Měla by odstoupit celá EK a parlament se rozpustit. A Merkelová nesmí k Evropě říci ani slovo…

Měla by odstoupit celá EK a parlament se rozpustit. A Merkelová nesmí k Evropě říci ani slovo…

Evropskou unii zřejmě není možné zachránit, protože představuje v celku velmi nenáviděnou strukturu, kterou odmítá značná část evropských národů…

Už jsem to to napsal a budu opakovat…

Už nejde o reformy. Chce to radikální revoluci. Evropskou unii je třeba přeměnit ve volnou konfederaci nezávislých a svobodných evropských států.

To pozitivní, na čem se všichni shodnou, je svobodný trh a i svobodný pohyb kapitálu.

Vše ostatní, včetně jakýchkohliv zákonných i vládních opatření musí být jednoznačně vráceno na úroveň členských států.

Je třeba zrušit evropskou komisi

Je třeba zrušit Evropský parlament

Je třeba zrušit mnohatisícový byrokratický moloch bruselké administrativy

Je třeba zrušit summity, kterým trvale dominuje Německo – Angely Merkelové

Je třeba zrušit závaznost rozhodnutí jakýchkoliv stávajících evropských orgánů

Je třeba vrátit Evropu evropským státům a umožnit jim, aby se svobodně domlouvaly a dohadovaly. V něčem by bylo dobré, aby se shodli všichni, v jiných věcech postačí dohoda třeba zemí V4.

Čím je třeba ale začít je personáliemi

Kdo dnes poslouchal bývalého eurokomisaře Teličku či dnešní eurokomisařku Jourovou, uvědomil si, že pobyt v křeslech bruselské administrativy za platy převyšující zpravidla stonásobek průmětných příjmů našich občanů, způsobuje, že ti lidé jsou prostě na odstřel.

Hájí si to své, jsou to jako lidé z aparátu ÚV KSČ týden před 17. Listopadem 1989, kteří si vůbec neuvědomují, že ten systém se do týdne zhroutí.

Samozřejmě, že by měl odejít finanční hoschštapler a těžký alkoholik Juncker, ale svou funkci musí nabídnout k dispozici ihned všichni eurokomisaři.

Někteří, třebas dočasně, by mohli následně do zrušení Evropské komise působit.

Ovšem naše Jourová by si měla platit. Své otřesné okamžiky z vazby si jistě už kvalitně a finančně lukrativně vynahradila a nic smysluplného, pro lidi, není schopna nabídnout.

Možná je tam někde někdo, kdo pochopí, co si momentálně drtivá většina Evropanů (kromě např. Poláků, kteří, pro mne šíleně ze 72 % EU podporují), přeje. Ale pochybuji.

Čím méně EU, čím více svobody pro jednotlivé státy, tím lépe.

Ale v bezprostřední personální rovině je to nyní jasné: Měla by odstoupit celá Evropská komise a rozpustit se Evropský parlament. A Merkelová se musí zavázat, že už k Evropě neřekne ani slovo… Její majdan na Ukrajině, Willkommenpolitik pro milióny migrantů a dohoda s totalitním islamistickým státem Tureckem zničily EU.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Měla by odstoupit celá EK a parlament se rozpustit. A Merkelová nesmí k Evropě říci ani slovo…

  • · Edit

    Je to marné. Rozhodují požitky, rozhodují příjmy a příjmy jsou moc. Můžete si zvolit koho chcete, ze všech budou spíše či později jen další Teličkové a Jourové! Moc peněz lze zlomit jen dočasně a to pomocí tvrdého teroru. Nakonec si i ti teroristé zřídí za odměnu svoje vlastní výhody a zkorumpují se stejně jako dříve v minulosti komunistické stranické špičky. Čestní lidé, lidé s nesobeckou morálkou už došli…… A najde li se náhodou politik jako pan prezident Zeman, je to dostatečný impulz k hromadným útokům a nenávisti ze strany „elit“. Konec časů se blíží!

  • Co pojí politiky v Bruselu ? Touha parazitovat no ostatních v rámci svojí kasty. Na tom je EU založena a proto ji nelze reformovat, reforma vedoucí k efektivitě by odstranila tu podstatu, kvůli které tam oni sedí – teplá korýtka. Proto jediná cesta EU je zánik a oslavím to, protože co je zcela shnilé patří vyhodit do koše ne to reformovat.

  • EU je nereformovatelná. Juncker místo aby rezignoval, začíná prosazovat urychlené nanucení Eura všem, kdo ho ještě nemají. Logické – kdo má Euro, pro toho je odchod z EU složitější. Podobné kroky se od krys, které se zmocnily EU, budou následovat. Odchod z EU je nutný, jiné řešení není.

  • Problém je, že nejde jen o politickou moc, ale o miliardy EUR. Systém přerozdělování na nadhodnocené projekty je nastaven tak, aby měli politici členských zemí pocit, že více čerpají než platí. Ve skutečnosti peníze končí u těch, kteří o nich rozhodují a díky nadhodnocení projektů a nesmyslných výdajů na různé studie proveditelnosti, odčerpávají prakticky vše. Toho se nebudou chtít vzdát a budou vymýšlet, jak to udržet. Proto je nutné volit takové politiky, kteří budou mít zájem povýšit národní legislativu nad evropskou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*