosti v kontaktu s bytostmi, které nepocházejí z planety Země.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Měli starodávní lidé v dávné minulosti kontakt s bytostmi, které nepocházejí z planety Země?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*